Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Drogi CormaC'u. Co sądzisz o zespołach takich jak vader, behemoth, dimmu borgir, gorgoroth, vesania, nile i innych grających ten typ muzyki??

Nie trawie tego, co graja, a image niektorych z wymienionych kapel szczerze mnie bawi.

No cóż ja w tych rytmach siedzę i w tym kierunku idę.

A tak poza tym, słucham teraz Twojego zespołu na last.fm i całkiem fajnie gracie (nie podlizuję się)

A co są sądzisz o gitarach firmy Jackson a zwłaszcza o modelu RR24??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w takiej sytuacji ? : InDespair rozkręca się do tego stopnia, co np. zespół Coma ( czyli do takiego, że nie można pogodzić redakcję z muzyką ) ... Co wtedy ?

Czego Panu brakuje do ' spełniacza realnych marzeń'. Już tłumacze : ma Pan zespól + pracuje Pan w CDA, jakby na to nie patrzeć cholerny .. fart ? No ale na pewno coś Pan chciałby dorzuć do tego worka z fartem, czy nie ?

Edytowano przez DarthSliwek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co są sądzisz o gitarach firmy Jackson a zwłaszcza o modelu RR24??

Nic nie sądzę, bo z zadna nie mialem stycznosci z Jacksonami.

A co w takiej sytuacji ? : InDespair rozkręca się do tego stopnia, co np. zespół Coma ( czyli do takiego, że nie można pogodzić redakcję z muzyką ) ... Co wtedy ?

Juz kilka razy odpowiadalem na to pytanie. Watpie, zeby kapela sie az tak rozkrecila, a jezeli to jednak nastapi, to kazdy z zespolu bedzie musial zdecydowac, co robic dalej.

Czego Panu brakuje do ' spełniacza realnych marzeń'. Już tłumacze : ma Pan zespól + pracuje Pan w CDA, jakby na to nie patrzeć cholerny .. fart ? No ale na pewno coś Pan chciałby dorzuć do tego worka z fartem, czy nie ?

Pewnie - pieniadze. :) Przydalyby sie np. dom, w ktorym moglbym przy okazji urzadzic studio nagran.

wczoraj w Wa-wie w Stodole mial koncert Saxon i Iced Earth, byles tam moze?

Jasne. Pojechalem dla Iced Earth. Na ich kawalkach uczylem sie grac na gitarze. Gdybym zamiast tego plumkal jakas Nirvane albo Offspring, to nie byloby dzis InDespair, a ja malo co bym umial zagrac. :) Saxona natomiast bardzo szanuje, ale nigdy tak naprawde mnie nie porywali. Kazda ich plyta jest dla mnie fajna, swietnie zaspiewana itp., ale w kazdej mi czegos brakuje. :) Tym niemjniej zrobili na mnie duze wrazenie, zwlaszcza Byford. Fajnie, ze w secie bylo sporo klasykow, a z ostatnich plyt wybrali naprawde dobre numery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, ze cie nie widzialem;P w sumie moj pierwszy powazniejszy koncert. Zdziwilo mnie, ze bylo tak duzo starszych osob(czyt. 30 lat i powyzej) A co Ci w Offspringu takiego przeszkadza? Fakt ten wokalista w bialych wlosach na klipach troche irytuje ale punk rock/skate punk maja dobry, poprostu ja lubie taka muze. A za Nirvana sam nie przepadam

Na jakiej muzie sie wychowales?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, ze cie nie widzialem;P w sumie moj pierwszy powazniejszy koncert. Zdziwilo mnie, ze bylo tak duzo starszych osob(czyt. 30 lat i powyzej)

Co w tym dziwnego? Saxon wydal pierwszy album w '79 roku. Masa ludzi przyszla zobaczyc kapele, ktora zna od czasow dziecinstwa/mlodosci. Rozmawialem przed chwila z Mac Abra i wspominal, jak "Princes of the Night" Saxona byla na liscie przebojow polskiego radia, ale nie zdazyla dojsc do pierwszego miejsca, bo ogloszono stan wojenny i notowania sie skonczyly. Jeszcze sie dziwisz, ze na koncercie byli 30/40-latkowie? :) Na Maidenach jest to samo. I zapewne na koncertach wszystkich klasycznych kapel rockowych i metalowych.

A co Ci w Offspringu takiego przeszkadza? Fakt ten wokalista w bialych wlosach na klipach troche irytuje ale punk rock/skate punk maja dobry, poprostu ja lubie taka muze.

A ja po prostu nie lubie.

Na jakiej muzie sie wychowales?

Jak bylem maly, nie interesowalem sie muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Vader i ich piosence "Sword if the Witcher"?

Pisalem juz piecset razy, ze nie slucham death metalu (choc bardzo spodobal mi sie nowy album Amon Amarth - tyle ze styl Amona jest specyficzny). Z kawalka juz malo co pamietam - tyle, ze byl strawny (chyba dlatego, ze malo vaderowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ostatnio pewną stronę z grami online, natknąłem się na bardzo ciekawą pozycje.

