Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klemens

Broken Sword 3

Polecane posty

To tak. Gra działa ładnie ale mam problem z wyjściem z samolotu. Obudziłem Harrego, rozmawiałem z nim ale nie moge wybić szyby za pomocą gaśnicy. Jak ją biorę to mam tylko opcję postawienia jej tam gdzie była. Co mam zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Gra działa ładnie ale mam problem z wyjściem z samolotu. Obudziłem Harrego, rozmawiałem z nim ale nie moge wybić szyby za pomocą gaśnicy. Jak ją biorę to mam tylko opcję postawienia jej tam gdzie była. Co mam zrobić ?

Użyj klawisza Page Up aby wskazać okno i wtedy "użyj" gaśnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: konczy sie filmik na samym początku gry. Ten facet na siedzeniu nie chce wstac. Co mam zrobic? A i jescze jedno ta kulka na srodku ekranu zawszze sie zacina i nie mozna jej przesunąć. Czy tak ma byc?

Z góry dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie udało się uruchomić gry.Za każdym razem wyskakuje komunikat z błędem.

błąd

Próbowałem uruchomić z folderu przy pomocy tego Broken Sword - Safe Video Mode.Również wyskakuje komunikat z błędem.Sterowniki do karty graficznej,płyty głównej i karty dźwiękowej najnowsze jakie można znaleźć w internecie.DirectX 9.0c z marca 2008 roku.Wciąż to samo.Ma ktoś jakiś pomysł na uruchomienie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie udało się uruchomić gry.Za każdym razem wyskakuje komunikat z błędem.

błąd

Próbowałem uruchomić z folderu przy pomocy tego Broken Sword - Safe Video Mode.Również wyskakuje komunikat z błędem.Sterowniki do karty graficznej,płyty głównej i karty dźwiękowej najnowsze jakie można znaleźć w internecie.DirectX 9.0c z marca 2008 roku.Wciąż to samo.Ma ktoś jakiś pomysł na uruchomienie gry?

Zerknij do pisma na stronę 9 (czerwona ramka) i spróbuj zastosować punkt 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem natury technicznej. Po minucie gry rozlega się"pyk!" i komp się restartuje. Z żadną inną grą nie mam takich problemów. Sprawdzałem też pozostałe gry na coverze i tylko z Broken Swordem mam problem <_< Prosiłbym o radę.

EDIT: Może nie po minucie gry, tylko po wykonaniu jakiejś czynności (podniesienie czegoś, przesunięcie itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: konczy sie filmik na samym początku gry. Ten facet na siedzeniu nie chce wstac. Co mam zrobic? A i jescze jedno ta kulka na srodku ekranu zawszze sie zacina i nie mozna jej przesunąć. Czy tak ma byc?

Z góry dzieki

Musisz nacisnąć klawisz "S" na klawiaturze. Większość czynności w grze wykonujemy na klawiszach (chodzenie) i WSAD-zie (akcja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma taki problem, ze gdy musze Nico otworzyc drzwi z czytnikiem kard, to nie ma szans by to zrobic , bo zawsze jest menu akcji drzwi i nie moge uzyc karty na czytniku, pomocy, jest moze jakis patch do tego, czy cos?? A moze macie inno rozwiazanie?? Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się w Kongo razem z Nico w takiej jaskini z kryształami. Udało mi się odsłonić drugi panel kontrolny lecz jakaś maszyna zawaliła się na drugi panel, który był wczesniej odsłonięty. George mówi, ze trzeba nacisnąć oba naraz. I teraz tak... czy aby odsłonić ten panel, który mi się zawalił trzeba pobawić się z kryształami czy tez jest jakieś przejście? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się w Kongo razem z Nico w takiej jaskini z kryształami. Udało mi się odsłonić drugi panel kontrolny lecz jakaś maszyna zawaliła się na drugi panel, który był wczesniej odsłonięty. George mówi, ze trzeba nacisnąć oba naraz. I teraz tak... czy aby odsłonić ten panel, który mi się zawalił trzeba pobawić się z kryształami czy tez jest jakieś przejście? Z góry dzięki za pomoc.

Musisz odwrocic big promienia i potem ustawic krysztaly tak, by ten naprzeciw kamienia zaostal ''pociagniety'' przez promien.

Ps. M<a kto s save'a z samego poczatku Montfaucon, bo mi sie poszedl walic save :(

Ps. moze weicie co sie stalo z tym save'm bo zamiast nazwy planszy i ilosci godzin gry mam takie cos: 4u tyle ze nad u jest takie cos: ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra nawet nie chce się zainstalować :).

Setup.exe wykrzacza się ("wystąpił problem z aplikacją..." ) podczas próby instalacji. Żadne tryby zgodności itd nie skutkują (przy włączonym trybie zgodności setup nawet nie raczy się zaciąć ;), po prostu jego proces na chwilę pojawia się w managerze, żeby po chwili zniknąć). Wszystkie punkty z czerwonej ramki są raczej wypełnione (sterowniki aktualizowane były jakiś czas temu - 3-4 tygodnie, mam nadzieję że to wystarczy...). Po pierwszej nieudanej próbie odpalenia instalatora dla pewności zainstalowałam DX-a z Waszej płyty, nie pomogło.

Dodam tylko, że wszystkie inne gry i programy działają mi bez przeszkód...

Konfiguracja: Win XP SP2, Asus P5B, Intel Core 2 Duo 6300, GF 7600 GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra nawet nie chce się zainstalować :).

Setup.exe wykrzacza się ("wystąpił problem z aplikacją..." ) podczas próby instalacji. Żadne tryby zgodności itd nie skutkują (przy włączonym trybie zgodności setup nawet nie raczy się zaciąć ;), po prostu jego proces na chwilę pojawia się w managerze, żeby po chwili zniknąć). Wszystkie punkty z czerwonej ramki są raczej wypełnione (sterowniki aktualizowane były jakiś czas temu - 3-4 tygodnie, mam nadzieję że to wystarczy...). Po pierwszej nieudanej próbie odpalenia instalatora dla pewności zainstalowałam DX-a z Waszej płyty, nie pomogło.

Dodam tylko, że wszystkie inne gry i programy działają mi bez przeszkód...

Konfiguracja: Win XP SP2, Asus P5B, Intel Core 2 Duo 6300, GF 7600 GT.

Sproboj zainstalowac najnowsze sterowniki do napedu.

Ma ktos save'a w Mountfaucon, prosze o hosta na rapidzie<prosi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrAp: skąd pomysł, że chodzi o napęd? :)

Dla pewności skopiowałam pliki instalatora na dysk i próbowałam je stamtąd zainstalować, ale setup dalej nie uruchamia się - czyli w tym względzie nic się nie zmieniło :).

Co do save: ask Google, znalazłam coś takiego: http://www.nicouzouf.com/en/?id=brokenswordthesleepingdragon - może Ci się przyda.

//edit: udało się :). Grę zainstalowałam w trybie awaryjnym windowsa, co dziwne nie robi już więcej problemów - działa nawet przy pełnym przyspieszeniu sprzętowym dźwięku ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...