Jump to content

bober78

Forumowicze
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bober78

 • Rank
  Ork
 • Birthday 02/11/1991

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,111 profile views
 1. Udało mi się rozwiązać problem. Z folderu z save'ami usunąłem plik "NEWWORLD" i powrót do Khorinis jest możliwy. Wada takiego rozwiązania jest taka, że wszyscy zabici przeciwnicy się respawnują, a większość kupców (z Khorinis) nie ma żadnych towarów. Temat do zamknięcia.
 2. Podczas próby wyjścia z Jarkendaru przez portal do Khorinis, pojawia się najpierw ekran ładowania, a gdy wczytywanie krainy się kończy - wyskakuje error (screen w załączniku) - nieważne z którego save'a korzystam. Sytuacja jest o tyle dziwna, że mam save'a umiejscowionego w Khorinis, przed pierwszym wejściem do Jarkendaru i wtedy z przejściem przez portal nie ma problemu (z góry mówię, że do tego save'a nie będę się cofał - w Jarkendarze grałem już ponad 10 godzin). Wcześniejsze korzystanie z portalu - czy w jedną czy w drugą stronę - było bezproblemowe. Nie było żadnych innych kłopotów z grą, poza zdaje się nieaktywnymi questami czy kilkoma zawieszeniami. Reinstalacja w niczym nie pomogła. Konfiguracja komputera: Procesor - AMD Athlon II X2 255 /3.0GHz Płyta główna - AsRock M3A770DE Pamięć - GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 Karta Graficzna - Sapphire Radeon HD5670 1024MB DDR5 System operacyjny - Windows XP 32 bit Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.
 3. Ciągle nic. Zainstalowałem chyba najstarsze możliwe sterowniki - te które były na płycie dołączonej do karty - a problem ciągle pozostaje, nawet komunikat na blue screenie identyczny co do litery. Jakieś inne pomysły?
 4. Aktualizowałem sterowniki, ale problem pozostaje. edit: ustaliłem, że tuż przed restartem, na chwilę pojawia się blue screen. Jest na nim kilka komunikatów typu: "sprawdź czy masz dość dużo wolnego miejsca na dysku, czy masz aktualne sterowniki" itd. Jeden komunikat wydaje się trochę konkretniejszy: STOP: 0x0000008E ( 0xC0000005, 0xBF0863A8, 0xA5002A04, 0x00000000 ) ati 2qag.dll - Adress BF0853A8 base at BF060000, Date stamp 4bbbdca9 To pomoże w zdiagnozowaniu problemu?
 5. Problem dotyczy wersji gry z CDA (numer 05/2012) - tak jak w tytule tematu, przy próbie uruchomienia gry najpierw wyświetla się czarny ekran, a po parunastu sekundach samoczynny reset komputera. Z innymi grami (także tymi o wyższych wymaganiach) nie było podobnych problemów. Problem powtórzył się kilka razy, niezależnie od tego czy płyta była w napędzie czy nie. Konfiguracja komputera: AMD Athlon II X2 255 (3,12 GHz); 4 GB RAM; ATI Radeon Sapphire HD 5600 (1 GB RAM-u); Windows XP 32-bitowy. Reinstalacji jeszcze nie próbowałem. Jedyne co zauważyłem dziwnego przy instalacji (choć wątpię by miało to cokolwiek do rzeczy) to dość długi czas trwania etapu "Sprawdzam poprawność instalatora" - trwało to ok. 15 minut. edit: reinstalacja nic nie dała. Ktoś będzie w stanie mi pomóc? Z góry dzięki.
 6. @Mindstorm:

  Nie musisz mi uświadamiać, jak szukać piosenek na YouTube - po co mam dodawać linki do piosenek, kto będzie chciał posłuchać, znajdzie je bez trudu...

 7. Dlaczego nie chcesz podlinkować przykładów z YT własnych typów poruszających piosenek?

  Łatwo je tam znaleźć - przykład: http://www.

  youtube.com/

  watch?v=

  zvGy5I4PXP8

×
×
 • Create New...