Otóż jest to gra Guitar Hero (online). Co w tym ciekawego? Po pierwsze liczba utworów, robi wrażenie (85). Sterowanie przypomina to z prawdziwej, komercyjnej wersji Guitar Hero. Myślę że bardzo ciekawa alternatywa, dla tych którzy to z rożnych powodów nie mogą zagrać w Guitar Hero.

Naprawdę polecam, (Być może spotkałeś takie "coś" na necie, jeśli nie ) Proszę:

http://poszkole.pl/gry.php?co2=play&idm=107927

Czekam na Twoją opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w Guitar Hero?

Nie. Zamiast bawic sie plastikowa gitara, wole pograc na prawdziwej. Przynajmniej cos bede z tego mial.

Sorry , że Ci to mówie (mogę dostać bana ale trudno) ale straszny z ciebie gbur :/ Nie chodzimi tylko o ta odpowiedź. Przecież Guitar Hero to zabawa nabijane scorów itp. Nie musisz nic z tego mieć. Czy jak przejde Crysisa , Gothica czy inna grę musze cos z tego mieć? Chyba nie , wystarczy satysfakcja. To tylko zabawa.

Ok. Rozumiem , że tobie może się nie podobać a mi tak (jagby co).

Edytowano przez Janke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , że Ci to mówie (mogę dostać bana ale trudno) ale straszny z ciebie gbur :/

Oj, straszne, chyba nie zasne teraz...

Przecież Guitar Hero to zabawa nabijane scorów itp. Nie musisz nic z tego mieć.

Dzieki, ze mnie oswieciles, ale wciaz uwazam, ze udawanie gry na plastikowej gitarze w momencie, kiedy moge pograc na prawdziwej (i przy okazji np. zrobic solowke do nowego utworu mojej kapeli), to marnowanie czasu. Zwlaszcza w momencie, gdy obie gry z serii GH dostepne na PC zaliczylem robiac recenzje dla CDA.

Czy jak przejde Crysisa , Gothica czy inna grę musze cos z tego mieć? Chyba nie , wystarczy satysfakcja. To tylko zabawa.

OK, swietnie, baw sie czym chcesz i jak chcesz - czy ja ci zabraniam?

Ok. Rozumiem , że tobie może się nie podobać a mi tak (jagby co).

Mhm. Rozumiesz, ze moge nie chciec w cos grac, ale tym niemniej nazywasz mnie z tego powodu gburem? Wypracuj moze jeden spojny poglad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj Cormac myślę ze znam twój typ muzyki ale ciekawi mnie czy miałeś kiedyś doczynienia z muzyką typu trance hause i czy mówi czy coś imię Armin van buuren dodam najlepszy dj świata jeśli tak jakie wrażenia jeśli nie to spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi pokazywać tego odcinka już go widziałem.A poza tym przyznałem , ze głupio gadałem.

CormaC jest dorosły i starszy ode mnie więc jak mi wytłumaczył to zrozumiałem więc po co dalej ciągnąć temat?

Witaj Cormac myślę ze znam twój typ muzyki ale ciekawi mnie czy miałeś kiedyś doczynienia z muzyką typu trance hause i czy mówi czy coś imię Armin van buuren dodam najlepszy dj świata jeśli tak jakie wrażenia jeśli nie to spoko

Watpie żeby CormaC słuchaj jakiejs potańcówy :/ On słucha metalu a nie techno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cormac myślę ze znam twój typ muzyki ale ciekawi mnie czy miałeś kiedyś doczynienia z muzyką typu trance hause i czy mówi czy coś imię Armin van buuren dodam najlepszy dj świata jeśli tak jakie wrażenia jeśli nie to spoko

Nazwisko gdzies kiedys widzialem, ale kiedy slysze taka muzyke, staram sie znalezc jak najdalej od zrodla dzwieku.

Przeglądając to forum widać, że nie przepada Pan za klasyką rocka ... Chodzi oczywiście o zeppelinow, deep purple, black sabbath itd. Pytanie jest takie, czy czuje Pan ich wkład w muzykę.

Jasne, doceniam ich wklad w muzyke, bo gdyby nie oni, nie byloby pewnie kapel, ktore lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co jeśli chodzi o miejsce prób. Czy jest to wynajęty garaż, gdzie palętają się wszelakie puszki, a ściany pokryte są opakowaniami po jajkach, oraz plakatami ze starych koncertów a może jest to piwnica lub garaż jednego z Was lub po prostu miejsce wynajęte przez firmę, która żyje z wynajmowania takich miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co jeśli chodzi o miejsce prób. Czy jest to wynajęty garaż, gdzie palętają się wszelakie puszki, a ściany pokryte są opakowaniami po jajkach, oraz plakatami ze starych koncertów a może jest to piwnica lub garaż jednego z Was lub po prostu miejsce wynajęte przez firmę, która żyje z wynajmowania takich miejsc.

Wynajelismy pomieszczenie w piwnicy, wyburzylismy scianke dzialowa i wyciszylismy je (glownie welna mineralna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...