Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jaki producent gitar jest Ci najbliższy? Chodzi mi o to, którego instrumenty są według Ciebie najlepsze (i chodzi mi tu o Twoje osobiste odczucia , a nie o ,,chłodną opinię,, ). Ibanez, Gibson, BC Rich , Dean, ESP czy może jakaś inna mniej znana firma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malolaty przyczepiaja sobie naszywki z ich logosem obok naszywek Behemotha, Nirvany i Kultu.

Czyli ww. zespoły również uważasz za obciach?

Wyciagasz za daleko posuniete wnioski. Ale faktem jest, ze Behemotha nie darze sympatia (pomijam tu wzgledy muzyczne), a Nirvane uwazam za przereklamowana.

Jaki producent gitar jest Ci najbliższy? Chodzi mi o to, którego instrumenty są według Ciebie najlepsze (i chodzi mi tu o Twoje osobiste odczucia , a nie o ,,chłodną opinię,, ). Ibanez, Gibson, BC Rich , Dean, ESP czy może jakaś inna mniej znana firma?

Dawno temu zakochalem sie w gitarach firmy BC Rich. Gram na BC Richu i przypuszczam, ze zawsze bede gral na wioslach tej marki. Zadne inne mnie wlasciwie nie kreca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz może coś niezwiązanego z muzyką.;] Twój ulubiony gatunek filmów?

Nie mam ulubionego gatunku filmow. Jesli film jest dobry, to nie robi mi roznicy, czy zostal opisany jako komedia, thriller czy sensacyjny.

Pytanie chyba wcześniej nie padło: co sądzisz o kawałkach Unbreak, które wrzuciliście na cover?

Tak sie zlozylo, ze zostalem poproszony o opinie przed wrzuceniem muzyki na plyte i w sumie jedyne, co moge zrobic, to ja powtorzyc: nie moje klimaty, ale zagrane sprawnie i moze sie podobac tym, ktorym taka stylistyka pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś o grze internetowej JamLegend? To taka sieciowa wersja Guitar Hero, z tym wyjątkiem, że udzielają się tam wykonawcy, którzy, łagodnie mówiąc, nie są jakimiś VIP-ami. To zespoły, o których nigdy bym nie usłyszał, gdyby nie ta gierka. Póki co jest w niej do wyboru 115 utworów - od klasycznego rocka po power metal, jednak coraz więcej zespołów pozwala twórcom gry na wykorzystywanie ich utworów. I tu moje pytanie (wiem, że nie jesteś jedynym członkiem zespołu, który podejmuje decyzje, ale tak, czy owak spytam Ciebie) : czy InDespair nie byłoby zainteresowane udostępnieniem chociaż jednego utworu twórcom gry?? Strona www.jamlegend.com jest codziennie odwiedzana przez tysiące internautów z całego świata, więc zawsze to jakaś forma promocji. Jeśli bylibyście zainteresowani to odwiedźcie stronkę

http://www.jamlegend.com/artists/signup

Żeby nie było - z serwisem Jamlegend nie łączą mnie żadne koneksje - jestem zwykłym graczem, który po prostu chciałby, by w grze, w którą "pyka" codziennie ok. 30-40 minut znajdowały się utwory, które odpowiadają jego gustowi muzycznemu.

Pozdrawiam zespół InDespair,

Kalma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może twój/oje ulubiony/e film/y?

Juz bylo kilka razy to pytanie. Nie mam takiego ulubionego filmu, ktory bym regularnie ogladal i sie nim podniecal. Lubie stare "Gwiezdne wojny", lubie niektore filmy Woody'ego Allena, "Szczęki", "Obcego", "Terminatora", "Dzień świra" - lubie duzo bardzo roznych rzeczy.

Słyszałeś o grze internetowej JamLegend?

Nie znalem, ale sprawdzilem i przyjrze sie mozliwosci umieszczenia tam naszych kawalkow. Dzieki za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawiązując do pytania Punkera: Jakie POLSKIE filmy lubisz?

Filmy Marka Koterskiego (z wylaczeniem "Wszyscy jestesmy Chrystusami", bo mnie to przygniotlo swoim ciezarem), "Miś", "Seksmisja". Tyle przychodzi mi do glowy.

Co do tej strony którą podał Kalma to bardzo ucieszyło by mnie, gdyby pojawiły się utwory InDespair :)

Zobaczymy, co da sie zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie tak myślałem, tyle, że na allegro jest takich modeli jak kot napłakał a jeżeli już jest to po 340 zł, znalazłem jedynie coś takiego tylko nie wiem jak to się na uszach będzie trzymać:

http://www.allegro.pl/item614933404_creati...ki_mp3_mp4.html

mógłbyś spojrzeć???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalem, ale sprawdzilem i przyjze sie mozliwosci umieszczenia tam naszych kawalkow. Dzieki za info.

Nie masz za co dziękować - cała przyjemność po mojej stronie. A jak sprawdzałeś stronkę, to coś sobie zagrałeś, czy tak tylko "przeleciałeś" (ekhem... no co?) ją wzrokiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz takie zespoły jak Cannibal Corpse lub Morbid Angel?

Pisalem tu juz wielokrotnie, rowniez niedawno, ze nie slucham deathu.

2. Jakie są Twoje ulubione filmy komediowe lub komicy, odtwórcy ról?

Lubie "Dzien swira" (o ile mozna nazwac ten film komedia), "Seksmisję", "Misia", "Shreka". Z komediowych seriali uwielbiam "South Park".

3. Czy poza South Parkiem oglądałeś bądź oglądasz Simpsonów lub Family Guy?

"Simpsonow" kiedys ogladalem. Fajne, ale nie mam czasu ogladac wszystkiego, co bym chcial.

1.Czy oglodasz/oglodales seriale typu DEXtER,PROSON BREAK,LOST,SonS Of Anarchy ??

JESLI TAK TO CO O NICH MYSLISZ

Prison Break - genialny 1. sezon, slaby 2., niezly 3. Lost - genialny 1. sezon, potem poziom spadal, a obecnie pelza juz przy ziemi.

CormaC, zastanawiam się nad kupnem jednej z tych gitar: Gibson Flying V Faded, czy Gibson Les Paul Junior Satin Vintage Burst

Nie mogę się zdecydować- jakie jest Twoje zdanie?

Żadne. Nie interesuja mnie Gibsony, nie orientuje sie w nich zbyt dobrze, wiec niestety nie jestem w stanie niczego Ci poradzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postawie pytanie inaczej, jaką gitarę polecasz? (Posiadam 5100zł) - Szukam gitarę głównie do średniej trudności solówek i grania na mocnym przesterze... :turned: A drugie pytanie: koledzy mówią, że "prawdziwe" gitary zaczynają się od 10000 , ile w tym prawdy?

Edytowano przez ShuanAzuestrode
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...