Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Słuchasz zespołu Grave Digger? Jeśli tak, to które płyty są warte polecenia?

Słucham ich wybiórczo. Mogę polecić albumy "The Grave Digger" i "Excalibur".

Aha. Jeszcze jedno pytanko. Nowa płyta będzie podchodzić pod thrash czy pozostanie klasycznym heavy?

My nawet na EP-ce nie graliśmy klasycznego, czystego heavy. Nowe kawałki są utrzymane w podobnej stylistyce - mieszanki heavy i thrashu.

Czyli każdy redaktor dostaje nowy numer CDActiona?

Oczywiście że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co znaczy "kierujesz się trofeami"? Czy biorę pod uwagę to, czy gra ma trofea? Cóż, do tej pory kupiłem 2 gry na PS3 - GRID nie ma "trofików", God of War Collaction ma. Pewnie, że zbieranie trofeów jest fajną, satysfakcjonującą zabawą, ale kilkanaście lat grałem bez nich i jakoś mi to nie przeszkadzało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W God of War III już mam platynę. Trochę nerwów mnie to kosztowało, bo poziom trudności Titan bywa bezlitosny. Pewnie wrócę kiedyś do God of War Collection, żeby skompletować "trofiki". Bo na pewno będę chciał przejść Collection raz jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, bardzo dużo zresztą, zanim przesiadłem się z PC na PS3 i FIFĘ 10 (a następnie World Cupa). PES 2010 to fajna gra, z bardzo wciągającym trybem Master League, ale jednak po przesiadce na FIFĘ już do niej nie wróciłem. I obawiam się, że PES 2011 nie zmieni tego stanu rzeczy, nawet pomimo dodania nowych animacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiadujesz się,jakie będą pełne wersje w następnym numerze?Przykładowo dzisiaj wyszedł numer wrześniowy,kiedy się dowiesz o pełniakach w październikowym?

Już wiem, jakie mają być pełniaki w następnym CDA. Kiedy się dowiaduję? Różnie, zależy kiedy zostaje ustalona zawartość płyty. To nie jest tak, że naczelny przychodzi i obwieszcza nam na zebraniu, co będzie na DVD. To wychodzi samo w rozmowach.

Intersujesz się Piłką nożną: ogladasz mecze ip....?

Tylko te ważniejsze - podczas mistrzostw (udało mi się obejrzeć większość), jakieś istotniejsze z Ligi Mistrzów, spotkania polskiej reprezentacji. Na europejskie mecze Lecha też pewnie rzucę okiem, choć biorąc pod uwagę przeciwników, może to być bolesne doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...