Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy popierasz opinie niektórych Prof.S.Jonalistów na temat rasizmu w grach?

Co sądzisz grze ktorą zamieściliście w aktualnym numerze CDA (Czarna Owca Sven)?

Jak myślisz, czy PS3 do końca swej dekady zdąży pobić X360 w sprzedaży? O Wii nie pytam bo są to raczej nikłe szanse.

Pytanie osobiste: Czy w młodych latach (bardzo młodych - koniec podstawówki) miałeś taką miłość? Jeśli tak, to powiedz jak miała na imie xDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnej odpowiedzi na moje pytania, więc postanowiłem zapytać jeszcze raz :P

Jak długo masz kontakt z gitarą? Byłeś samoukiem w tej dziedzinie, czy może miałeś swojego mentora?

Nurtuje mnie pewna gitara, mam pewne doświadczenie w styczności z elektrykami, jednak chciałbym poradzić się w sprawie tego wiosła:

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...anez-rg-350exbk

Czy będzie ono odpowiednie do hard rock'a, czasem metalu (szybkie solówki i szybkie riffy)? Głównie chciałbym dowiedzieć się więcej o gryfie, mostku i przetwornikach - nie chcę kupić tzw. "shitu". Ewentualnie jaki zamiennik proponujesz? (najlepiej ze stajni Ibaneza) :)

Pozdrawiam ;)

Edytowano przez FlashFL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniej że od czasu do czasu możesz posłuchać Lordi. A kiss słuchałeś genialne solówy ace frehley. W kiss był bardzo dobry perkusista może go słyszałeś Eric Carr jeśli tak co sądzisz o jego grze.

1.Podoba ci się zespół Judas Priest ?

2.Jak myślisz gdyby Randy Rhoads nie umarł tak młodo czy mógłby zostać najlepszym gitarzystom do końca lat dwudziestych.

3. Czy słyszałeś zespół The Sweet i ich najlepsze numery blockbuster,fox on the run,Love is like Oxygen w wykonaniu Andy Scott.

4.Może głupie pytanie czy męczyłeś się na początku nauki na gitarze z chwytami barre, bo ja się męczę nadal.

5. Czy interesujesz się muzyką rockową lat 70 bo ja tak i to bardzo także glam rockiem.

Jeśli któreś pytanie się powtarza nie denerwuj się i po prostu zignoruj mój post.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony i najbardziej nie lubiany przez ciebie kawałek Trivium?

Co sądzisz o rasistach?

Oglądałeś Wrath of the 1337 king/cokolwiek o Athene?

Takie pytanka mnie naszły. Athene mnie zaciekawiło:D

Szczerze..chce Ci isę odp na te wszystkie pytania i na moje?

Ależ ciekawe i skomplikowane pytanie... szczerze - dałbym ci urlop....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś ulubione odcinki South Parku? A może któryś sezon?

Nie, nie mam.

Czy popierasz opinie niektórych Prof.S.Jonalistów na temat rasizmu w grach?

Na temat czego?

Co sądzisz grze ktorą zamieściliście w aktualnym numerze CDA (Czarna Owca Sven)?

Mi osobiscie sie nie podoba.

Jak myślisz, czy PS3 do końca swej dekady zdąży pobić X360 w sprzedaży?

Wątpię.

Pytanie osobiste: Czy w młodych latach (bardzo młodych - koniec podstawówki) miałeś taką miłość? Jeśli tak, to powiedz jak miała na imie xDDDDD

Taką to znaczy jaką? Zreszta nie wiem, po Ci taka wiedza.

Nie zauważyłem żadnej odpowiedzi na moje pytania, więc postanowiłem zapytać jeszcze raz :P

Jak długo masz kontakt z gitarą? Byłeś samoukiem w tej dziedzinie, czy może miałeś swojego mentora?

Odpowiadalem juz na takie pytania kilka razy. Gram od 10 lat, jestem samoukiem.

Nurtuje mnie pewna gitara, mam pewne doświadczenie w styczności z elektrykami, jednak chciałbym poradzić się w sprawie tego wiosła:

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...anez-rg-350exbk

Czy będzie ono odpowiednie do hard rock'a, czasem metalu (szybkie solówki i szybkie riffy)? Głównie chciałbym dowiedzieć się więcej o gryfie, mostku i przetwornikach - nie chcę kupić tzw. "shitu". Ewentualnie jaki zamiennik proponujesz? (najlepiej ze stajni Ibaneza) :)

Przede wszystkim odradzam poczatkujacym gitary z ruchomym mostkiem, bo na poczatku to tylko utrapienie - np. podczas wymiany strun. Nie wiem, jakie przetworniki sa montowane w tanszych Ibanezach.

