Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witaj, napisałeś, że twój ulubiony pisarz to Sapkowski.

Kiedy przeczytałeś sagę (czy zaraz jak wydano), który tom jest twoim ulubionym, i które opowiadanie?

Czy oprócz "Wiedźmina" przeczytałeś jakieś inne dzieło tego pisarza?

I czy jesteś może zarejestrowany na jakimś forum związanym z wiedźminem?

Np. Wieża Błaznów, albo na oficjalnej stronie gry?

Edytowano przez Hit477
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio na bodajże Uniwersytecie Łódzkim miał miejsce niezwykły wykład. Dotyczył on Pasji, a przeprowadził go producent/raper O.S.T.R. Polecam go Tobie, gdyż to Ty w redakcji zajmujesz się muzyką i przy okazji chciałbym się dowiedzieć czy również w podobny sposób postrzegasz muzykę i co sądzisz o wykładach takiego typu?

Jeśli Ci się nie chcę/nie masz czasu obejrzeć, to spoko. Ale naprawdę Polecam :)

Edytowano przez Fiszu90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC - takie pytanie, gdzie Ty znalazłeś Microlaby Solo6c z 335 zł? Ceny oscylują koło kwoty 400 zł...

Pamiętam jak te głośniki chodziły w cenie 230-250 zł zeszłego lata... a ja głupi się wtedy nie skusiłem na kupno :dry:

//wybacz(cie) jeśli to nie miejsce na takie pytanie, i am newbie here ;)

Edytowano przez Sylphydray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, napisałeś, że twój ulubiony pisarz to Sapkowski.

Kiedy przeczytałeś sagę (czy zaraz jak wydano), który tom jest twoim ulubionym, i które opowiadanie?

Czy oprócz "Wiedźmina" przeczytałeś jakieś inne dzieło tego pisarza?

Czytalem (prawie*) wszystko, co napisal, lacznie z "Rekopisem znalezionym w smoczej jaskini" (encyklopedia fantasy - polecam) i "Światem króla Artura. Maladie" (umowienie legendy arturianskiej + opowiadanie - tez polecam).

(*) Prawie, poniewaz biore pod uwage, ze moglem nie widziec jakiegos artykulu Sapkowskiego w prasie. Ale te z czasopisma "Magia i miecz" (RIP) czytalem.

I czy jesteś może zarejestrowany na jakimś forum związanym z wiedźminem?

Np. Wieża Błaznów, albo na oficjalnej stronie gry?

Nie.

Witam, ostatnio na bodajże Uniwersytecie Łódzkim miał miejsce niezwykły wykład. Dotyczył on Pasji, a przeprowadził go producent/raper O.S.T.R. Polecam go Tobie, gdyż to Ty w redakcji zajmujesz się muzyką i przy okazji chciałbym się dowiedzieć czy również w podobny sposób postrzegasz muzykę i co sądzisz o wykładach takiego typu?

Zapoznam sie, kiedy bede mial dluzsza chwile. Bo teraz np. jestem zajety nicnierobieniem. :)

Jak zareagowales na smierc Michaela Jacksona?

Nie powiem, zebym byl wstrzasniety i plakal w podusię, ale faktem jest, ze poczulem sie dziwnie. Pamietam jego kawalki z dziecinstwa - majac kilka lat naprawde je lubilem. Po prostu dla mnie Michael Jackson istnial od zawsze i nagle przestal istniec.

CormaC - takie pytanie, gdzie Ty znalazłeś Microlaby Solo6c z 335 zł? Ceny oscylują koło kwoty 400 zł...

Szczerze mowiac teraz to juz nie pamietam, gdzie je znalazlem. Wez tez pod uwage fakt, ze miedzy oddaniem pisma do druku a rozpoczeciem sprzedazy w kioskach mija troche czasu - ceny w sieci mogly ulec zmianie.

wybacz(cie) jeśli to nie miejsce na takie pytanie, i am newbie here ;)

Mysle, ze to jak najbardziej miejsce na takie pytanie. I przy okazji witam na forum.

Ja mam dość oryginalne pytanie :D

Co u ciebie słychać?

