Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. Która bramka bardziej Ci się podobała z wczorajszego meczu - Alexa del Piero czy trzecia Rudvensa?

Rudvensa.

2. Wolisz Real czy Barcelonę?

Żaden z tych zespołów mnie nie obchodzi.

3. Jaki oglądasz serial? (jeśli w ogóle jakiś oglądasz)

M.in. "Rescue Me", "House", "Californication", "Rodzina Soprano", "South Park", "Dexter".

4. Ile cali ma Twoje TV?

42.

Jesteś graczem bardziej konsolowym czy PC-towym??

Teraz już zdecydowanie konsolowym. W domu na PC nie grałem ani razu chyba od marca.

Słuchałeś już nowej płyty Made of Hate? Jeśli tak - co o niej myślisz? Dorównuje świetnemu debiutowi?

Jest niezła, ale debiut był chyba lepszy. Zmiana wokalu nie wyszła im raczej na dobre, bo poprzedni był bardziej charakterystyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką gitarę(elektryczna) miałeś przed swoim Mockingbirdem? Mówiles kiedys, ze tolerujesz jedynie pierwsze albumy Metalliki, wiec co sadzisz o "Seek And Destroy" z Albumu Kill'em All? A, jeszcze jedno-po ilu latach grania na gitarze zaczales samemu komponowac sesowne riffy, takie ktorych miales wizje? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszales a moze ogladales serial "Mentalista"? Jesli ogladales to jak go oceniasz?

Nie słyszałem o nim.

Co kierowało Tobą przy wyborze tv, prócz jego rozmiarów?

Cena i recenzje.

Czym kierowałeś się podczas kupywania gitary elektrycznej ?

Ta gitara trafiła mi się okazyjnie - wisiała w zaprzyjaźnionym sklepie za połowę ceny katalogowej (egzemplarz powystawowy). Długo się nie zastanawiałem.

Takie mnie naszło pytanie... Czy odpowiadając na pytania zwracasz uwagę na ilość napisanych postów przez danego użytkownika? Mam na myśli to, czy ta liczba ma wpływ na ton twojej odpowiedzi?

Nie, nie wpływa.

Znasz polski zespół Pampeluna ? Myślę, że być może mogliby cię zainteresować.

Nigdy o nim nie słyszałem. Może obadam, jak będę miał chwilę.

Jaką gitarę(elektryczna) miałeś przed swoim Mockingbirdem?

W zasadzie była to bezfirmówka. Wrocławski lutnik skręcał tanie gitarki w przerwach między poważnymi zamówieniami.

Mówiles kiedys, ze tolerujesz jedynie pierwsze albumy Metalliki, wiec co sadzisz o "Seek And Destroy" z Albumu Kill'em All?

Kawałek w porządku, ale dla mnie nic wyjątkowego.

A, jeszcze jedno-po ilu latach grania na gitarze zaczales samemu komponowac sesowne riffy, takie ktorych miales wizje? ;)

Nie pamiętam dokładnie, ale dosyć szybko zacząłem zapisywać swoje pierwsze pomysły. Utwór "Nie widział nikt" z naszej EP-ki ma już z 8 lat i powstał przez przypadek - próbowałem rozpisać ze słuchu jakiś numer Blaze'a Bayleya i wyszedł mi z tego własny riff, do którego potem dopasowałem swoją wcześniejszą melodykę i dopisałem resztę utworu.

Interesujesz się historią ? Jeśli tak to jaką ? :smile:

Interesowałem się za czasów szkolnych. Antyk i średniowiecze. Nie lubię natomiast (i nigdy nie lubiłem) historii współczesnej.

Ogladałeś Pudziana?

Nie na żywo. Byłem wtedy na weselu na drugim krańcu Polski. Dopiero przed godziną wróciłem.

Co sadzisz o walce??

Widziałem ją na YouTubie i była żenująca. Szkoda, że nie postawili Pudzianowi do pobicia niewidomego emeryta na wózku inwalidzkim.

jak bym miał zacząć bawić się w recenzje gier z nudów to jakie byś mi dał najważniejsze rady?

Najpierw obiektywnie ocenić, czy to w ogóle jest zajęcie dla Ciebie, bo nie każdy ma predyspozycje do pisania. Jeśli tak, to pisać jak najwięcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, twoim zdaniem, lepiej miec tansza gitare i dobry, drogi wzmacniacz, czy powiedzmy wypasionego Gibsona, ale calkiem sredni piecyk? Pytam, poniewaz bede wymienial ktoras czesc mojego gitarowego asortymentu i nie wiem czy lepiej kupic dobry wzmacniacz czy zmienic gitare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...