Na jakie pytanie chciałbyś odpowiedzieć?

1) sensowne, 2) oryginalne (tzn. nie takie, ktore pada tutaj kilka razy w miesiacu)

To jeszcze tylko spytam czy mi pojdzie ten RIDDICK AoDA bo nie znam sie na tym za bardzo.

Intel Pentium Dual CPU 1,8 GHz (2 procesory)

2 GB RAM

Nvidia GeForce 8600 GT 256 MB

Windows XP

Pojdzie, ale bedzie dzialac nie za ciekawie. A tak poza tym to nie masz dwoch procesorow, tylko jeden o dwoch rdzeniach.

Czytałem wcześniej że od czasu do czasu możesz posłuchać Lordi. A kiss słuchałeś genialne solówy ace frehley. W kiss był bardzo dobry perkusista może go słyszałeś Eric Carr jeśli tak co sądzisz o jego grze.

Nie lubie Kiss. To taki pop na gitarach.

1.Podoba ci się zespół Judas Priest ?

Wlasciwie tylko plyta "Painkiller". Halforda wole na solowych plytach.

2.Jak myślisz gdyby Randy Rhoads nie umarł tak młodo czy mógłby zostać najlepszym gitarzystom do końca lat dwudziestych.

Do konca jakich lat? Zreszta mniejsza z tym - nie lubie Ozzy'ego i poza Zakkiem Wylde'em nie interesuja mnie jego gitarzysci.

3. Czy słyszałeś zespół The Sweet i ich najlepsze numery blockbuster,fox on the run,Love is like Oxygen w wykonaniu Andy Scott.

Nie.

4.Może głupie pytanie czy męczyłeś się na początku nauki na gitarze z chwytami barre, bo ja się męczę nadal.

Nie uzywam ich, bo nie potrzebuje.

5. Czy interesujesz się muzyką rockową lat 70 bo ja tak i to bardzo także glam rockiem.

Nie.

Ulubiony i najbardziej nie lubiany przez ciebie kawałek Trivium?

Ulubione juz tu wymienialem (i to pewnie wiecej niz raz). Jesli chodzi o najmniej lubiany, to nic nie przychodzi mi do glowy. Pewnie byloby to cos z The Crusade, bo generalnie nie przepadam za ta plyta.

Co sądzisz o rasistach?

A co niby mam sądzić?

Oglądałeś Wrath of the 1337 king/cokolwiek o Athene?

Nie wiem, o czym mowisz? Jakas tworczosc fanow World of Warcraft?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy Rhoads warto go posłuchać wspaniały gitarzysta. No jeszcze lubię Jimmy Page.

Kto według ciebie rozpoczął erę metalu wiele zródeł mówi że Black Sabbath.

Posłuchaj tego utworu

mi się podoba a tobie chcę poznać twoją opinię. Według mnie bardzo dobry utwór.

1. Słuchasz Pink Floyd.

2. Czy podoba ci się zespół Dream Theater.

3. Słyszałeś zespół Nazareth lub Slade.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić którąś z tych gier

-Kroniki Riddicka AoDA

-Mass Effect

-Assasins Creed

Którą wg. Ciebie?

A skad mam wiedziec, co lubisz? Przeczytaj recenzje, obvejrzyj screeny i gameplaya i sam zdecyduj, ktora Tobie najbardziej pasuje.

No jeszcze lubię Jimmy Page.

Dla mnie Zeppelini to archaiczna kapela. Nie rusza mnie takie bluesrockowe granie.

Kto według ciebie rozpoczął erę metalu wiele zródeł mówi że Black Sabbath.

Nie wiem i nie widze sensu w rozgrzebywaniu tematu. Co za roznica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Stairway to Heaven to wspaniały utwór.

Kto według ciebie w obecnych czasach jest wspaniałym gitarzystą bo dla mnie ten gość tu link do jego solówy http://www.youtube.com/watch?v=sj3ec2cCaJw Dla mnie super. Według ścisłości to solo w wykonaniu Yngwie Malmsteen.

Ale chyba Jimi Hendrixa lubisz albo chociaż słyszałeś.