W tej chwili nic, bo nie wlaczylem nawet glosnikow w komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC - takie pytanie, gdzie Ty znalazłeś Microlaby Solo6c z 335 zł? Ceny oscylują koło kwoty 400 zł...

Szczerze mowiac teraz to juz nie pamietam, gdzie je znalazlem. Wez tez pod uwage fakt, ze miedzy oddaniem pisma do druku a rozpoczeciem sprzedazy w kioskach mija troche czasu - ceny w sieci mogly ulec zmianie.

Własnie w tym problem że ceny się utrzymują na tym samym poziomie od początku roku i trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem w CDA po takiej cenie ;)

Dzięki za odpowiedź, będę szukał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC - wiem że jesteś gitarzystą, tak więc mam małe pytanie odnośnie sprzętu - co myślisz o PRSach?

Nic. Nie mialem z nimi stycznosci, bo po prostu mi sie nie podobaja pod wzgledem designu.

I na jakiej gitarze grasz obecnie? (Jeśli to pytanie już było, to z góry sorry).

BC Rich Mockingbird NJ z zestawem przetwornikow Seymour Duncan Live Wire Dave Mustaine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POgroooom :nuke:

Kupiłem CDA, patrze Inscript jakiś... nie bardzo wiem z czym to zjeść. Włączam "Dla Ciebie".. otworzyła mi się gęba i do dziś nie mogę zamknąć:) Wymiatacie tym kawałkiem, jest porządek w utworze, tekst konkretny i jest ten POWEEER. Kumpela posłuchala i już dwie gęby w dole..

Oby tak daleeeej, bo to co robicie jest wyraziste i piękne.

Kojarzysz Behemotha? Jeśli tak to..

Co sądzisz o Apostazji w porównaniu z wcześniejszymi płytami?

A muzyka KAT'a wchodzi Ci w ucho?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CDA, patrze Inscript jakiś... nie bardzo wiem z czym to zjeść. Włączam "Dla Ciebie".. otworzyła mi się gęba i do dziś nie mogę zamknąć:) Wymiatacie tym kawałkiem

To teraz porownaj sobie nazwe Inscript z nazwa InDespair i znajdz 10 roznic. :)

Kojarzysz Behemotha? Jeśli tak to..

Tak

Co sądzisz o Apostazji w porównaniu z wcześniejszymi płytami?

Mam "Apostasy" gdzies, podobnie jak kazda inna plyte Behemotha, bo nie chlucham takiej muzyki, a juz w szczegolnosci nie slucham tego zespolu.

A muzyka KAT'a wchodzi Ci w ucho?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o sprzedaży takich wydań płyt:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1066840

?

Przyznam, że ceny są znakomite i jest duża pokusa żeby zwiększyć swoja kolekcję płytek.

Czy Twoim zdaniem jest to legalne? Wydaje mi się, że skoro gość sprzedaje hurtowo i allegro nie zdejmuje jego oferty to wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoim zdaniem jest to legalne? Wydaje mi się, że skoro gość sprzedaje hurtowo i allegro nie zdejmuje jego oferty to wszystko jest ok.

Jezeli jest to import legalnych plyt z zagranicy, to w czym problem? Skoro mozna sprzedawac plyty importowane z Niemiec albo USA, to dlaczego nie z Ukrainy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

To znowu ja :\

A teraz do rzeczy. Jaka jest Twoja opinia o gitarach firmy Fender? Na internecie czytałem o nich w samych superlatywach. Ty też masz takie zdanie? Pytam, ponieważ sprawy obrały inny tor, i mam okazję kupić po świetnej cenie gitarę tej firmy. I tak ją kupię niezależnie nawet od Twego zdania, ale tak pytam z ciekawości.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jaka jest Twoja prognoza w sprawie cenzurowania gier komputerowych.

Sadzisz, ze ta tendencja utrzyma sie i rozpleni po calym swiecie, przybierajac forme, jaka znamy z Niemiec, USA lub Australii, czy wierzysz, ze uda sie w koncu zamknac geby tym wszystkim krzykaczom i krzyzowcom (w sensie ze zmieni sie sposob postrzegania rzekomego wplywu gier na dziatwe), ktorzy podnosza larum ilekroc media donosza o kolejnym brutalnym przestepstwie popelnionym przez nieletniego?

