Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trit4ni5

Armie Exigo

Polecane posty

Czy w Armies of Exigo da radę jeszcze gdzieś pograć w sieci? Kiedy próbuję się zalogować na konto w grze wieloosobowej to wyskakuje mi: 'The attempt to establish the network connection was rejected'. Zainstalowałem też Gamespy, ale kiedy próbuję wyszukać pokoje z AoX wyszukiwarka 'mieli i mieli' aż w końcu przestaje odpowiadać. Znalazłem też jedną sieć hamachi, ale wygląda na to, że od czasów komputerów na węgiel nikt tam nie zaglądał. Nikt z moich znajomych nie garnie się żeby sprawdzić tą grę, a komputer jest głupi jak but (co bardzo uwidacznia się w grach drużynowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji AOXa z CD-Action pograsz jeszcze, wchodziłem dzisiaj na serwer i kilka osób było.

Akurat tak się składa, że posiadam wersję z CDA:) Mógłbyś powiedzieć co muszę zrobić żeby zagrać? Kiedy próbuję uruchomić multi to wyskakuje mi komunikat, że nie udało połączyć się z serwerem (nawet przy wyłączonym firewallu). Muszę mieć zainstalowanego GameSpy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Mukade (i swoim także) chciałbym poinformować, że są podejmowane próby wskrzeszenia AoXowej społeczności - które przynoszą już zadowalające rezultaty. Przez serwer przewija się trochę osób, tak więc znalezienie kogoś do gry nie powinno być problemem. Po niewielkim ruchu w tym temacie można by się spodziewać, że AoX jest martwy, co nie jest prawdą. Tych co kiedyś grali serdecznie zachęcam do ponownego zajrzenia na serwery. Zostało również założone nowe forum o Armiach Exigo, którego treść obraca się wokół strategii gry, różnorakich tutoriali, poradników jak i wszelkich około-AoXowych tematów. Nie wiem, jaka będzie reakcja moda na wklejenie linku: nie mam bowiem na celu reklamowanie swojej strony (nie jest nawet moja), a skupienie graczy w jednym miejscu, jako że obecna społeczność gry składa się nie tylko z Polaków, ale i sporej liczby obcokrajowców - którzy oczywiście nie korzystają z FA. Adres forum: http://armiesofexigo.proboards.com/index.cgi#general . Jeszcze raz zapraszam do zajrzenia na serwery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną oficjalny zbiór znikomej społeczności AoX mieści się na Tunngle na pokoju gry, fajnie byłoby jeśli ktoś chociaż z sentymentu wbił, bo narazie wieczorami jest z 2-5 osób z czego z 1-2 w miarę umiejący grać. Mój nick na tunnglu xMesSiaH. Zagram z każdym tylko pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Na GameRanger w godzinach szczytu mogą być ze 2 serwery, a jak sam założysz grę to kilka, kilkanaście minut możesz czekać zanim ktoś do ciebie dołączy.

Niestety wszyscy, z około 20 z którymi tam grałem, nie wykazywali zbyt dużego poziomu skilla :/ Niektórzy nawet nie wiedzieli ile robotników do złota trzeba dawać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...