Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Siemka CormaC!

3mam w łapie właśnie najnowszy numer cda i widzę pewną nieścisłość.

Otóż w strefie na luzie został dodany screen shok z piłkarzem, prawda?

Taki sam screen był w nr 04/10. Możesz mi wytłumaczyć czemu? Chochlik drukarski?

Z góry dzięki

PS. Jak zrobicie koszulki już mówię, że kupuje ;D Strasznie spodobał mi się InDespair ;] Chociaż jakość wokalu daję trochę do życzenia, ale mam nadzieję, że jak załatwicie kontrakt ze studiem zmieni się to. ;]

Wasz fan Mason ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy z kumplami założyć "zespół" rockowo-metalowy. Chcielibyśmy się nauczyć grać piosenki Systemu i z GH3 i może jeszcze jakieś. Chciałbym ciebie zapytać jako grającego w zespole czy wystarczy taka gitarka jakiś najtańszy bas z allegro i perkusja typu "dla dzieci" (minimalistyczna) a także jakieś tanie wzmacniacze nie na baterie. Gitarka raczej MUSI być ta, bo kumplowi się spodobała i to bardzo, a musi być wszystko tanie, bo chcemy to "Na Święta" (końcówka TEGO roku) od rodziców (ech te dzieci....) i chcemy raczej grać w domu ew. jak to popularne w ameryce zespoły "garażowe".

Edytowano przez Kakashi1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich krajach byłeś (podczas urlopu oczywiście)?

Egipt, Gruzja, Krym, Uzbekistan. Lista niezbyt długa, ale za to egzotyczna. :)

Gdzie chciałbyś pojechać ?

Karaiby, USA (Nowy Jork, Kalifornia), Brazylia, ponownie Egipt. :)

Skoro już czytam ten temat, to pozwolę sobie zapytać akurat w nim ;) - Będzie ktoś od Was na Szczecin Game Show. Prawdopodobnie tak, ale raczej jako odwiedzający, czy też będziecie mieć swoje stoisko?

W tej chwili jeszcze nie wiemy, czy ktoś od nas pojedzie. Ktoś z organizatorów się z nami kontaktował, ale sprawa póki co ucichła. Prywatnie żaden z nas nie będzie tam jechał, bo to kawał drogi.

Jak zaczynałeś słuchać metalu, to jakich zespołów słuchałeś? rzecz jasna oprócz Iron Maiden.

Najpierw przez jakiś czas było tylko Iron Maiden. Później Iced Earth, Megadeth, Edguy.

PS Super recenzja Mafii 2, oby więcej takich.

Dzięki.

3mam w łapie właśnie najnowszy numer cda i widzę pewną nieścisłość.

Otóż w strefie na luzie został dodany screen shok z piłkarzem, prawda?

Taki sam screen był w nr 04/10. Możesz mi wytłumaczyć czemu? Chochlik drukarski?

Najwyraźniej po pierwszej publikacji screen nie w bazie ze screenshockami nie został oznaczony jako użyty.

PS. Jak zrobicie koszulki już mówię, że kupuje ;D Strasznie spodobał mi się InDespair ;] Chociaż jakość wokalu daję trochę do życzenia, ale mam nadzieję, że jak załatwicie kontrakt ze studiem zmieni się to. ;]

Kontrakt podpisuje się z wytwórnią, a nie ze studiem. :) I na taki kontrakt się póki co nie zanosi. Mamy natomiast zarezerwowane studio nagraniowe i kończymy przygotowywać materiał na pełnowymiarowy album, którego spodziewać się można w okolicach lutego. Bębny nagrywać mamy jeszcze w tym roku.

Chcemy z kumplami założyć "zespół" rockowo-metalowy. Chcielibyśmy się nauczyć grać piosenki Systemu i z GH3 i może jeszcze jakieś. Chciałbym ciebie zapytać jako grającego w zespole czy wystarczy taka gitarka

To nie gitara, tylko produkt gitaropodobny, którego nie należy ruszać kijem z dwóch metrów, bo nawet jako ozdoba na ścianę jest kiepski. Polecam poszukać używanych Epiphonów i Washburnów z niskiej półki.

jakiś najtańszy bas z allegro i perkusja typu "dla dzieci" (minimalistyczna)

Na tym się nie znam, więc niczego nie podpowiem. Nie liczcie tylko, że kupicie kompletną perkusję za 300 złotych.

a także jakieś tanie wzmacniacze nie na baterie.

