Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trit4ni5

Armie Exigo

Polecane posty

1)Config-poproszę!

2)Nie ma co ukrywać,gra przeżywa drugą młodość w Polsce i z tego względu rozmaite osobniki szaleją.Przyznaje się : w AoX online gram dopiero od tygodnia,pierwszy mecz rozegrałem (chyba) z niejakim Tritanisem i to był skok na głęboką wodę.Delikwent bezczelnie obnażył moje braki(swego czasu również "murowałem" co prawda na mniejszą skale) i nauczył kilku sztuczek,za co chwała mu wieczysta.Po kilku dniach wyrobiłem się trochę i "nowych " załatwiam.Pomagają mi w tym "zdolności" z W3,w którego jestem nawet niezły,ale w temacie Starcrafta to zupełny antytalent żem.Co do super noobów: właściwie raz "udało " mi się zwyzywać kolesia,który z uporem maniaka co chwile pytał :"Lubicie mnie?" i "fajna mapa Grager(nick w grze),nie".Pytał sie co 30 sek. więc zapytałem ile ma lat.Albo inny klient,który co chwile pytał czy mam dziewczynę........był ze mna w teamie zresztą.Ale na ogół fajny ze mnie gość :) .Aha i nie piszcie do niektórych "gg" bo podadzą wam swój numer gadu-gadu (autentyk,serio) :D Więc pamiętajmy: wyrozumiałości dla nowych.....do pewnych granic.

BTW: Właśnie z powodu takich osobników nie lubię grać drużynowo.

PS. plateku, żyjesz? Na chacie jesteś,ale się nie odzywasz,grać też nie grasz.Straciłeś przytomność? :)

jak cię drażnią muratorzy to u przeklętych rob mścicieli u ludzi katapulty a u zwierzaków trolle z 7 do 10 starczy na najtwardsze zabudowania

gdyż z reguły tacy gracze nie robią sił powietrznych więc straty bedą zerowe albo nie wielkie(szczyt idiotyzmu gość zrobił tyle totemów że zablokował jedyne wyjście lądowe z bazy a jednostek latajacych brak)

a mury runą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cię drażnią muratorzy to u przeklętych rob mścicieli u ludzi katapulty a u zwierzaków trolle z 7 do 10 starczy na najtwardsze zabudowania

gdyż z reguły tacy gracze nie robią sił powietrznych więc straty bedą zerowe albo nie wielkie(szczyt idiotyzmu gość zrobił tyle totemów że zablokował jedyne wyjście lądowe z bazy a jednostek latajacych brak)

a mury runą...

A niech sobie robią te wieże ,jak ktoś wyda kilka tys. złota na kilkanaście wiez\totemów\iglic to jego sprawa,ale na dłuższą metę to nie ma sensu,po prostu.Wież że sobą na front nie weźmiesz........

BTW : na serwie mam już nick ten sam co na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownego muru się nie zrobi,ale Cesarstwo ma coś na kształt murku-Domki :) Odpowiednio postawione są świetną ochroną dla wieżyczek w początkowej fazie gry.Bunkier z wież.....nawet 100 totemów nic nie da bez wsparcia wojskowego przeciwko kilkunastu Mścicieli\Trollom\Katapultom.I potem jest fajnie jak taki"bunkier" budowany z mozołem pada :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownego muru się nie zrobi,ale Cesarstwo ma coś na kształt murku-Domki :) Odpowiednio postawione są świetną ochroną dla wieżyczek w początkowej fazie gry.Bunkier z wież.....nawet 100 totemów nic nie da bez wsparcia wojskowego przeciwko kilkunastu Mścicieli\Trollom\Katapultom.I potem jest fajnie jak taki"bunkier" budowany z mozołem pada :D .

Odpowiednio postawione budynki są dobrą ochroną dla każdej z ras. Chociaż cesarstwo ma do tego największe predyspozycje, jako że ich "farmy" zajmują najwięcej miejsca.

Co do rozwalania bunkrów, 1 katapulta czy troll zniszczy nieskończoną ilość wieżyczek bez wsparcia. W przypadku mścicieli jest trochę trudniej ale i tak dobrze sobie radzą z wieżyczkami(poza tym odpowiednio micrując 1 mścicielem można pokonać kilka katapult/trolli bez straty choćby 1hp)nawet jeżeli nie jest ich kilkanaście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, już nie jestem muratorem ale robienie takiego bunkru z wież jest fajna! ;D

Swoją drogą dlaczego ty Wiking i ty Odrin nigdy nie chcecie grać?

nigdy nie mówiłm że nie chcę grać najwyżej że czekam na kogoś

a już na pewno nie nigdy

Ale w praktyce nie ma muratorów którzy nie mają chciaż 1-2 wojowników.

polemizowałbym chyba jeszce mało widziałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "murowanie" ma sens, ale tylko na niektórych mapach i tylko w strategicznych miejscach np. jedyna droga ataku jednostek naziemnych wroga prowadzi przez podziemia. To aż żal nie zbudować kilku wieżyczek przy wejściu do podziemi. A poza takim wyjątkami to budowa wieżyczek mi służy tylko do obrony budowli i złóż surowców - na wypadek nagłego ataku jednostek latających wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ale jak ujrzałem gościa zamurowanego totemami na amen to myślałem ze zlecę z krzesła(a to boli)

ale masz racje szczególnie ważne jest zabezpieczenie podziemnych zamkniętych komnat do których można się dostać tylko z 1 strony a przy wejściu/wyjściu z podziemia wolę postawić komitet powitalny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie śmiech jeśli niedaleko ma sie jakiś oddział sam rzadko obstawiam wszystkie obozy bo żadnego bym nie utrzymał lepiej skupić wojska w 1 dwóch bazach a w razie czego podesłać gdzie trzeba chyba że baza jest nieważna(wyeksploatowana i mało budynków)takie bazy puszczam mimo oczu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie! Nazwanie kogoś sukinkotem to bluzganie!? Swojądrogą ten klan ma 4 miejsce ale goście w nim są strasznie sztywni. Rushują po 1 minucie. ;/

No, a ludzie nie sztywni rushują po dwóch :lol: . Jednak przydałaby się opcja, że wsztrzymania ataku ( taka jak w Rise of Legends) tzn. atakować można dopiero po np. 5 minutach. Zawsze to jakaś odmiana od ciągłego rushowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...