Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Który album/utwór Bodomów najbardziej Ci się podoba? Do moich fejwritów należą "Are you dead yet" "Bodom after midnight" "Bed of razors" "Everytime I die" "Follow the reaper". Co sądzisz o tych utworach?

Przepraszam za offtop, ale ludzie, błagam, wytłumaczcie mi, dlaczego uważacie, że CormaCa interesuje wasz gust, tudzież chcecie go nawracać na inną muzykę (ktoś napisał, że może mu podesłać trochę jMusic jak chce)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz nowy utwór Metallici zaprezentowany niedawno na koncercie w Dallas?

Nie podoba mi sie. Jest dlugi i nudny. Nie ma w nim jak dla mnie nic ciekawego, niewiele sie dzieje. Spisalem juz Metallike na straty dawno temu i malo mnie obchodzi, ze cos tam sobie nagrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie pilka nozna, przy czym tez nie jestem fanatykiem - ligowa pilka mnie nie interesuje, ogladam wlasciwie tylko mecze polskiej repezentacji i duze imprezy pilkarskie.

dziwne słowa jak na fana starego CM i Football Managera ;D chociaż,hmmm,ja też tylko ogladam ligę mistrzów i mecze reprezentacji, a zagrywam się w to doskonale,chociaż zatrzymałem się na fm2006...

pytanie

jakim klubem grasz w FM?? i która wersja jest dla ciebie najlepsza (w którą najchętniej pogrywasz) ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dla mnie to kiepska, prostacka muzyka grana przez blaznow.

Skoro nie słuchałeś to dlaczego wydajesz ocenę/opinię? Wszystko oceniasz a priori? Mam nadzieję, że nie oceniasz tak gier w swoich recenzjach? To dziwne, że osoba, która np. nie słuchała danego zespołu bądź nie oglądała jakiegoś filmu z góry zakłada, że jest do kitu, syf, kiła i mogiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...