Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A była recenzja (lub coś w tym rodzaju) tej gry w CDA ?

Nie pamiętam.

W jakiego gatunku gry właściwie grasz i (nieraz recenzujesz w CDA) poza RPG i piłką nożną ?

W RPG nie gram już prywatnie, dla przyjemności, bo nie bardzo mam już czas i chęć zagłębiać się w obszerne, rozbudowane i czasochłonne gry. Gram głównie w różnorakie gry akcji i zręcznościówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesz tak sobie pomyślałem że jesteś podobny do Spider-mana , w dzień zwykły redaktorzyna , a w nocy zakładasz kostium pająka i szalejesz na koncertach ......

2. Czy risen czy też arcania ma większe wymagania sprzętowe niż Gothic 3 ???

3. Jak bym przyniósł pizze to byście mnie wpuścili do redakcji ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz w shootera to raczej takiego z fabułą (GTA 4, Mafia II), a nie tylko ze strzelaniem dla samego strzelania (CS, UT3,BF, itp. itd.) ?

Strzelanie na arenach - czy to z botami, czy to przez sieć - nie bawi mnie wcale. Dla mnie w grach generalnie istotna jest fabuła (z pominięciem produkcji takich jak np. FIFA czy Fight Night, rzecz jasna).

Można spytać ile twoja dziewczyna ma lat ?

Tyle samo co ja - 28.

Jeśli miałbyś wybierać z tych dwóch to Dead Space czy Mass Effect ?

Mass Effect.

1. Wiesz tak sobie pomyślałem że jesteś podobny do Spider-mana , w dzień zwykły redaktorzyna

Tak na przyszłość - "redaktorzyna" to określenie obraźliwe.

2. Czy risen czy też arcania ma większe wymagania sprzętowe niż Gothic 3 ???

Przypuszczam, że tak, ale musiałbym uruchomić te gry na jednym komputerze i porównać.

3. Jak bym przyniósł pizze to byście mnie wpuścili do redakcji ???

Pewnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcania Gothic 4 :

1. Strzelam że świat jest większy od Risena, ale mniejszy od Gothica 3, dobrze trafiłem ?

2. Podoba ci się walka w grze, i czy używasz kombosów ?

3. Są jakieś środki transportu poza pieszo i teleport (zakładam że ten drugi jest), i czy w ogóle da się jakoś biegać ?

4. Jak ci się podobają dialogi w wersji angielskiej (również polskiej jeśli miałeś możliwość w takową grać), jakie będzie spolszczenie pełne czy kinowe ?

Jak myślisz który numer CDA będzie obfitszy w większe tytuły (recenzje) listopadowy czy grudniowy, czy może w obu będzie wysyp / oba będą przeciętne ?

Czy uważasz za stosowne kupowanie notebooka z matrycą fullHD, i czy w ogóle masz notebooka/netbooka ?

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcania Gothic 4 :

1. Strzelam że świat jest większy od Risena, ale mniejszy od Gothica 3, dobrze trafiłem ?

Nie porównywałem. Od Gothica 3 Arcania na pewno jest mniejsza.

2. Podoba ci się walka w grze, i czy używasz kombosów ?

Używam. Walka jest zrobiona nieźle.

3. Są jakieś środki transportu poza pieszo i teleport (zakładam że ten drugi jest), i czy w ogóle da się jakoś biegać ?

Teleporty są, innych środków transportu nie stwierdziłem. Na bieganie nie zwróciłem uwagi.

4. Jak ci się podobają dialogi w wersji angielskiej (również polskiej jeśli miałeś możliwość w takową grać), jakie będzie spolszczenie pełne czy kinowe ?

Dialogi generalnie są drętwe. Spolszczenie - o ile wiem - do wyboru (pełne lub kinowe).

Jak myślisz który numer CDA będzie obfitszy w większe tytuły (recenzje) listopadowy czy grudniowy, czy może w obu będzie wysyp / oba będą przeciętne ?

Nie wiem.

Czy uważasz za stosowne kupowanie notebooka z matrycą fullHD

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Nie bardzo wiem, do czego miałaby mi być potrzebna taka matryca. Żeby taka rozdzielczość miała sens, ekran powinien być odpowiednio duży, a to z kolei oznaczałoby, że notebook byłby mało mobilny.

i czy w ogóle masz notebooka/netbooka ?

Nie, nie jest mi potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pisałeś, że w grach najważniejsza jest dla Ciebie fabuła, więc mam pytanie: czy Twoim zdaniem historia koniecznie musi być rozbudowana, złożona i zaskakująca by uznać ją za dobrą, czy historia stosunkowo prosta ale emocjonującą, poruszająca też może ci się spodobać? Innymi słowy: ważniejsze dla ciebie w fabule są emocje jakich dostarcza czy stopień jej skomplikowania?

2. Obcując z grami wolisz grać postaciami które mają z góry narzucony charakter czy takimi których osobowość możesz samodzielnie ukształtować (jak np. w większości gier BioWare'u)? Czy może kwestia ta nie ma dla Ciebie znaczenia?

3. Jeśli masz do czynienia z grą z kilkoma wariantami fabuły, przechodzisz ją kilkakrotnie by wypróbować kilka opcji/ poznać kilka zakończeń/ spojrzeć na fabułę z innej perspektywy czy też grasz raz dokonując tylko tych decyzji które uważasz za słuszne?

4. Jeśli masz do czynienia z grową adaptacją lubianej przez Ciebie książki/filmu itp. to jak duże znaczenie ma dla Ciebie wierność oryginałowi (pod względem fabuły, nastroju, stylu)? Rażące różnice mogą taką grę umniejszyć w Twoich oczach (a podobieństwa - dowartościować ją)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy: ważniejsze dla ciebie w fabule są emocje jakich dostarcza czy stopień jej skomplikowania?

Oczywiście, że emocje. Duże skomplikowanie nigdy nie jest dla mnie zaletą samą w sobie - czy to w fabule gry/filmu, czy w muzyce.

2. Obcując z grami wolisz grać postaciami które mają z góry narzucony charakter czy takimi których osobowość możesz samodzielnie ukształtować (jak np. w większości gier BioWare'u)? Czy może kwestia ta nie ma dla Ciebie znaczenia?

Wolę mieć wpływ na moją postać.

3. Jeśli masz do czynienia z grą z kilkoma wariantami fabuły, przechodzisz ją kilkakrotnie by wypróbować kilka opcji/ poznać kilka zakończeń/ spojrzeć na fabułę z innej perspektywy czy też grasz raz dokonując tylko tych decyzji które uważasz za słuszne?

Nie mam tyle czasu, żeby przechodzić gry po kilka razy.

4. Jeśli masz do czynienia z grową adaptacją lubianej przez Ciebie książki/filmu itp. to jak duże znaczenie ma dla Ciebie wierność oryginałowi (pod względem fabuły, nastroju, stylu)? Rażące różnice mogą taką grę umniejszyć w Twoich oczach (a podobieństwa - dowartościować ją)?

Wszystko zależy od samej gry. Ewentualne zmiany w stosunku do oryginału trzeba według mnie oceniać przez pryzmat tego, czy wyszły grze na dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...