Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czekasz na Fife 11 czy na PES 11?

Na konsolową FIFĘ 11. PES niestety został z tyłu i nie wygląda na to, żeby w tym roku miał na poważnie powalczyć z konsolową FIFĄ. Inna sprawa, że mamy w redakcji betę FIFY 11 i nie jestem zachwycony nowym systemem podań. Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie jednak przyjaźniejszy. A jeśli nie, to pewnie i tak się przyzwyczaję.

Jeszcze jedno pytanie.Co to są tak właściwie numery specjalne?Czy chodzi o to,że dotyczą one jednej gry bądź jakiejś serii?

Nie, to są normalne wydania CDA. Po prostu wydajemy 13 numerów w roku, a nie 12, więc jeden z nich oznaczony jest jako specjalny.

I czy gdzieś w piśmie jest coś,co wskazuje na to,że mam w rękach numer specjalny?

Na okładce zamiast np. 6/2010 jest napisane Numer specjalny 1/2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11 bedzie gra godną polecenia?

Będę wiedział, jak zagram w finalną wersją.

Warto bedzie kupic Fife 11 na PC?

No wreszcie będzie warto. W końcu przenieśli ją na silnik FIFY z konsol. Pod względem rozgrywki to będzie generalnie konsolowa FIFA 10 (nie 11) z kilkoma udoskonaleniami (np. karne jak w 2010 FIFA World Cup).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic nie sądzę. Przeszedłem na PS3 pierwszą misję, a potem odłożyłem tę grę na rzecz czegoś, do czego bardziej mnie ciągnęło. Wrócę do B:BC2, kiedy nie będę miał w co grać. Chyba że będę chciał zaliczyć ponownie dwie pierwsze części God of War i zapracować w nich na platynowe "trofiki"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tego co czytałem to lubisz serię GTA jak i ja równiez. Po przejsciu Mafii 2 z której jestem zadowolony :) nastała mi chęć zakupu GTA 4 lub GTA :EFLC. I Nie wiem co wybrać bo ceny są identyczne na PC. W Podstawke miałem okazje zagrać pół roku temu ale nie pamiętam jakies 50% gry więc mógł bym przejść ją drugi raz ale jezeli nie grałem w dodatek GTA to może spróbować kupić EFLC? Jak podstawka różni się od dodatku długością ? Misje są ciekawsze w podstawce czy w EFLC? :). Proszę o rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tego co czytałem to lubisz serię GTA jak i ja równiez. Po przejsciu Mafii 2 z której jestem zadowolony :) nastała mi chęć zakupu GTA 4 lub GTA :EFLC. I Nie wiem co wybrać bo ceny są identyczne na PC. W Podstawke miałem okazje zagrać pół roku temu ale nie pamiętam jakies 50% gry więc mógł bym przejść ją drugi raz ale jezeli nie grałem w dodatek GTA to może spróbować kupić EFLC? Jak podstawka różni się od dodatku długością ? Misje są ciekawsze w podstawce czy w EFLC? :). Proszę o rade

Więc tak:

1) Dodatek The Lost & Damned jest taki sobie. W zasadzie wszystkie misje sprowadzają się do rozwałki. Generalnie jest szaro-buro i umiarkowanie ciekawie. Zwłaszcza jeśli nie interesują Cię gangi motocyklowe.

2) Dodatek The Ballad of Gay Tony jest świetny. Jest przeciwieństwem TL&D - kolorowy, zróżnicowany, rozrywkowy, zabawny.

3) Dla mnie "podstawka" wciąż jest lepsza. Między innymi dlatego, że oferuje więcej zabawy (w wymiarze czasowym) i głębszą fabułę niż Epizody. Z "podstawki" można wycisnąć kilkadziesiąt godzin gry. Z Epizodów - kilkanaście.

Czy jest szansa,że recenzja zwykłego użytkownika,takiego jak ja,ukaże się w CD-Action?Jeżeli tak,to gdzie można nadsyłać takie prace?

Od pisania recenzji mamy swoich ludzi. Masz natomiast szansę w przypadku działu publicystyki, zapowiedzi, gier wiecznie żywych i gier kontrowersyjnych. Mail kontaktowy do redakcji to cdaction@cdaction.pl. Ale nie wysyłaj przypadkiem maila typu "Cześć, chciałbym coś napisać - podajcie mi tematy do wyboru".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer nie nadaje się do najnowszych gier.Podaj jakiś tytuł,który mógłbym uciągnąć na moim gracie(najlepiej strzelanka lub RPG):

System-Windows XP,512 MB RAM,procesor-Intel Pentium 4 CPU 1,80 GHz,karta graficzna-Nvidia GeForce4 MX 440 with AGP8X.

Aha,jeśli strzelanka to bardziej single niż multi(nie lubie sieciowych nawalnek).

Edytowano przez Ketro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz,przegladasz CDA w domu?

Nie. Wystarczy mi, że czytam dwukrotnie każdą stronę CDA, zanim pójdzie do druku (a widzę każdą ze 4-5 razy, w różnych stadiach produkcji).

Chodziło mi o to,czy jest warta kupienia.Wydając własne pieniądze nie chcę strzelać na ślepo.

Więc poczytaj o tych grach w necie, sprawdź średnią ocen na Metacriticu. Z internetu dowiesz się więcej niż ode mnie. Skąd ja mam wiedzieć, co Ty lubisz, a czego nie lubisz? Mnie się te gry podobały, KotOR-y zaliczam do najlepszych produkcji, w jakie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałeś sie z Kane & Lynach 2??

Nie grałem w tę grę. Widziałem ją w redakcji i uważam, że nie jest warta mojego czasu.

Twoje ulubione ksiazki Kinga ? :)

"Smętarz dla zwierzaków", "Lśnienie", cykl "Mroczna wieża".

Kolekcjonujesz gry i ksiazki ?

Nie.

Na jakim ekranie i ile calowym grasz na PS 3?

Na plazmie 42".

Chciałbyś, żeby powstał KotOR III?

Pewnie.

Czekałbyś na niego po zapowiedziach?

To zależy od informacji podanych w zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...