Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trit4ni5

Armie Exigo

Polecane posty

Według mnie to dobry pomysł..Śledzę to forum od dłuższego czau,lecz nie miałem możliwości pograć w tą bardzo ciekawą grę :(

Widzę,że większość z was już w to niestety nie gra...szkoda...

Ale może byśmy się spotykali kilka razy w tygodniu na jakimś innym kanale(z dala od noobów i innych osobników nie potrafiących się zachować i wyżywających się na innych..)

Wydaję mi się, że te serwery nie przetrwają zbyt długo i musimy z nich korzystać :)

Jeśli macie ochotę to piszcie o których godzinach i kiedy moglibyśmy pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Antalor nie powinno być przez 2 "o" :P Antaloor ?

Taka sugestia z mojej strony, dobrze że nowym graczom nic nie grozi i możemy się spokojnie rozwijać :)

Z Tobą Odrin chętnie zagram, jak narazie nie widziałem nikogo z takim nickiem, będę uwazniej się przyglądał.

Pozdrawiam

PS. Niewielu SoN-owców widziałem, ale podróbki rozpoznam, bo na stronę klanu zaglądam i członków widze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrin jak już wcześniej pisałem nie zwykłem ukrywac swojego nicku, jak np. 123przemek (bez urazy)

Szukaj, a znajdziesz :)

Pozdrawiam, aha juz mi się przypomniało to Antaloor to kraina z Two Worlds :) Polski RPG, wyjątkowo udany, choć nie pozbawiony błędów :P

PS. mała podpowiedź > http://gamestats.gamespy.com/exigor/player...p?pid=156243766

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...