Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Lubisz zespoly: Ramones, Clash, Armia(napewno o nich slyszales)?

Wiem, ze napisales, ze nie przepadasz za punkiem ale owych zespolow slucha duza ilosc osob podobnych jak ty - tzn. nie lubia punka, a jednak te zespoly sobie cenia. Tym bardziej, ze to nie jest tzw. trzy akordy, darcie mordy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moglbys wymienic kilka(nawet i kilkanascie - czym wiecej tym lepiej) zespolow power metalowych ktore lubisz?

Power metal mnie juz teraz malo interesuje. Jesli mam ochote posluchac takiej muzyki, to siegam po Gamma Ray.

2. Masz profil na Last.FM? Jak tak, to mozesz go zlinkowac?

Nie mam.

Mam takie pytanie, czy Wasz profil na myspace robiliscie sobie sami, czy komus zlecaliscie jego wykonanie?

Ja go zrobilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam take pytanie. Orientujesz się może w temacie padów i mógłbyś polecić jakiś w miarę nie drogi, który dobrze nadawałby sie do gry w SF4?

Moje zainteresowanie padami skonczylo sie dawno temu, kiedy kupilem Logitecha Chillstreama i inne pady przestaly mnie interesowac.

Czy próbowałeś OOBE?

Nie.

Małe pytanko: Co sądzisz o j-rocku?

Nic. Nie interesuje mnie.

A jeśli można wiedziec to robiles go poprzez edytory?

Zdaje sie, ze wyszedlem od jakiegos szablonu (jest tego masa w necie) i go przerabialem, szukajac w sieci rozwiazan problemow, ktore sie pojawialy.

Mam pytanie co sądzisz o U2 ?

Masz na mysli najbardziej przereklamowany zespol czasami rockowy, ktoremu zdarzylo sie w ciagu ponad trzydziestu lat nagrac kilka dobrych kawalkow? Nudny gitarzysta i rozbrajajaco slaby wokalista - to sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bono bardzo dużo pomaga w Afryce

To wspaniale i jestem tym strasznie wzruszony, ale co to ma wspolnego z muzyka U2? Tak przy okazji - jestes w stanie wymienic 3 konkretne rzeczy, ktore Bono zrobil dla Afryki?

i piosenki maja bardzo fajne raczej

Co kto lubi. Pop-rock nigdy mnie nie krecil. Doda przynajmniej jest atrakcyjna, a podstarzali rockmeni z kompleksem zbawiciela mnie nie pociągają.

im do pięt nie dorastasz

Wyczuwam obrazone faniątko. Zla wiadomosc - nie jestes w stanie w zaden sposob mnie urazic, ani sprawic, by bylo mi przykro. Sorry, no bonus.

i ma bardzo dużo fanów .

Niech maja ich nawet 8 miliardow i graja koncerty w sąsiedniej galaktyce - co mnie to obchodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy twoim zdaniem, jestes dobrym gitarzysta?

2. Czy piosenki na nowej plytce beda w klimacie z 'No Escape'?

Wiesz Bono bardzo dużo pomaga w Afryce i piosenki maja bardzo fajne raczej im do pięt nie dorastasz i ma bardzo dużo fanów .

Hehe, przypominasz mi jak probowalem powiedziec(moze w troche 'lagodniejszy' sposob) CormaCowi, ze Offspring jest fajny, dzisiaj sam w tym zespole nie widze nic ciekawego. A tak poza tym, co ma wspolnego pomaganie w Afryce do granej muzyki? A, ze ktos ma duzo fanow, wcale nie znaczy, ze ten ktos gra dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy twoim zdaniem, jestes dobrym gitarzysta?

Moge o sobie powiedziec, ze sobie radze z gitara, ale tylko tyle. Mam umiejetnosci wystarczajace do tego, zeby grac z zespolem to, co lubie grac, ale popisywac sie nie mam czym.

2. Czy piosenki na nowej plytce beda w klimacie z 'No Escape'?

Beda rozwinieciem tego, co nagralismy na "No Escape".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale to zależy jak. Killzone 2 to akurat bardzo fajnie się strzelało ale jak kto lubi .

4 była nowością w serii bo zawsze były zombie classic a teraz to nie za bardzo są zombie . 5 ci polecam . Ja akurat takie gry wole na PS3 i PS2 .

Edytowano przez Oberstleutant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...