Problem polega na tym, że tani wzmacniacz za 250 złotych nie da rady nagłośnić gitary tak, żeby dało się grać taką muzykę razem z perkusją. Nie chcę wyjść na burżuja, ale nie orientuję się w sprzęcie na próby z niskiej półki, więc polecam pytać w tym temacie: http://forum.cdaction.pl/Gramy-Metal-t4559.html

Gitarka raczej MUSI być ta, bo kumplowi się spodobała i to bardzo

Tak właśnie myślałem, że ktoś się podjarał jej wyglądem. :) Ja ją odradzam, ale skoro MUSI być ta, to po co w ogóle pytasz mnie o zdanie?

chcemy raczej grać w domu ew. jak to popularne w ameryce zespoły "garażowe".

Na perkusji to sobie w domu nie pograsz, chyba że masz bardzo duży dom. To jest bardzo głośny instrument.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie cieszy. Album mi się nie podoba, podobnie zresztą jak dwa poprzednie. A im lepiej będzie się Maidenom taka muzyka sprzedawać, tym więcej nagrywać będą takich długich, nudnych, pozbawionych energii i ambitnych/progresywnych do zarzygania farforcli jak "The Final Frontier" czy "A Matter of Life and Death".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za redaktorów uznać faktycznych redaktorów (czyli tych zatrudnionych w redakcji, którzy redagują pismo, a nie tylko piszą teksty), to tak - mieszkamy wszyscy we Wrocławiu lub jego bliskich okolicach. Allor mieszka najdalej, bo ok. 20 kilometrów od miasta. Ja natomiast mieszkam 400 m od granicy Wrocławia. Współpracowników, którzy przysyłają artykuły, mamy natomiast w różnych częściach Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz zespół Eisbrecher ?

W jakim wieku i z jakiego powodu (chyba że bez powodu :D) ściąłeś włosy ?

Lepiej Ci się słucha muzyki na słuchawkach, czy głośnikach ?

Czy gdybyś miał telefon do tego przeznaczony, pobawiłbyś się trochę w sofcie ?

Czy, podobnie jak wielu czytelników uważasz, że forum zabija AR ?

Edytowano przez jaskier95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz zespół Eisbrecher ?

Nie.

W jakim wieku i z jakiego powodu (chyba że bez powodu :D) ściąłeś włosy ?

Ściąłem je chyba w okolicach matury. Powodów było kilka:

1) długie włosy są męczące i uciążliwe w utrzymaniu

2) z krótszymi wyglądam lepiej

3) zacząłem wtedy wyrastać z przekonania, że tzw. prawdziwy metalowiec koniecznie musi mieć długie włosy, glany, łańcuch podwieszony do paska i naszywki na plecaku. :)

Lepiej Ci się słucha muzyki na słuchawkach, czy głośnikach ?

Nie wiem.Generalnie korzystanie ze słuchawek mnie męczy, więc wolę chyba dobre głośniki.

Czy gdybyś miał telefon do tego przeznaczony, pobawiłbyś się trochę w sofcie ?

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi. Ale generalnie mi telefon służy do dzwonienia i smsowania, a nie do szpanowania/zabawy/grania. Dlatego wciąż mam starą Motorolę E398 i jedyna wada, jaką w niej dostrzegam, to coraz gorzej trzymająca bateria.

Czy, podobnie jak wielu czytelników uważasz, że forum zabija AR ?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi. Ale generalnie mi telefon służy do dzwonienia i smsowania, a nie do szpanowania/zabawy/grania. Dlatego wciąż mam starą Motorolę E398 i jedyna wada, jaką w niej dostrzegam, to coraz gorzej trzymająca bateria.

Chodzi mi o tzw. "tuning" telefonów, najbardziej spotykany w Sony Ericssonach, dzięki pewnym programom i plikom można m.in. zmienić sterwonik ekranu, dźwięku i kamerki, menu, czcionkę, dodawać funkcje (tzw. elfy). Uważam ten temat za bardzo interesujący, ponieważ w domowych warunkach można z telefonu zrobić prawdziwe cudo :D

Masz tu przykładowy filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=ji9qfRvNl-4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...