Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleus123

Armies of Exigo

Polecane posty

Dobra zwierzaki wymusiły kapitulację to będzie ostatnia prośba(mam nadzieję )jak użyć tego saeva ze strony 3 bo nie mam zamiaru rozpoczynać misji od nowa(próbowałem go różnie wklejać ale nic mi z tego nie wyszło)

Moje dokumenty\Armies of Exigo\Save\Profile1\SavedGame\Singleplayer. I powinno stykać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem w MD tego folderu (co mnie zdziwiło)...a przeglądałem ;)

Jeśli ktoś jest w posiadaniu save'a z misji 5, to fajnie, jakoby zapodał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalam grę robie profil i szpilam. Sejwy działają itd, profil jest, nawet gdy zamkne gre i odpale na nowo.

Ale wszystko sie rypie gdy wyłączę kompa. Gdy odpalam go ponownie kasuje mi sie profil i wszystkie save game mino, ze w docsach dalej są...

Mam to samo, tylko że wcześniej było wszystko ok, a teraz gdy włączałem grę to nie miałem niczego i musiałem robić nowy profil. Teraz się wkurzyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby problem się powtarzał, radzę przeinstalować grę, wcześniej wykonując kopię save'ów (chociaż to nie konieczne, bo w trakcie deinstalacji Install Shield pyta, czy usuwać save'y).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie z tym poradziłem, wystarczyło skopiować save do nowego profilu.

ps: wątpię by reinstalka coś dała, najpierw trzeba by poznać przyczynę. Jak tak sobie przypomnę to już wiem od czego mi się tak stało. Przy wyłączaniu gry zawiesił mi się komp i musiałem go zresetować i pewnie w tym momencie coś się w grze posypało i "usunęło" mi profil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się,że trzeba brać udział w turniejach,ale nie wiem dokładnie.Zapytaj w temacie o AoX w"Gramy w sieci".

BTW:Grajcie przez neta w Armies of Exigo!Piszę to tu,bo temat o AoX w "Gramy w sieci" jest mniej poczytny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt z was nie wie czemu po 4 misji potepionych nie pojawia sie napis "Dalej"?

mam dokładnie identyczną sytuację (nie znalazłem okrężnej drogi jeśli to ważne0

jest jakiś patch albo coś bo to trochę irytujące

w razie co misję ukończyłem 10 razy

można wysłać wiadomość z entera

nie wiem co z tym fantem zrobić jeszcze znaleźć tę okrężną drogę a jak to nic nie da to spróbuje rozinstalować może pójdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem w sieci ale nie znalazłem(podobnie jak okrężnej drogi) no nic jutro przeinstaluję grę a jak nic to nie da to oleję kampanię(filmiki na youtubie widziałem)

gra przeinstalowana i spatchowana a kampania jak się zacinała tak do dziś dnia sie zacina jestem wkutwiony będę grał w sieci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 misji Upadłych ale bez problemu możesz zaczynać kampanię od nowa.

Oto link do zapisu gry: http://www.sendspace.pl/file/LF3YN8yu/

Wielkie dzięki za save'a :) Narazie nie miałem czasu jeszcze zainstalować AoE ale jak trochę znajdę to sobie pogram, nie mogę się już doczekać obejrzenia 2 ostatnich filmików :D Byłem tak niecierpliwy że musiałem je zobaczyć na youtube. Ale na kompie to zawsze inaczej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem jak robie nowe konto zeby grac w sieci, wszystko wypelniam email itd daje zapisz i po chwili wyskakuje blad '' account alredy to difrend password'' moze niedokladnie ale zawsze cos :)

PS sprecyzowałem

Nie krzycz! Caps off!!

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM INNY PROBLEM JAK ROBIE NOWE KONTO ZEBY GRAC W SIECI, WSZYSTKO WYPELNIAM EMAIL ITD DAJE ZAPISZ I PO CHWILI WYSKAKUJE BLAD '' the nick name i cos tam dalej po ang zgory dzieki.

Szkoda, że nie napisaleś jak brzmi to "coś tam dalej po ang", bo teraz trzeba zgadywać :lol: . Sugeruje napisanie pełnej treści komunikatu o błędzie. Wydaje mi się, że jak to coś z nickiem to pewnie znaczy że taki nick jest już przez kogoś używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ten rozwiązałem połowicznie :) Otóż: jeśli przechodzisz misje w kampanii i wygrywasz,zamiast "dalej" wybierz "koniec kampanii"(czy co tam jest napisane :D ).Następnie zmień poziom trudności i wybierz obojętnie którą misje.Na razie się sprawdza,ale jak nie pomoże wybierz znowu inny poziom trudności(BTW: od jakiego poziomu grałeś? Ja zacząłem na normalnym.Może w tym tkwi problem),za którymś razem winno być lepiej.

Rzeczywiście Twój sposób działa, po ponownym załadowaniu misji tym razem z menu kampanii zamiast wczytywania komp atakuje. Thx za radę ;) Jeśli chodzi o poziom trudności to gram na średnim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pewien problem a mianowicie

jestem w 9 misji kampani przekleci mam zabic 3 wodzow zwierzoludzi ale powiedzcie mi jak mam to zrobic bo ja juz nie wiem probowalem atakowac z gory cala armia gwardzistow roju ale jak przekroczylem nimi rzeke zabilem te ich ptaki i jak bylem w ich obozie to tam zawsze przegrywalem to sprobowalem z ladu czyli wziolem 2 wedrowcow odchlani przetranspotowalem jednego na ich tereny i otworzylem te wrota i cala armia naziemna atakowalem i taz nic tez mnie zgnojilii i juz niewiem co mam robic prosze o pomoc

PS. sory za ortografie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...