Ksiazki jakos nie sa cenzurowane, a w takim na przyklad "To" Kinga nie brakuje momentow, kiedy wzdrygam sie, portretujac sobie przed oczami katusze, jakich doznaja bohaterowie.

No, chyba ze nastepna w kolejce do ocenzurowania dadza wlasnie literature...

Edytowano przez Schabowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troche dziwne pytania :P

1.5 gier jakie wzialbys na bezludna wyspe?

2.Gdybys mógl zmienilibys swoja ekipe na np.Maidenów?

3.Taka dziwna historia-porywa Cie psychopata i zamyka w celi/pokoju/cos takiego.Daje Ci mozliwosc wyboru:gitara lub komputer.Co wybierasz :geek: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jaka jest Twoja prognoza w sprawie cenzurowania gier komputerowych.

Sadzisz, ze ta tendencja utrzyma sie i rozpleni po calym swiecie, przybierajac forme, jaka znamy z Niemiec, USA lub Australii

Nie wydaje mi sie, zeby zaistniala tak ekstremalna sytuacja.

czy wierzysz, ze uda sie w koncu zamknac geby tym wszystkim krzykaczom i krzyzowcom

W to też nie wierze, bo krzykacze beda zawsze. Branza gier jest wedlug mnie calkowicie normalna - bo wszedzie sa skrajnosci i przewazajacy normalny srodek.

1.5 gier jakie wzialbys na bezludna wyspe?

Zastanawiam sie, czy nie wystarczylaby mi jedna - Football Manager. No, moze jeszcze cos zrecznosciowo-logicznego, bez powtarzalnych misji/questow/dialogow.

2.Gdybys mógl zmienilibys swoja ekipe na np.Maidenów?

A gdzie jest pytanie w tym pytaniu? :) Czy chcialbym grac w Maidenach? Za wysokie progi.

3.Taka dziwna historia-porywa Cie psychopata i zamyka w celi/pokoju/cos takiego.Daje Ci mozliwosc wyboru:gitara lub komputer.Co wybierasz :geek: ?

Wybieram nieodpowiadanie na poryte pytanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego się najbardziej boisz w swoim życiu?

Hmm... Trudne pytanie, bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem. Mysle, ze jakas ciezka choroba bylaby niefajna, np. rak - paskudny bol, wymiotowanie kałem i tego typu sprawy. Natura ma niestety w rekach potworne sposoby pognebienia czlowieka.

2. Jakim byłeś uczniem w swoich szkolnych latach? Grzecznym/niegrzecznym/pilnym/leniwym? *

* - niepotrzebne skreślić:)

Raczej grzecznym (acz czasem pyskatym), stosunkowo pilnym (ale bez przesady - kucia nie trawilem).

3. Lubisz owoce:)?

Niektore tak, niektore nie.

4. Jakie są Twoje ulubione gatunki filmów?

Nie mam ulubionego gatunku ani w przypadku filmow, ani w przypadku ksiazek. Dobry film/ksiazka to po prostu dobry film/ksiazka, niezalezne, czy to komedia, horror, thriller czy dramat sądowy.

Jakim programem piszecie np. recenzje?

Programem Generator Recenzji 4.17.

A tak powaznie - kazdy moze pisac w programie, ktory mu pasuje. A wiekszosci najbardziej pasuje Word.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zraz piszesz z polskimi znakami,, a raz nie?

Wiec tak - generalnie w necie pisze bez polskich znakow (chyba ze jakies rzeczy "oficjalne" - np. newsy na naszej stronie), bo takie mam przyzwyczajenie z zamierzchlych czasow, kiedy bylo kilka roznych standardow kodowania polskich znakow diakrytycznych i latwiej bylo takie znaki pomijac, niz martwic sie o to, ile osob zobaczy zamiast nich krzaczki. A na forum czasem pisze z polskimi znakami, jesli np. wczesniej pisalem jakis artykul z polfontami (z rozbiegu wklepuje polfonty tez na forum). Albo jezeli brak polfontu zmienia sens wypowiedzi, np. "nie rob mi laski" kontra "nie rob mi łaski". :)

PS Podoba mi się Twój blog :turned:

Dziwak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...