Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. w tym temacie niedawno wspomniałeś o zespole Cage. Mógłbyś coś o nim szerzej napisać?

Po co mam pisac? Wystarczy wejsc na ich profil na MySpace i posluchac ich muzyki: http://www.myspace.com/cageheavymetal

2. Czy polecasz sage S.Kinga. "Mroczna wieża" dla fana Wiedźmina ? Która z sag jest mroczniejsza(pewnie Mroczna Wieża, ale nie wiem) ?

To sa rozne klimaty. Obie sagi sa doskonale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wg Ciebie warto sie wybrac w pazdzierniku do krakowa na koncert zespolu Sabaton? solidny power metal z domieszka gothicku w nordyckim wykonaniu.

http://www.myspace.com/sabaton

Ja mam Ci mowic, czy warto jechac na koncert? :) Jak ich lubisz, to jedz. Ja nie pojade, bo mi sie nie podoba to co graja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o takich zespołach jak : Slipknot

Na drzewo! Nie trawie nu metalu.

Korn

Jak wyzej.

Serji Tankian ( chodzi mi o Elect the Dead )

System of a Down wywoluje u mnie wysypke, m.in. przez zawodzenie wokalisty. Sam wiec sobie wykombinuj, co moge myslec o jakichs solowych wybrykach Tankiana.

Aha i jeszcze jedno , pamiętasz swoją pierwszą recenzję napisaną do cda? : )

Recenzji nie, ale pamietam swoj pierwszy tekst do CDA - zapowiedź Praetorians.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się o coś zapytać bo jest taka strona Rapidshare zna ją prawie każdy tylko czy pobieranie z tej strony różnych rzeczy to piractwo bo słyszałem że nie może coś o tym wiesz.

Zalezy co pobierasz. Jak ktos wrzuci tam nielegalnie jakas muzyke, to oczywiscie jest to piractwo.

Nie denerwuja Cie zlosliwe komentarze kolegow z redakcji odnosnie Twojej sylwetki ?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zdarzało ci się posłuchać jakiś kawałków X Japan lub innych japońskich zespołów metalowych? jeśli tak, to co o nich sądzisz?

-Co myślisz o muzyce w stylu Malmsteena, Vai'a, Satrianiego i innych "bogów gitary"?

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zdarzało ci się posłuchać jakiś kawałków X Japan lub innych japońskich zespołów metalowych?

Nie. Nie odczuwam potrzeby sluchania Japonczykow.

Co myślisz o muzyce w stylu Malmsteena, Vai'a, Satrianiego i innych "bogów gitary"?

Nudy. Jak Satriani gral na wroclawskim Rynku, przysypialem na stojaco. Z gitarowych wymiataczy lubie Marty'ego Friedmana (zwlaszcza plyte "Dragon's Kiss") i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzisz o Jimim Hendrixie i jego muzyce?

Powtarzalem to juz wielokrotnie - nie kreci mnie. Zupelnie do mnie nie trafia brzdakanie Hendrixa.

PS Jesli ktos ma zamiar znowu wyskakiwac z tekstami typu "ale jak to, przeciez to bog gitary ble ble ble" - darujcie sobie. Hendrix mnie nudzi - kropka. :) Doceniam to, ze byl pionierem, ale nie znaczy to, ze MUSI mi sie podobac jego przynudzanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym utworze? http://pl.youtube.com/watch?v=iuCU2bcnsdA Staind - So Far Away

Nic specjalnego. Slyszalem juz mase podobnych power-ballad.

albo o tym http://pl.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4 Bobby Mcferrin - Don't Worry, Be Happy.

A co mam o nim sądzic? Sympatyczny kawalek, ktory pamietam z dziecinstwa.

Czy ty lubisz klasyczną muzykę ?

