Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Napisales kiedys, ze nie lubisz kapel z pannami\paniami na wokalu. A co sadzisz o Arch Enemy, w ktorym badz co badz, ciezko nie patrzac na teledysk\nie bedac na koncercie, domyslec sie, ze to kobieta "spiewa" ;)

Mysle dokladnie to samo, co o innych kapelach deathmetalowych - nie slucham takiej muzyki. Arch Enemy gra bardzo fajnie, ale jak tylko wchodzi wokal, nie mam ochoty sluchac kawalka dalej.

wyciszylismy je (glownie welna mineralna).

Hehe podobno opakowania po jajkach są lepsze :)

Zalezy co chce sie osiagnac. Wytloczki po jajkach nakleja sie, zeby wyeliminowac poglos. My chcielismy przede wszystkim sprawic, zeby w budynku bylo nas slychac jak najmniej, dlatego polozylismy pod plyty gipsowo-kartonowe welne mineralna. Poglos nie byl problemem, wiec wytloczki poszly tylko na jedna sciane - te od strony ulicy, ktorej nie wyciszalismy welna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Saints Row 2 naprawdę zasłużył na tak wysoką ocenę...? Model jazdy ociera się wręcz o śmieszność (szczególnie na motorze) i gra jest pod wieloma względami (szkoda czasu by wszystko wymieniać, z pewnością sam zauważyłeś podczas gry) gorsza od GTA IV, a otrzymała (w moim odczuciu) ocenę niewiele niższą od GTA. Czy naprawdę na taką zasłużyła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Saints Row 2 naprawdę zasłużył na tak wysoką ocenę...? Model jazdy ociera się wręcz o śmieszność (szczególnie na motorze) i gra jest pod wieloma względami (szkoda czasu by wszystko wymieniać, z pewnością sam zauważyłeś podczas gry) gorsza od GTA IV, a otrzymała (w moim odczuciu) ocenę niewiele niższą od GTA. Czy naprawdę na taką zasłużyła?

Nie, zostalem przekupiony przez Niemcow. ;) Wystawilem taka ocene, na jaka moim zdaniem gra zasluzyla. A jesli chodzi o jazde, to nie jest zrobiona najlepiej, ale w pewnym stopniu padla ofiara przeniesienia sterowania na klawiature i mysz. Analogowa galka pada pomaga. Poza tym umnowmy sie - w GTA IV jazda na motorze tez jest zrobiona ze znaczacym przymruzeniem oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz grac w jakies mmo? Bo z tego co wiem nie grasz w zadne

Przymierzam sie do Age of Conan. Gre juz mam, ale jeszcze nie zainstalowalem.

Po twojemu jaki zespol ktorego sluchasz ma najlepsze slowa piosenek?

Oj, trudne pytanie. Nie przykladam jakiejs szczegolnej wagi do tekstow. Jesli trafi sie fajny tekst, to jest to dla mnie tylko bonus. :)

Chyba nikt tego nie zadał - Masz jakieś ulubione solówki?

Tak na szybko to przychodzi mi do glowy solowka Marty'ego Friedmana z kawalka "Tornado of Souls" Megadeth.

Kłóci się ( wymiana poglądów ? ) Pan z Eldem jeśli na temat muzyczny ?

Nie rozmawialem z Eldem od czasu, kiedy odszedl z redakcji i sie wyprowadzil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy kiczo-hit ??.. IMO - Fade to black wiadomego zespołu

Fade to Black nie jest zle. Natomiast Nothing Else Matters jest - tandeta obliczona na listy przebojow i zagubione laseczki placzace do poduszki.

Najlepsza piosenka do pogo?? ... Acidowe smoke on the water

Nie mam pojecia. Na koncerty nie chodze, zeby pogowac, tylko zeby posluchac muzyki i zobaczyc zespol.

Jak się powinno prawidłowo odmieniać Twój nick? Bo widziałem parę osób piszących "CormaCu" i "Cormacze".

