Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Nie różnią się zupełnie niczym. Egzemplarz autorski to po prostu darmowy egzemplarz pisma przysługujący temu, kto uczestniczy w jego tworzeniu.

Czyli ten, którego tekst znajdzie się w CDA dostaje automatycznie pismo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do grania na konsoli używasz głośników telewizora, czy czegoś lepszego?

W zupełności wystarczą mi głośniki w telewizorze.

Jaki był twój ulubiony przedmiot w gimnazjum?

Za moich czasów nie było gimnazjum.

Czyli ten, którego tekst znajdzie się w CDA dostaje automatycznie pismo?

Tak powinno być, ale nie ja wysyłam współpracownikom egzemplarze, więc nie dam sobie za to ręki uciąć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś na pewno będę musiał wymienić. Nie wiem jeszcze, na jaki. Na pewno na coś ze sporo mocniejszym silnikiem. Myślę o Fordzie Mustangu, Mazdzie RX-8 i Mitsubishi Lancerze. Wszystko zależy od tego, w jakiej kondycji finansowej będę za kilka lat. Samochód trzeba nie tylko kupić, ale jeszcze utrzymać, a np. spalanie Forda Mustanga czy Mazdy RX-8 jest bardzo odczuwalne. Gdyby się okazało, że nie stać mnie na takie fantazje, zawsze zostaje nowszy model Hyundaia Coupe w najmocniejszej wersji + kilka usprawnień - też da się wyciągnąć 200 KM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto rozumie przez "aż tyle". Ale zakup 4- lub 5-letniego samochodu za 40-50 tysięcy nie jest dla mnie bardzo odległą fantazją. Nie twierdzę, że bez problemu wyciągnę taką kwotę z kieszeni (bo tak nie jest i raczej nie będzie, zwłaszcza że spłacam kredyt hipoteczny), ale jakaś pożyczka na fajny samochód za kilka lat wydaje mi się całkowicie realna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, masz racje... W takim razie w podstawowej.

Historia.

Po obejrzeniu gameplay'ów z FIFA11, co sądzisz o tej grze. Czy myślisz, że okaże się lepsza na PS3 od WorldCUP2010?

Ja już sporo grałem w przedpremierową wersję FIFA 11 (mamy ją w redakcji), więc nie muszę oglądać gameplayów. Nie podoba mi się nowy system podań, bo przez niego gra zrobiła się sporo trudniejsza (bardzo ważna jest siła podania i dokładny kierunek) i póki co daje mi o wiele mniej frajdy niż World Cup. Może w wersji finalnej jakoś te podania poprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Czy może oglądałeś serial : ,, Przygody Merlina ,, ???

2. Jeśli tak to co o nim sądzisz , bo jak dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali jakie wyemitował Polsat , historia opowiadająca jak Merlin i Artur byli młodzi i ich błędy , coś wspaniałego

3. Czy jako gwiazda rocku podczas koncertu stykasz się z kobietami krzyczącymi twoją ksywke ?

4. Podobała ci się gra : Gothic 2 ?

5. Wyjaw imię swojej wybranki :D proosze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Heavy Rain?

Tak, przeszedłem tę grę.

Czemu nie odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące klozetu?;/

Hmmm... Jak to ująć delikatnie... Bo było debilne?

1.Będziesz oglądał program na TVN'ie 'Top Model' który startuje 8 września?

Po co miałbym go oglądać?

1 . Czy może oglądałeś serial : ,, Przygody Merlina ,, ???

Nie.

3. Czy jako gwiazda rocku podczas koncertu stykasz się z kobietami krzyczącymi twoją ksywke ?

Nie jestem gwiazdą rocka.

4. Podobała ci się gra : Gothic 2 ?

O ile pamiętam, wystawiłem jej w CDA 9 albo 9+.

5. Wyjaw imię swojej wybranki :D proosze

Asia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja dziewczyna/narzeczona bywa na waszych koncertach?

Macie kogoś kto siedzi z wami na próbach i słucha waszych wypocin po czym mówi co można by poprawić, albo że w jakimś tam miejscu piosenki jest złe zgranie, czy może sami wyłapujecie takie rzeczy?

Ile godzin w tygodniu spędzacie na próbach?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja dziewczyna/narzeczona bywa na waszych koncertach?

Pewnie.

Macie kogoś kto siedzi z wami na próbach i słucha waszych wypocin po czym mówi co można by poprawić, albo że w jakimś tam miejscu piosenki jest złe zgranie, czy może sami wyłapujecie takie rzeczy?

Od czasu do czasu wpada nasz przyjaciel/menadżer. Ale generalnie sami nawzajem radzimy sobie, co można było zagrać inaczej,

Ile godzin w tygodniu spędzacie na próbach?

Mamy w tygodniu 2 próby po 2-3 godziny.

Czy obchodzi cie i czy wierzysz w powstanie Duke Nukem Forever

Teraz DNF robi studio Gearbox i można założyć, że wreszcie tę grę dostaniemy. Nie pasjonuję się zbytnio tym tematem, ale jestem ciekaw, co z DNF wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...