Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Mógłbyś polecić jakąś polską grupę muzyczną, czy nie ma godnej polecenia ??

Czy jesteś w stanie zagrać partie solowe Johna Petrucciego, czy szlifujesz swoje kawałki, a może po prostu 'trenujesz' inne kawałki, ponieważ twórczość J.P ni jest Ci znana/lubiana ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że lubisz słuchać Iron Maiden.Nie wiem czy było już takie pytanie ale powiedz czy długo uczyłeś się grać na gitarze

Gram na gitarze od 10 lat. I nie uwazam, zeby proces nauki sie skonczyl.

czy było łatwo

Nie.

kto jest twoim ulubionym gitarzystom

Lubie wielu gitarzystow, w tym Zakka Wylde'a, Dave'a Mustaine'a, Adriana Smitha, Jona Schaffera, Marty'ego Friedmana, Kaia Hansena, chlopakow z Trivium.

Mógłbyś polecić jakąś polską grupę muzyczną, czy nie ma godnej polecenia ??

Oczywiscie, ze sa, wystarczy chwile poszukac. Turbo, Chainsaw, Witchking, Black River, CETI, Made of Hate i jeszcze sporo innych.

Czy jesteś w stanie zagrać partie solowe Johna Petrucciego

Nie mam zadnego powodu, zeby grac jego partie. Poza tym nie kojarze ani jednej jego solowki, jest mi po prostu zupelnie obojetny. Poza tym ja raczej nie jestem gitarzysta solowym. Dzieki temu, ze uczylem sie grac m.in. na kawalkach Iced Earth, wyrobilem sobie bardzo sprawne kostkowanie a'la Jon Schaffer i z tego jestem zadowolony. Nie musze wymiatac szalonych solowek.

czy szlifujesz swoje kawałki, a może po prostu 'trenujesz' inne kawałki

Czasem pogram cos swojego, pogram jakies solowki na nagranym podkladzie, pokombinuje jakies riffy pod katem InDespair, czasem zagram cos cudzego.

Widziałeś teledysk Trivium do kawałka Thores of Perdition? Co o nim sądzisz?

Tak, widzialem obie wersje tego teledysku i uwazam, ze jest bardzo fajnie zrealizowany. Ale "Down From The SKy" podoba mi sie chyba bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Petrucci to mistrz gitary aktualnych czasów. Przynajmniej w moim prywatnym rankingu.

A żeby grać tak jak on same umiejętności nie wystarczą, gra w końcu na 7-strunowcu. Mimo wszystko osobiście polecam jego solową płytę jak i Dream Theater.

Sądzisz, że z nowy album Ironów będzie takim Brave New World 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Petrucci to mistrz gitary aktualnych czasów. Przynajmniej w moim prywatnym rankingu.

Jedni lubia filmy akcji, a inni jak smierdza im skarpetki. :)

A żeby grać tak jak on same umiejętności nie wystarczą, gra w końcu na 7-strunowcu. Mimo wszystko osobiście polecam jego solową płytę jak i Dream Theater.

Ja wiem, co on gra. Dream Theater ZUPELNIE do mnie nie przemawia.

Sądzisz, że z nowy album Ironów będzie takim Brave New World 2?

Obawiam sie, ze nie, ale mimo to po cichu mam taka nadzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o piosence zespołu vader- "miecz wiedźmina", promującej grę "Wiedźmin"? Wiem, że pytanie jest spóźniene, ale dopiero niedawno miałem okazję obejrzeć materiały dodatkowe na płycie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o piosence zespołu vader- "miecz wiedźmina", promującej grę "Wiedźmin"?

Niedawno ktos mnie pytal o ot samo, przejrzyj pare stron wstecz.

Czy będziesz brał udział w biciu rekordu Guinnessa podczas Thanks Jimi Festival i czy wybierasz się na koncert Deep Purple, którzy przyjadą do Wrocławia z tej okazji?

Rekordu pewnie bic nie bede, bo nie chce mi sie tragac elektryka ze wzmacniaczem. A co do koncertu Deep Purple, to sie zastanowie. Kapela mnie nie kreci raczej, ale moze wybiore sie z ciekawosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w F.E.A.R 2 wystepują również takie różne kopniaki i wslizgi, które miały miejsce w jedynce ? :biggrin:

Nie wiem, nie probowalem ich uzywac.

Co sądzisz o soundtracku z gry Necrovision ? (jeśli powtórzyłem pytanie, wybacz).

Nie slyszalem tego soundtracku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebook'u też macie konto? :P

Nie.

CormaC, a co sądzisz o takich serwisach jak "wrzuta.pl", gdzie wrzucają bezkarnie muzę i inne badziewia ?

A co mam niby myslec? Sam musialem usuwac stamtad kawalki swojego zespolu.

zrobiłeś kiedyś coś w redakcji ,że miałeś "lipę" u wszystkich (lub u większości ?)?. np.powiedziałeś coś głupiego / nieprzemyślanego??

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCu czy lubisz książki podróżnicze? Np. Juliusza Verne, Karola Maya? Jakie tytuły są Twoimi ulubionymi?

Czytalem Maya i Verne'a, jak bylem maly. Teraz mnie nie ciagnie do takich ksiazek, ale nie mam tez jakichs bardzo silnych preferencji odnosnie gatunku czy autora - swietnie sie bawie i przy Sapkowskim, i przy Kingu, i przy "Paragrafie 22" Hellera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... CormaC, mimo usilnych starań (usuwanie własnych kawałków z wrzuty), niestety nie udało się powstrzymać piractwa waszej muzyki...

Jesli gdzies widziales nasze kawalki do sciagniecia, daj znac.

Czy programy nagrywające dźwięki płynące z internetu nie powinny być zakazane...?

Do tego nie sa nawet potrzebne zadne specjalne programy. Wystarczy w ustawieniach karty dzwiekowej zaznaczyc opcji, zeby moc nagrywac to, co karta dzwiekowa wlasnie odtwarza. Ale jesli ktos chce miec nasze kawalki w kiepskiej jakosci z MySpace, to niech sobie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gdzies widziales nasze kawalki do sciagniecia, daj znac.

Ale jesli ktos chce miec nasze kawalki w kiepskiej jakosci z MySpace, to niech sobie ma.

No właśnie kilku moich "znajomych" sobie tak nagrało wasze utwory... A co ze sprzedażą waszej muzyki? Znalazłeś jakiś serwis? Chciałbym mieć wasze kawałki przy sobie (na telefonie, a nie tylko na MySpace, czy LastFM) :smile:

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kilku moich "znajomych" sobie tak nagrało wasze utwory...

Ich sprawa. Bralismy to pod uwage udostepniajac na MS cala plyte. Jak juz pisalem - jezeli komus wystarczy podly bitrate 96 kbps, to niech sobie zgrywa rzeczy z MS.

A co ze sprzedażą waszej muzyki? Znalazłeś jakiś serwis? Chciałbym mieć wasze kawałki przy sobie (na telefonie, a nie tylko na MySpace, czy LastFM) :smile:

Dzisiaj dzwonilem do tloczni - w przyszlym tygodniu powinnismy miec kolejne 300 sztuk "No Escape".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drazliwa sprawa. :) Za piatym. Praktyczny, rzecz jasna, bo teoretyczny za pierwszym. Na praktycznym ciagle trafialem na egzaminatorow frustratow, az w koncu przy ostatnim podejsciu koles oblal na placu manewrowym wszystkich oprocz mnie i na miescie juz sie totalnie wyluzowal. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...