Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jaki jest twój ulubiony podgatunek metalu (w sensie death, black, groove, heavy itd.)?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=658547 (punkt 2)

Co sądzisz o serii Uncharted?

"Dwójka" jest świetna, choć powinna według mnie być krótsza - dłużyło mi się już na końcu strzelanie do kolejnych fal przeciwników. W "jedynkę" jeszcze nie grałem.

Która część God of War jest według Ciebie najlepsza? Według mnie "jedynka" :) Chociaż stanowią jedną zarąbistą całość to zawsze pierwsza część mi się najbardziej podobała.

Ja bym chyba wskazał "trójkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zacząłeś już odkładać kasę na nowy PC, żeby zdążyć do premiery Wiedźmina 2? :P

Nie planuję ładować kasy w prywatnego peceta.

2. L.A. Noire - interesuje Cię ta gra, oglądałeś trailer, animacje twarzy spowodowały opad szczęki?

Niezbyt mnie interesuje L.A. Noire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla czego twoje odpowiedzi są takie monotonne , szare i smutne ??

Jest mi naprawdę strasznie przykro, że moje odpowiedzi nie spełniają twoich wygórowanych oczekiwań. Poza tym jeśli chcesz zobaczyć małpę, która robi fikołki, żeby zabawić widownię, to poproś mamę, żeby zabrała cię do cyrku.

Czyżbyś był typem ponurego faceta który nie umie się cieszyć z życia ???

Idź sprawdź, czy przypadkiem nie piszesz farmazonów na jakimś innym forum. :)

2. Interesujesz się muzyką ??

Nie, gram w zespole (którego banner mam zresztą w sygnaturce), a na swoim profilu mam koncertowe zdjęcie z gitarą, ponieważ nie interesuję się muzyką. To elementarne, Watsonie.

3. Jaka postać z Gothicka wydała ci się najbardziej ciekawa : Diego , Lee , Gorn , Milten czy Xardas ?

Bo ja wiem... Nie pamiętam, żeby którakolwiek była wybitnie ciekawie zarysowana. Jeśli już to Xardas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tego roku czekasz na jakaś gre???

Nie. W zasadzie chyba wszystkie duże tytuły już się ukazały.

Masz prawo jazdy??

Mam.

Interesuja Cię sporty zimowe( skoki narciarskie itp...)???

Ani trochę. Nie wiem w ogóle, co może być ciekawego w oglądaniu skoków narciarskich - ten sport jest kompletnie niewidowiskowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś jakiś film na blu-ray ?

Nie. Ja generalnie nie odczuwam potrzeby posiadania filmów na półce.

Jaki masz telewizor (ten co używasz do PS3) ?

Plazma Panasonic TX-P42X10Y. Bardzo udany model.

Zamówił ktoś w redakcji pre-ordera Wiedźmina 2 (zwykłego lub kolekcjonerkę) ?

Nie. Wszyscy zainteresowani tą gra z pewnością liczą, że do redakcji przyjdzie kilka egzemplarzy gry i każdy, kto będzie chciał, będzie mógł sobie pograć. :)

Grałeś w Two Worlds II ?

W betę, kiedy robiłem betatest dla CDA. W finalną wersję nie planuję grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W betę, kiedy robiłem betatest dla CDA. W finalną wersję nie planuję grać.

Bo już się nagrałeś, nie masz czasu/chęci w nią grać, czy może ci się nie podoba ?

A co powiesz o Assassin's Creed: Brotherhood ?

Wiem że nie grasz na kompie w domu, ale pytam tak z ciekawości jaki masz procesor ?

Wiesz kiedy jest przewidziana wstępnie premiera konsol kolejnej generacji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W betę, kiedy robiłem betatest dla CDA. W finalną wersję nie planuję grać.

Bo już się nagrałeś, nie masz czasu/chęci w nią grać, czy może ci się nie podoba ?

