Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klemens

Broken Sword 3

Polecane posty

ja mam taki problem ze jestem w podziemiach teatru i nie moge tej rury przesunac pod sejfem, tego stoiska z halogenami nie moge znalezc;/

chodzi o scenę gdzie była pilnowana Nico przez Flapa, tam są te halogeny

żeby przesunąć tą rurę podtrzymującą strop trzeba użyć roztopionej farbki łojowej, którą można znaleźć w pomieszczeniu z windą prowadzącą na scenę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer resetuje się przy pierwszej próbie udania się do teatru. Tylko w tym miejscu, za każdym razem :/

Komp spełnia wymagania minimalne gry, wgrane sterowniki (karta graf, płyta główna etc) oraz Dr 9.0c

Jakiś koncept?

Przeinstaluj gre i zostaw sobie save'a :P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to gra się chyba zabugowala. Łaże w kółko wokół domu tego pryszczatego informatyka, i zaciąłem się w miejscu. Po 5 godzinach zajrzałem do solucji, gdzie pisze żebym pogadal z tą sprzątaczką z ulicy, i powinnienem ją zapytać o tą blond laskę, a później z kolej zapytać tego skejta o ferrari i tak być powinno. Jednak ja sprzątaczki nie mogę o to zapytać (nie ma takiej opcju :L( ) i skejta też. MAm peruke fioletową, gadalem już z tą panienką w parku , która uciekła. Co ma zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to gra się chyba zabugowala. Łaże w kółko wokół domu tego pryszczatego informatyka, i zaciąłem się w miejscu. Po 5 godzinach zajrzałem do solucji, gdzie pisze żebym pogadal z tą sprzątaczką z ulicy, i powinnienem ją zapytać o tą blond laskę, a później z kolej zapytać tego skejta o ferrari i tak być powinno. Jednak ja sprzątaczki nie mogę o to zapytać (nie ma takiej opcju :L( ) i skejta też. MAm peruke fioletową, gadalem już z tą panienką w parku , która uciekła. Co ma zrobić?

Przyglądnij się peruce , znajdziesz blond włos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem z dojściem do tej jaskini w której ma byc morderstwo. Niby jestem przy niej, ale mogę zeskoczyć tylko na niższą półkę. Z innej strony próbowałem i nic. Pomożecie?

A gdzie konkretnie? Na początku samym? Czyli jak wyszedłeś z samolotu?

No to musisz troszkę się cofnąć, zeskoczyć niżej nieco i w ten sposób, okrężną drogą dotrzesz do jaskini (właściwie to prawie od prawej strony siędo neij dochodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest sens zaczynac rozgrywke w BS od 3 czesci (bo tylko ta posiadam z CDA oczywiscie). Czy fabula rozwijala sie z kazdym squelem i w tej 3 nie bede za bardzo wiedzial o co chodzi, czy tez w kazdej czesci sa oddzielne watki nie majace nic wspolnego z poprzednikami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...