Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Dobrze, nie musisz się od razu denerwować.

Ja się nie zdenerwowałem. Gdybym się zdenerwował, dostałbyś taką odpowiedź: "Przerasta cię użycie wyszukiwarki na forum? Nie chce mi się odpowiadać co 5 dni na to samo pytanie". Czujemy niuans? :)

Czy przed zagraniem w Wiedźmina 2 zamierzasz przypomnieć sobie pierwszą część?

Nie planuję tego i nie ma chyba takiej potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujemy niuans?

Czujemy. Użyłem wyszukiwarki i wyskoczył jeden post, w którym pojawia się słowo "Bastion". Zapytał Cię Larry: "Jakie książki Kinga uważasz za najlepsze? Dla mnie są to : Bastion,To, Ręka Mistrza, Cmętarz Zwieżąt, Wielki Marsz, Zielona Mila."

Odpowiedziałeś: "Chyba cykl "Mroczna wieża". Ale "Cmętarz" tez jest znakomity. "Reke mistrza" psuje wg mnie ostatnia 1/3. "

Co prawda nie napisałeś, czy podoba Ci się Bastion, ale to pytanie padło w roku 2009, miałem prawo podejrzewać, że nadrobiłeś zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem ostatniego CDA, ale mam jedno pytanie. Czy nie staliście się zbyt krytyczni w stosunku do oceniania gier? Bo coraz rzadziej widzę "dychę"...

I jak to jest możliwe, że taka egranizacja Trona u was dostała ledwo 5/10 a u konkurencji 4.7/6. Istnieje coś takiego jak recenzja sponsorowana? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA nie istnieje coś takiego jak "recenzja sponsorowana". Nie sugeruję tym samym, że u konkurencji istnieje. Pewnie gdzie indziej recenzję Trona pisał po prostu wielki fan filmu. Ja osobiście zgadzam się ze zdaniem Grega, że ta gra to słabizna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogę się tego doczekać, codziennie wszystko sprawdzam i doczekałem się:

(dziwne, że tego na myspace nie wkleili jeszcze, chyba ze ja coś przeoczyłem) Zapowiada się genialnie. Podoba Ci się ten utwór?

Ja sobie zamówię wersję kolekcjonerską z figurka, bo zawsze taką chciałem mieć. Choćbym musiał pięć stów zapłacić...

To przy okazji jeszcze jedno pytanie: podobała Ci się płyta Testamentu pt. Demonic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogę się tego doczekać, codziennie wszystko sprawdzam i doczekałem się:

(dziwne, że tego na myspace nie wkleili jeszcze, chyba ze ja coś przeoczyłem) Zapowiada się genialnie. Podoba Ci się ten utwór?

Tak. Słuchałem go kilkanaście razy w ciągu ostatnich kilku dni.

To przy okazji jeszcze jedno pytanie: podobała Ci się płyta Testamentu pt. Demonic?

Niespecjalnie mi się podoba ten album. Wolę jednak thrashowy Testament od Testamentu flirtującego z deathem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przebrnąłeś przez piosenki Pandory (GH: WOR) mi to musiała zrobić koleżanka która lubi taką muzykę bo mi aż uszy odpadały (Prócz Bodies) :/

Przy jakiej grze najbardziej się bałeś (No wiesz Resident Evil, Silent Hill, Dead Space ITP.) ?? jeżeli w ogóle się przy jakiejś bałeś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki album Amon Amarth polecasz na dobry początek?

"Twilight of the Thunder God".

Nie wiem jak przebrnąłeś przez piosenki Pandory (GH: WOR) mi to musiała zrobić koleżanka która lubi taką muzykę bo mi aż uszy odpadały (Prócz Bodies) :/

Bez przesady. Nie kumam podejścia typu "chyba umrę, jeśli usłyszę kawałek Evanescence".

Przy jakiej grze najbardziej się bałeś (No wiesz Resident Evil, Silent Hill, Dead Space ITP.) ?? jeżeli w ogóle się przy jakiejś bałeś :P

W Silent Hilla nie grałem. Resident 4 i 5 to mało straszne gry akcji, we wcześniejsze natomiast nie grałem. Pamiętam, że pierwszy i drugi FEAR w kilku momentach podniosły mi ciśnienie. Dead Space zresztą też, ale to wszystko były tanie sztuczki z nagłym pokazywaniem potwora/niepokojącego obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja rozumiem toleruje bardzo dużo rodzajów muzyki nawet jak mi się nie podobają ale takich piosenek gdzie powtarza się prawie tylko 1 słowo nie pamiętam co to była za piosenka ale ciągle padało słowo "Secret" chyba ale nie jestem pewien. RE 5 to już tylko gra akcji nie bałem się przy niej ani chwili :/ Czekam na jakąś grę która naprawdę może przestraszyć wpływając na psychikę a nie dużo krwi i jakieś wynaturzone stwory bo to mnie nie rusza zbytnio, gdyż wiem że to za mało realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakąś grę która naprawdę może przestraszyć wpływając na psychikę a nie dużo krwi i jakieś wynaturzone stwory bo to mnie nie rusza zbytnio, gdyż wiem że to za mało realne.

Zagraj w Amnesia: The Dark Descent (Amnesia: Mroczny Obłęd) - podobno bardzo mocna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz zespół Arch Enemy?

To chyba oczywiste, że słuchając tak długo metalu, musiałem się z tym zespołem spotkać.

co o nim sądzisz?

Fajne granie, przebojowe, z melodyjkami, harmoniami i wiankami na kiju, ale wokal Gossow mi trochę przeszkadza.

Według mnie jest słabawy. Dużo bardziej podoba mi się Arch Enemy na płycie "Rise of the Tyrant".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś pierwszych 3 płyt Arch Enemy, na których "warczy" mężczyzna ("Black Earth", "Stigmata" i "Burning Bridges")? Może warto tymi płytami się zainteresować, skoro przeszkadza ci wokal Angeli? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w któregoś Hitmana, ale nie byłem zachwycony. Zresztą nie lubię skradanek (z wyłączeniem Riddicków, ale to inna bajka niż Hitman). Grałem też w obie części Just Cause i żadna z nich nie wciągnęła mnie na dłużej - dosyć szybko miałem dosyć chaosu i bezmyślnej rozwałki. Ale widoczki w obu JC są bardzo ładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...