Nie powiem, zebym sobie wlaczal czesto plyty z muzyka klasyczna, ale Vivaldiego ("Cztery pory roku") lubie sobie od czasu do czasu zapuscic z winyla. :)

Siemka, CormaC, byłeś na Sunrise? I co myślisz o tej imprezie?

Nie bylem, nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co czytasz?? czyli - jaki jest twój ulubiony gatunek literatury, oraz co byś mi polecił z polskiej fantastyki <mam za sobą 7 razy przeczytaną sagę wiedźmińską,do tego pilipiuka, brzezińskiej trochę i ziemkiewicza >... btw - czytałeś może Run to the Hills = oficjalną biografię IM??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co czytasz?? czyli - jaki jest twój ulubiony gatunek literatury,

Nie mam ulubionego.

oraz co byś mi polecił z polskiej fantastyki

Nie czytuje poslkiej fantastyki oprocz Sapkowskiego.

czytałeś może Run to the Hills = oficjalną biografię IM??

Mam ją.

Jak znajdujesz czas, na muzykę i redakcję naraz? I co jest dla Ciebie ważniejsze?

Znajduje normalnie. Pracuje do 16, potem moge robic co mi sie podoba. A wazniejsza jest oczywiscie praca - przeciez trzeba sie z czegos utrzymywac.

Mogę umieścic adres profilu InDespair na myspace w opisie gg ?

Jasne, ze tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak podobala ci sie ekranizacja Wiedzmina B)

Nie podobala mi sie. Zdziwiony?

2. Co sadzisz o nastepujacych zespolach: Drowning Pool, Apocalyptica ?

Pierwszego nie znam, drugi to dla mnie porazka.

Którą płytę Ironów uważasz za najlepszą ?

Naprawde ciezko powiedziec. Jak wybrac najlepszy album legendarnej kapeli, ktora nagrala 14 plyt studyjnych? :) Pewnie wybieralbym miedzy Seventh Son, Fear of the Dark i Brave New World. Ale najlepszym albumem i tak byloby dwuplytowe The Best Of. ;)

W jaki sposób zacząłeś współpracę z CDA?

Pracowalem wczesniej przez prawie 3 lata dla innego pisma o grach z Wroclawia (I/O). Jak zbankrutowalo, zaczalem sie rozgladac za innym pismem, uderzylem do Secret Service (czy wtedy juz raczej NSS) i CDA. W NSS mnie zlali (co wyszlo mi na dobre, bo kilka numerow pozniej to kultowe niegdys pismo wreszcie zdechlo po dlugich meczarniach). W miedzyczasie zadzwonilem do CDA, pogadalem z Mac Abrą, wyslalem mu CV, spotkalem sie z nim w redakcji i zaczalem pisywac artykuly.

P.S. z tego co wiem umieszczanie plików do których nie mamy praw autorskich na Rapidshare jest nielegalne, ale samo ściganie takich plików nie jest karalne :) przez lukę w polskim prawie :P

Nie jestem prawnikiem, nie chce niczego potwierdzac ani zaprzeczac, zeby nie bylo pozniej, ze "CormaC z CDA napisal na ich forum, ze mozna sciagac nielegalne rzeczy z Rapidshare" czy tego typu bzdur. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla ciebie piractwem jest słuchanie zespołów na stronach internetowych (nie ściąganie)? Bo chwilowo, dopóki nie uzbieram dosyć kasy na płyty Trivium i Megadeth słucham ich na stronach internetowych.

Pytanie jest co najmniej dziwne... Rozumiem, ze mowisz o muzyce udostepnionej np. na oficjalnym profilu MySpace Trivium czy Megadeth czy na innym LastFM? Przeciez po to te utwory zostaly tam umieszczone, zeby ludzie ich sluchali. My zrobilismy dokladnie to samo - na profilu InDespair mozesz sobie do woli sluchac calej naszej plytki, a jak chcesz ja miec na wlasnosc, w porzadnej jakosci (bo MySpace ja znacznie degraduje), to mozesz ja kupic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...