Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Ja mam pytanie, czy wiesz w ogóle coś o konsolach nowej generacji. Bo nie wiem czy kupić w czerwcu PS3.

O kolejnej generacji nic nie wie zapewne nikt poza ludźmi z MS i Sony. Można przypuszczać, że skoro niedawno wypuścili Kinecta i Move'a, to zarówno X360 jak i PS3 jeszcze pożyją. Poza tym biorąc pod uwagę długowieczność PS2, można założyć, że PS3 to dosyć bezpieczny zakup. Bezpieczniejszy niż X360.

@up dołączam się do pytania :) tylko że ja w styczniu chce kupić

Tu według mnie w ogóle nie ma nad czym się zastanawiać - kupuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak trzeba wziąć pod uwagę, że skoro Kinecta da się podłączyć do PC, to i pewnie do nowszego Xboxa by się dało. Tak samo z Move.

No i są już teorie spiskowe, że Gears of War 3 będzie tytułem startowym na nowego Xboxa, a przecież Sony w tym wypadku długo by spóźnione nie pozostało i też wydało swoją nową konsolę.

A i drugie pytanie: w redakcji przeważa PS3 czy Xbox?

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak trzeba wziąć pod uwagę, że skoro Kinecta da się podłączyć do PC, to i pewnie do nowszego Xboxa by się dało. Tak samo z Move.

Jasne, że tak. Na dwoje babka wróżyła. Można argumentować, że Kinect i Move oznaczają, że X360 i PS3 jeszcze trochę pociągną, bo gdybym ich następcy byli odlegli zaledwie o rok, to oba kontrolery zadebiutowałyby wraz z nimi jako gorące nowe ficzery nowej generacji konsol. Można też teoretyzować, że MS i Sony chciały za pomocą Kinecta i Move'a sprzedać ostatni duży rzut konsol przed rychłym wprowadzeniem kolejnej generacji, z którą te kontrolery będą zgodne. Ja przychylam się do pierwszej opcji. Wydaje mi się, że zwłaszcza PS3 ma jeszcze na tyle duży zapas mocy, że spokojnie pociągnie 2 lata. Myślę że X360 bardziej się już kończy.

No i są już teorie spiskowe, że Gears of War 3 będzie tytułem startowym na nowego Xboxa

Wyssane z palucha. Można sobie takich teorii nastrugać tuzin od ręki.

a przecież Sony w tym wypadku długo by spóźnione nie pozostało i też wydało swoją nową konsolę.

PS3 było spóźnione względem X360 o rok.

A i drugie pytanie: w redakcji przeważa PS3 czy Xbox?

Pod jakim względem? Pytasz o to, jakie konsole mamy prywatnie? Hut, Gem i Allor mają obie, przy czym grają na X360, a PS3 włączają sporadycznie dla exclusive'ów (ostatnio Gran Turismo 5). Ja, Qn'ik i Phnom mamy PS3. Można to w zasadzie uznać za remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o to których konsoli macie prywatnie więcej. Jak dla mnie konsole to przyszłość, bo przy demie MMA od EA bawiłem się lepiej niż grając w kampanie StarCrafta 2...

A grają na X360 ze względu na lepsze pady (tzn. podobno wygodniejsze rozłożenie krzyżyka i analoga)? Bo szczerze to nie wiem, jak można wybrać (nie licząc exclusive'ów oczywiście) grę na Xbox zamiast PS3.

No i trzeba pamiętać, że nowe konsole jeszcze co najmniej do 2012 pożyją, ponieważ premiery różnych multiplatformowych gier będą jesienią i zimą (no i jeszcze świetny Uncharted 3, który jest jednym z powodów dla których zamierzam PS3 kupić, wyjdzie jesienią).

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...