Odmienia sie dokladnie tak samo, jak inne wyrazy zakonczone gloska "k" - CormaC, CormaCa, CormaCu itp. Natomiast jak ktos pisze "Cormacze", to zwyczajnie przekreca ksywke, czego nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twojemu jaki zespol ktorego sluchasz ma najlepsze slowa piosenek?

Oj, trudne pytanie. Nie przykladam jakiejs szczegolnej wagi do tekstow. Jesli trafi sie fajny tekst, to jest to dla mnie tylko bonus. :)

A czy jakakolwiek piosenka spodobała ci się tylko dlatego, że ma fajny tekst? W moim przypadku tyczy się to głównie polskich piosenek (angielskich zwykle bez tekstu nie rozumiem :tongue: ) np. Włosy Elektrycznych Gitar :tongue: .

Edytowano przez Airin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był Twój najgorszy dzień pracy w CDA?

Najgorszy pod jakim wzgledem? Pechowy? Czy ciezki? Nie mialem tak naprawde zlego dnia w pracy. A jesli chodzi o meczace dni, to generalnie podczas wysylki pisma nie jest zbyt lekko. Najwiekszy hardkor jaki pamietam, to powrot do domu kolo 2 w nocy, ale nie narzekalem.

Gdybyś teoretycznie musiał wybrać pomiędzy pracą w CDA a graniem w swoim zespole co byś wybrał?

Jesli kiedykolwiek stane przed takim wyborem - a raczej w to watpie - to wtedy bede sie zastanawial.

W recenzji F.E.A.R 2 nic nie wspomniałeś o trybie multiplayer. Czy mógłbyś co nieco o nim napisać?

Niestety nie moglbym, poniewaz dostalismy gre do recenzji przed premiera i nie bylo wtedy jeszcze zadnych serwerow.

Słyszysz może, CormaC podobieństwa między utworami Fade to Black, a Day That Never Comes Metallicy podczas wzrotki i refrenu?

Mam gdzies nowa plyte Metalliki. Malo co z niej pamietam i nie zamierzam sobie przypominac. Jesli chodzi o Day That Never Comes, to pamietam tyle, ze kawalek jest dlugi i nudny.

A czy jakakolwiek piosenka spodobała ci się tylko dlatego, że ma fajny tekst?

Nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies nowa plyte Metalliki. Malo co z niej pamietam i nie zamierzam sobie przypominac. Jesli chodzi o Day That Never Comes, to pamietam tyle, ze kawalek jest dlugi i nudny.

Pięknie powiedziane :D. CormaC'u, czy jest piosenka, której nie potrafisz zagrać i przez to ubolewasz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie powiedziane :D. CormaC'u, czy jest piosenka, której nie potrafisz zagrać i przez to ubolewasz ?

Jest masa kawalkow, ktorych nie jestem w stanie zagrac (zwlaszcza jezeli chodzi o partie solowe), ale nie ubolewam, bo zdaje sobie sprawe z tego, ze jestem raczej slabym gitarzysta. Radze sobie z wioslem na tyle, zeby nie odwalac z InDespair wiochy i to mi w zupelnosci wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne było już takie pytanie.. no ale :

Nastawienie redakcji ... jakie ono jest :

A) " CormaC znowu się spóźniłeś przez ten twój głupi zespół "

B) " CormaC'u Twój koncert był genialny "

Nikt z redakcji nie chodzi na moje koncerty, ale jak kiedys musialem sie troche wczesniej urwac z pracy, zeby jechac na koncert, to nie bylo problemu. Generalnie InDespair nie koliduje mi z praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania.

1) Pamiętasz pierwszy kawałek jaki się nauczyłeś na gitarę ?

2) Czy grałeś kiedyś na czymś innym niż elektryk?

3) Czy chciałbyś się nauczyć grać na czymś jeszcze? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...