Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam serdecznie.

Pisze do Ciebie, poniewaz to Ty w redakcji CDA znasz sie najlepiej na muzyce.

Ostatnio stalem sie wlascicielem kilkunastu autografow Tima Skolda, bylego gitarzysty Marilym Manson. Mam wiec pytanko.

Co roku organizujecie aukcje WOŚP, czy jest jakas mozliwosc abym nieodplatnie przeslal Wam jeden z takich autografow i moglibyscie je wsytawic na charytatywnej aukcji?

Autografy sa z dedykacjami.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie odnośnie Sony oraz tego co się stało z PSN. Czy dalej pozostaniesz użytkownikiem konsol ze stajni Sony? Wiem, że pewnie u Ciebie znaczek firmy na obudowie nie ma znaczenia, liczą się przecież całkiem inne rzeczy (a jest ich masa). Ale może się przecież okazać, że PlayStation4 czy NGP będą świetnymi maszynami, a ludzie ich nie kupią pamiętając aktualną wpadkę z wykradzeniem danych kont użytkowników. Myślisz, że zgodnie z przysłowiem "co Cię nie zabije to Cię wzmocni" Sony będzie faktycznie mocniejsze a PSN bezpieczniejsze? Czy dalej ufasz Sony i wybaczasz im to co się stało?

Wiem, że są to dość proste i może głupie pytania, ale ja szczerze mówiąc mam duży dylemat. Byłem zawsze po stronie Sony (a przynajmniej oddziału, który jest odpowiedzialny za konsole). Polskie wersje gier, PSN działające oficjalnie u nas w kraju, darmowa gra po sieci i masa innych zalet. Jednak teraz, gdy co chwila pojawiają się nowe informacje o włamaniach (najpierw PSN, potem station.com), zaczynam się wściekać na Sony, że chociażby nie szyfrowało naszych danych osobowych czy haseł. Nie jestem informatykiem, ale przecież istnieje coś takiego jak hash, prawda? Ja, jako użytkownik PSN, czuję się lekko skopany w tyłek... a na prawdę bardzo bym chciał dalej lubić Sony. Niby to przez hakerów, ale wina leży pewnie gdzieś po środku.

Reasumując, zostajesz czy dziękujesz i wychodzisz?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co sądzisz o zespole Hunter ?

Nigdy mnie do nich nie ciągnęło. Widziałem parę ich klipów, słyszałem kilka kawałków i spasowałem.

2.Gdzie najdalej pojechałeś na koncert ?

Do Warszawy. Jestem zbyt leniwy, żeby jeździć na koncerty dalej. Zresztą również do Wawy jadę tylko w szczególnych okolicznościach, kiedy naprawdę zależy mi na koncercie.

1.Co sądzisz o tym:http://www.youtube.com/watch?v=khCokQt--l4 ? wiem, ze raczej to nie twoje klimaty ale dziewczyna jest niesamowita^^.

Pod jakim względem jest niesamowita? Bo szybko nawija? :)

2.Co sadzisz o atakach na PSN ?

Nie mieści mi się w głowie, że Sony mogło do czegoś takiego dopuścić.

Co roku organizujecie aukcje WOŚP, czy jest jakas mozliwosc abym nieodplatnie przeslal Wam jeden z takich autografow i moglibyscie je wsytawic na charytatywnej aukcji?

Autografy sa z dedykacjami.

Pisz w tej sprawie do Qn`ika - on wystawia akcje na WOŚP.

Przejdę do pytania: Słuchałeś kiedyś The Who?

Nie. Po tytułach kojarzę ich dwa kawałki. Ja generalnie nie lubię takich staroci.

Czekasz na nowego Duke Nukem?

Nie bardzo. Nie wydaje mi się, żeby to była wybitna gra.

Czy dalej pozostaniesz użytkownikiem konsol ze stajni Sony?

Nie zamierzam rozstać się z PS3. A jeśli chodzi o ich kolejną konsolę stacjonarną - zobaczymy. Ale nie uzależniam tego od incydentu z PSN-em, tylko od tego, jaka to będzie konsola i co zaoferuje konkurencja.

Myślisz, że zgodnie z przysłowiem "co Cię nie zabije to Cię wzmocni" Sony będzie faktycznie mocniejsze a PSN bezpieczniejsze?

Musi być bezpieczniejsze. Nie mogą sobie pozwolić na kolejną taką wpadkę i kolejne konsekwencje finansowe, prawne i wizerunkowe.

Czy dalej ufasz Sony i wybaczasz im to co się stało?

Powiedzmy, że póki co nie będę im się narzucał z numerem mojej nowej karty. :)

Reasumując, zostajesz czy dziękujesz i wychodzisz?;)

Zostaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którą część Gothica najprzyjemniej Ci się grało?

Chyba w drugą.

Pamiętasz może po czyjej stronie grałeś w Gothica 3? Chodzi mi czy po stronie orków czy buntowników, itd.

Buntowników.

A po czyjej w Wiedźmina? Ludzie czy Wiewiórki?

Z tego co pamiętam, to Wiewiórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No więc dopiero od jakiegoś roku słucham metalu (z mojej perspektywy wcale nie jest to mało) również Iron Maiden. Jak na razie mam tylko dwie płyty tego zespołu (Powerslave i Somwhere in Time). Obydwie bardzo mi się podobając z większym naciskiem na tą pierwszą. Jako, że jesteś fanem Iron Maiden jaką płytę doradził byś mi jako następną? Jeszcze jedno znalazłem ostatni na YouTube zespół Dream Evil, słyszałeś o nim kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteś fanem Iron Maiden jaką płytę doradził byś mi jako następną?

Seventh Son of a Seventh Son, Fear of the Dark, Brave New World.

Jeszcze jedno znalazłem ostatni na YouTube zespół Dream Evil, słyszałeś o nim kiedyś?

Tak, znam kilka ich albumów. Mają talent do pisania bardzo chwytliwych kawałków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Słuchasz może takich zespołów jak:

Opeth - http://www.youtube.com/watch?v=k8V-ueepk9s ?

Katatonia - http://www.youtube.com/watch?v=8uMij4bNJR0 ?

Nie słucham.

2.Czy może jednak nie przepadasz za progresywnymi i doomowymi klimatami?

Nie słucham takiej muzyki w ogóle.

3.Wybierasz się na Dream Theater do Katowic?

Nie. Dream Theater absolutnie do mnie nie trafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...