Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Co sądzisz o zespole Coma?

Ani trochę nie trafia do mnie ich muzyka.

co sądzisz o Youthanasii?

Nie słucham tego albumu, ale pamiętam, że jest tam kilka fajnych numerów.

słuchałeś kiedyś jakichś cięższych klimatów niż thrash?

Tylko Amon Amarth.

Co sądzisz o grze Deus Ex 2-Invisible War?

Nie grałem w nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój domowy komputer wygląda tak: Core 2 Duo E4400 kręcony do 2,75 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna GF 8800 GTS 640 MB, karta dźwiękowa X-Fi XtremeMusic + panel przedni, myszka razem DeathAdder, głośniki Creative T40, klawiatura Logitech Elite, pad Logitech Chillstream, Windows XP.

W pracy mam o wiele mocniejszy komputer, ale nie pamiętam dokładnej specyfikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie rajcujące mnie od niepamiętnych czasów.Czy gry,które recenzujesz są Ci odgórnie narzucane,czy masz możliwość wyboru?

Generalnie sam zgłaszam chęć zrecenzowania jakiejś gry. Czasem dostaję coś, czego z własnej woli bym nie wziął, ale rozgrywa się to w granicach rozsądku - nikt nie będzie zmuszał mnie np. do recenzowania strategii, skoro w takie gry nie grywam.

1.Jakie masz gry w domu na PC?

Wybacz, ale nie chce mi się wypisywać ok. 60 tytułów.

2.A jak masz napisać recenzje gry np:Mafii 2 ,to w pracy przechodzisz Gre????

Tak, w pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gry na PC przewaznie kupujesz czy zamawiasz w Internecie??

Przede wszystkim, od pół roku nie gram już na PC. Po drugie - bardzo rzadko musiałem kupować gry. W końcu pracuję w CD-Action. :)

Gdy recenzujesz grę,to robisz to dopiero po jej ukończeniu,czy wypisujesz sobie jakieś rzeczy już w trakcie grania?

Robię notatki w trakcie grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czytasz miesięcznie/rocznie książek? Starasz się czytać choć po kilka stron dziennie czy sięgasz po ksiązki tylko gdy masz na to sporo czasu? Gdzie czytasz najwięcej? Tzn, np. leżąc w łóżku, siedząc w fotelu, na wc? ;)

Jeżeli ksiązka jest kiepska (czyt. nie podoba Ci się) to nie tracisz na nią czasu, czy wyznajesz zasadę jak już powiedziałem A, to i powiem Błee? :D

Częściej sięgasz po książkę czy konsolę?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile stron miała największa twoja recenzja i o jakiej była grze?

Wiedźmin - 7,5 strony, Gothic 3 - 7 stron.

Jaki masz telewizor i z jakiej odległości od niego siedzisz?

Plazma Panasonic TX-P42X10Y. Nie wiem dokładnie, w jakiej odległości siedzę. Tak na oko ze 2 metry.

Ile czytasz miesięcznie/rocznie książek?

Nie wiem. Nie prowadzę statystyk. Ale niestety dużo mnie niż kilka lat temu, bo po prostu nie mam już tyle czasu co kiedyś.

Starasz się czytać choć po kilka stron dziennie czy sięgasz po ksiązki tylko gdy masz na to sporo czasu?

Czytam wtedy, kiedy mam czas. Nie zmuszam się do niczego an zasadzie "kurde, już 23:30, a ja jeszcze nie czytałem dzisiaj książki".

Gdzie czytasz najwięcej? Tzn, np. leżąc w łóżku, siedząc w fotelu, na wc? ;)

Na sofie. Miałem nadzieję, że po przesiadce z samochodu do komunikacji miejskiej będę dużo czytał w drodze do i z pracy. W praktyce to nie działa, bo po prostu nie lubię czytać w autobusie lub tramwaju czegoś poważniejszego i wymagającego większego skupienia niż czasopismo.

Jeżeli ksiązka jest kiepska (czyt. nie podoba Ci się) to nie tracisz na nią czasu, czy wyznajesz zasadę jak już powiedziałem A, to i powiem Błee? :D

Przede wszystkim nie mam w zwyczaju czytać książek całkiem w ciemno (bo np. jakiś tytuł przypadkiem rzucił mi się w oczy w bibliotece), więc raczej nie zdarza się, żeby trafił na coś tragicznie złego.

Częściej sięgasz po książkę czy konsolę?

Po konsolę. Ubolewam nad tym moim schamieniem, ale - jak pisałem wcześniej - nic na siłę. Zresztą jeśli trafi mi się naprawdę dobra książka, to konsola schodzi na drugi plan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich gier często wracasz?

Do 2010 FIFA World Cup. :) Nie wracam do starych gier, jeśli o to Ci chodzi, bo za mało mam czasu nawet na nowe.

Jak byłem maly to sobie marzyłem żeby pracować w branzy gier. Jestem na drugim roku technikum informatycznego ,gdy uda mi sie skonczyc to ide na studia,czy człowieka z takim wykształceniem już zatrudniacie do ekipy/redakcji?

Oczywiscie ucze się dwóch języków.

Dwie sprawy. Po pierwsze - nie zatrudniamy nowych ludzi, a jeśli będziemy mieli taką możliwość, to miejsca te są z góry obsadzone. Po drugie - wykształcenie mało nas interesuje. Nas interesują praktyczne umiejętności niezbędne lub przydatne w wykonywanej w redakcji pracy - przede wszystkim talent do pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...