Po prostu szkoda mi czasu na przeciętną grę, skoro mam pod ręką o wiele lepsze. Przed kilkoma dniami skończyłem Castlevanię, teraz gram w Bad Company 2, następna w kolejce jest Darksiders.

A co powiesz o Assassin's Creed: Brotherhood ?

Nic, ponieważ w nią nie grałem. I w sumie nie planuję. Przejadły mi się chyba Assassiny. Może jeśli nie będę miał w co grać (a zawsze jest FIFA), a w redakcji będzie egzemplarz na PS3, to zagram.

Wiem że nie grasz na kompie w domu, ale pytam tak z ciekawości jaki masz procesor ?

Core2Duo, dokładnego modelu nie pamiętam, kręcony bodajże do 2,75 GHz.

Wiesz kiedy jest przewidziana wstępnie premiera konsol kolejnej generacji ?

O ile wiem, nikt takiej informacji nie podawał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem jaki jest najlepszy Need for Speed???

Co sadzisz o grze FC Barcelony ?

Co sadzisz o tym utworze:Tinie Tempah - Pass Out???

Jak ocenisz F.E.A.R i F.E.A.R 2 w skali od 1 do 10???

P.S Link do tego utworu:http://www.youtube.com/watch?v=QzvGKas5RsU

Edytowano przez StarWars15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem jaki jest najlepszy Need for Speed???

O ile pamiętam, nie grałem w żadnego NfS-a. Nie interesuje mnie ta seria. W ogóle jedyna ścigałka, do której mnie ciągnęło to GRID - kupiłem ją najpierw na PC, a potem - kiedy wyszła w reedycji jako wersja Reloaded - na PS3.

Co sadzisz o grze FC Barcelony ?

Nic. Nie interesuje mnie. Wyjaśniałem już tu kilkakrotnie istotę mojego zainteresowania piłką nożną i nie chce mi się tego robić po raz kolejny.

Co sadzisz o tym utworze:Tinie Tempah - Pass Out???

Po kiego diabła pytasz mnie o kawałek z gatunku, na który mam alergię? Spodziewasz się, że nagle zachwycę się jakimś rapującym gościem?

Jak ocenisz F.E.A.R i F.E.A.R 2 w skali od 1 do 10???

F.E.A.R.-a 2 oceniłem w CDA na 8+. Pierwszej części dałbym 9, przy czym jest to oczywiście ocena "jak na tamte czasy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDA 1/11 bedzie recka Gran Turismo 5??

Powinna być.

Jakie seriale, programy ogladasz??

Z seriali ukończonych - "Rodzinę Soprano" na DVD. Z bieżących - "House'a", "Dextera", "South Park". Czekam też na nowe serie "Rescue Me" i "Californication".

1. Czy na koncerty InDespair przychodzi wielu fanów?

Od kilku miesięcy nie graliśmy koncertu, bo przygotowujemy się do studia. Z frekwencją bardzo różnie bywało - graliśmy koncerty i dla kilkunastu osób, i w pełnym Eskulapie (przed Sabatonem).

2. Czy zrecenzowaliście kiedyś dowolną grę z serii WWE?

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że była recenzja któregoś WWE SmackDown vs. Raw.

3. Czy pojawi się w najbliższym czasie pojawi się pełniak typu Mortyr?

Nie odpowiadam na pytania dotyczące przyszłych pełniaków.

Plazma Panasonic TX-P42X10Y. Bardzo udany model.

Jaką rozdzielczość masz w grach na PS3 ?

Ten telewizor to model HD Ready, co zresztą nie przeszkadza mi, bo nie wiem, czy kiedykolwiek trafiła mi się gra działająca w 1080p.

Co lepiej wypada Gothic 4 czy Two Worlds 2 ?

Jeśli chodzi o Two Worlds II, to pograłem tylko kilka godzin w wersję beta. Nie ciągnie mnie do finalnej - nie mam czasu ani ochoty grać prywatnie w przeciętne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...