Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Przyjdzię do ciebię św Mikołaj ?

No lepiej żeby. Gruby wisi mi parę rzeczy, np. Forda Mustanga. :)

Jakie zestawienie muzyków chciałbyś najbardziej zobaczyć (usłyszeć) tzn.

Nie wiem. Musiałbym się najpierw zastanowić, co taki skład miałby grać, bo niewielki sens miałoby np. obsadzenie na gitarach Zakka Wylde i Kaia Hansena, bo pochodzą z dwóch zupełnie różnych bajek. Ale ciekaw byłbym, co razem zdziałaliby np. Bruce Dickinson i Zakk Wylde. Do tego może Steve DiGiorgio na basie, a na bębnach Lombardo, Christy albo Lipnicki (z Overkilla). Ale takich różnych supergrup to bym mógł zestawić wiele - niekoniecznie jest to mój dream team.

Na marginesie - uświadomiłem sobie właśnie, że jeszcze nie zainteresowałem się płytą Charred Wall of the Damned (projektu DiGiorgio, Christy'ego, Owensa i Suecofa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dodania do CDA od czasu do czasu jakiegos dema na konsole ????

Nie wiem. Dla mnie jest to mało realne, choćby ze względu na to, że większość miejsca na płycie zajmują pełniaki. Poza tym nie wiem, jak wygląda kwestia zamieszczenia kompatybilności formatów płyt (na pewno nie zanosi się na to, żebyśmy dawali stuff dla PS3 na Blu-rayu).

Na jaką grę czekasz najbardziej na ps3 ???? Niekoniecznie zapowiedzianych ale też możliwych kontynuacji.

Czekam na wieści o kolejnym God of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam wystarczy mi obecnie w zupełności - uwielbiam tę pracę i jestem zadowolony z warunków. W przyszłości zapewne zacznę się zastanawiać, jaki kolejny krok w rozwoju zawodowym mógłbym podjąć, ale teraz w ogóle o tym nie myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w podstawówce, większość wolnego czasu spędzałem z kumplami, grając w nogę. I wtedy oczywiście każdy marzył, żeby być Tsubasą, Kojiro albo Wakabayashi (lub też Wakashimazu, bo zdania były podzielone) - kto wie, o co chodzi, ten wie o co chodzi :). Oprócz tego trenowałem najpierw taekwondo, a następnie karate - łącznie kilka lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrafisz się obronić (bez użycia gitary :O)?

Mam nadzieję, że nie będę musiał tego sprawdzać.

Wspomniałes o Fordzie Mustangu, podobają ci się Amerykańskie auta? Chodzi mi o te stare, kanciaste :P

Zależy które. Muscle cary - owszem. Cadillaki i tego typu wielgachne krowy - nie. Poza tym kto powiedział, że miałem na mysli Mustanga z lat 60? Te najnowsze muscle cary (Mustang, Camaro, Challenger) też mi się bardzo podobają.

Czy może wolisz np. Mitsubishi?

Lancer też mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak byłeś w liceum to byłeś typem buntownika ??? (tzn. jarałeś i piłeś często ??)

Przede wszystkim nie palę w ogóle, a piję z umiarem - i tak było zawsze. Poza tym nie bawi mnie bunt dla samego buntu.

Lubisz chodzić do kina? Jeśli tak, to czy sprawdzasz wcześniej opinie o filmie czy idziesz w ciemno?

Lubię iść od czasu do czasu. Nigdy w ciemno, bo na to szkoda kasy i czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś gry których nie akceptujesz i nie znosisz ??? Wiem że wielu ludzi ma "uczulenie" na jRPG albo gry sportowe.

Co uważasz za lepsze God of War III czy Heavy Rain ???(wiem że są to dwa zupełnie inne rodzaje gier ale chodzi mi o to przy której się lepiej bawiłeś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś gry których nie akceptujesz i nie znosisz ??? Wiem że wielu ludzi ma "uczulenie" na jRPG albo gry sportowe.

Co znaczy "nie akceptuję"? Jeśli coś mi się nie podoba, to w to nie gram.

Co uważasz za lepsze God of War III czy Heavy Rain ???(wiem że są to dwa zupełnie inne rodzaje gier ale chodzi mi o to przy której się lepiej bawiłeś)

Heavy Rain to ciekawy eksperyment, który z pewnością warto zaliczyć. God of War III to natomiast jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, poza tym gatunkowo jest mi o wiele bliższa niż Heavy Rain.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "nie akceptuję"? Jeśli coś mi się nie podoba, to w to nie gram.

Nie chodzi mi o to :) na przykład ja lubie gry sportowe ale PES10 mi się nie podoba a fifa tak, ale chodzi mi o cały gatunek.... Jest jakiś gatunek gier którego nie znosisz ?(Taki cały, no może z wyłaczeniem max 1 gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to :) na przykład ja lubie gry sportowe ale PES10 mi się nie podoba a fifa tak, ale chodzi mi o cały gatunek.... Jest jakiś gatunek gier którego nie znosisz ?(Taki cały, no może z wyłaczeniem max 1 gry)

Nie grywam w strategie, symulatory, wszelkie gry ekonomiczne, Simsy, jRPG-i - ale nie chodzi o to, że ich z jakiegoś powodu nienawidzę i pienię się, kiedy o nich słyszę. Po prostu mi te gatunki nie pasują.

Czy masz czasem coś takiego że nie słuchasz płyty/piosenki 1 tydzień/miesiąc/rok zapominasz o niej i nagle Cię bierze na tą piosenkę/płytę straszna ochota?

Zdarza się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Judasów, ale nie dlatego, że uważam ich za słabych muzyków (bo trudno za takiego uważać np. Halforda, nawet jeśli od lat nie nagrał naprawdę dobrej płyty). Jedyny album, którego słucham to "Painkiller".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wspomniałeś o nowym Black Label Society. Domyślam się, że chodzi o nowym album, który jest jednym z ich najlepszych, jeśli nie najlepszym. Świetny też dla mnie jest Sonic Brew, Stronger than Death.

Możesz polecić coś ciekawego w klimatach Black Label?

Słuchasz Pantery?Jeśli tak, to pytanie jak wyżej. Coś w tych klimatach. :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wspomniałeś o nowym Black Label Society. Domyślam się, że chodzi o nowym album

Nie wiem w zasadzie, o co innego mogłoby mi chodzić.

Możesz polecić coś ciekawego w klimatach Black Label?

Nie, bo w zasadzie nie jest to moja stylistyka. BLS słucham ze względu na grę Zakka Wylde'a.

Słuchasz Pantery?

Nie, nie lubię Pantery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...