Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Nie mam tak naprawde ulubionego gatunku ksiazek. Kiedys to bylo fantasy, ale ostatnia powiesc fantasy, jaka czytalem, to trylogia śląska Sapkowskiego. Czytam rozne rzeczy - jezeli ksiazka jest dobra, to kogo obchodzi gatunek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Saints Row 2 podłączyłeś pada. Mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobiłeś?? Kiedy ja go podłączam, to menu mi szaleje, jakbym cały czas trzymał wciśniętą strzałkę w dół. A kiedy w trakcie gry podłaczę pad, to postać od razu zaczyna biec do tyłu.. piszę tutaj, bo nigdzie indziej nikt mi nie pomógł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

CormaC w najbliższym czasie gdzie można cię zobaczyć w jakim clubie grasz

Macie może w planach trasę koncertową po Polsce czy to za duże wyzwanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC w najbliższym czasie gdzie można cię zobaczyć w jakim clubie grasz

Wejdz na www.indespair.pl (do dzialu koncertow).

Macie może w planach trasę koncertową po Polsce czy to za duże wyzwanie

Poki co taka trasa jest calkowicie bezsensowna.

czy na gitarze uczyłeś/uczysz się grać sam, czy może uczęszczałeś do szkoły muzycznej bądź korzystałeś z lekcji nauczyciela ?

Wlasciwie to uczylem sie sam. Wzialem tylko kilka lekcji od kumpla i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak dlugo jeszcze bedzie Ci sie chcialo odpowiadac na te same pytania? :biggrin:

Się okaże.

Wszedłem na stronę InDespair, ale nie ma nic o jakimś koncercie w Gdańsku czy okolicach. Jest w Waszych planach koncert w 3mieście w bliżej nieokreślonym czasie??

Jest to malo prawdopodobne. Ktos musialby zwrocic nam koszty transportu, a z Wroclawia do Trójmiasta jest spory kawałek. Ale chcielibysmy tam zagrac, wiec jesli tylko nadarzy sie sensowna okazja - przyjedziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo to znowu ja czy któryś z członków twego zespołu jara sie chodziarz w małym stopniu grami

Stary, zlituj sie nad moim poczuciem estetyki i nie rob dwoch oblesnych baboli w jednym dwusylabowym slowie. Chodziarz to taki facio, ktory uprawia chód sportowy. Natomiast jesli chodzi o Twoje pytanie - nie.

Jesteś gitarą rytmiczną czy prowadzącą? Czy nie ma w Twoim zespole takiego podziału (szukałem na Waszej stronie ale znalazłem tylko że jest 2 gitarzystów) ?

Nie ma podzialu. Ja sie generalnie lepiej czuje jako gitarzysta rytmiczny, ale tak jakos wychodzi, ze solowek mamy z Sergiuszem mniej wiecej po rowno (a na plytce zagralem nawet o jedna wiecej). Tym niemniej Sergiusz z solowkami radzi sobie o wiele lepiej ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli współpraca z perkusją, fajnie :D Kolejne trochę dziwne pytanie albo raczej prośba o radę. Kumpel z zespołu chciałyby kupić nowy piecyk no i znaleźliśmy na Allegro piecyk gitarowy firmy Voice Kraft o mocy 26 Watt za 140zł, i się zastanawiamy czy to dobra firma i warto zaryzykować kupując ten produkt. Czy miałeś kiedykolwiek styczność z Voice Kraft ? Jeżeli tak to co o niej sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to pytanie było, ale takie rzeczy się zmieniają, więc liczę na aktualną odpowiedź- domyślam się że używasz jakiegoś efektu gitarowego, można wiedzieć jakiego i jak go oceniasz? pytam bo sam w tym roku zamierzam kupić. Dodam, że preferuję głównie Grunge więc nie obraże się, jeśli mi go odradzisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...