A czy zdarza ci się posłuchać piosenek Iron Maiden z przed okresu ich złotej ery gdy w Ironach wokalistą nie był Bruce Dickinson.

Czy mi się obiło o uszy czy to prawda że bardzo dobrze umiesz język angielski.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Stairway to Heaven to wspaniały utwór.

Zgadza sie. Ale wole go w wersji Zakka Wylde'a.

Kto według ciebie w obecnych czasach jest wspaniałym gitarzystą

Jest cala masa wspanialych gitarzystow. Zalezy co kto lubi i wedlug jakich kryteriow ocenia.

bo dla mnie ten gość tu link do jego solówy http://www.youtube.com/watch?v=sj3ec2cCaJw Dla mnie super. Według ścisłości to solo w wykonaniu Yngwie Malmsteen.

Wiem, kto to gra. Nie lubie Malmsteena. Nudza mnie jego popisy - nie znajduje w nich niczego oprocz popisywania sie. Dodatkowo czytajac wywiady z nim wyrobilem sobie o nim niespecjalnie pochlebna opinie jako o czlowieku.

Ale chyba Jimi Hendrixa lubisz albo chociaż słyszałeś.

Slyszalem, nie lubie. Wedlug mnie bardzo sie zestarzaly te jego zagrywki - dla mnie tylko nieciekawe plumkanie.

A czy zdarza ci się posłuchać piosenek Iron Maiden z przed okresu ich złotej ery gdy w Ironach wokalistą nie był Bruce Dickinson.

Bardzo lubie plyty z Di'Anno. Di'Anno bez Maidenow tez zreszta lubie i ciesze sie, ze w tym roku znowu przyjedzie z koncertami do Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi dlaczego polskie zespoły nie są popularne na szeroką skalę.

Czy są słabe.

A może polska jest takim krajem gdzie trudno jest sobie wyrobić muzyczny wizerunek żeby słuchali polskich zespołów za granicą.

Co sądzisz o eurowizji to znaczy nie zwracasz uwagi że coś takiego wo gule istnieje.

Przepraszam że tak męczę cię pytaniami ale po to jest założony ten temat.

Co sądzisz o zespole Scorpions dobrze że gra tam na basie polak.

A co do hendrixa to wiem że teraz są przestarzałe zagrywki ale kiedyś to było coś.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak w przybliżeniu?

Tak w przyblizeniu to cos pomiedzy "krotko" a "dlugo". No jak mam Ci przyblizyc? Ile np. zajmuje zlozenie samochodu? Da aie okreslic tak "srednio w przyblizeniu"? A ile zajmuje nauczenie sie gry na gitarze? Dla niektorych rzeczy nie da sie wyliczyc sredniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi dlaczego polskie zespoły nie są popularne na szeroką skalę.

A ile widzisz w Polsce kapel, ktore prezentuja poziom wymagany do zaistnienia na swiatowym rynku?

Co sądzisz o eurowizji to znaczy nie zwracasz uwagi że coś takiego wo gule istnieje.

Nie zwracam na nia uwagi.

Według mnie jest to totalne znieważenie South Parku.

A tam, zaraz zniewazenie. Po prostu zenujaco slaby kabaret, a autor skeczu chyba nie bardzo wie, o co w South Parku chodzi. W ogole kabaretow nie lubie, bo baaardzo rzadko ktorys mnie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że mi powiedziałeś że istnieje taki cover w wydaniu Zakka nie wiedziałem.

A mam zamiar obie kupić tanią gitarę elektryczną typu EPIPHONE LP Special II i wzmacniacz MARSHALL do czterech stów czy ma to sen czy jest to dobry sprzęt dla takiego amatora jak ja.

Czy grasz na klasyku tak tylko się pytam. Wiesz ma klasyka jedyne co wygram na nim z przyjemnością to wstęp do utworu Smoke on the water. Powiedz mi czy żartowałeś ze mnie czy naprawdę nie używasz chwytów barre czy do ciężkiego metalu nie są takie chwyty potrzebne wiem pytanie głupie ale odpowiedz bo jeśli nie kupuję elektryka i uczę się utworów indespair jeśli będą tabulatury w necie.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale dla amatora może chyba być. Na lepszy sprzęt nie mam kasy taki mój los. Pewnie jakbym nauczył się grać na tym sprzęcie mógłbym sobie pozwolić na lepszą gitarkę.

Może nauczę się grać wiarę w to daje mi wypadek Tony Iommiego miał wypadek ale się nie poddał i nadal grał.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...