Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

CormaC mam do ciebie takie pytanie(pewnie wiesz).IO Interactive zamierza robic wreszcie hitmana 5 czy nie?bo w ostatnim cd-actionie pisaliscie zenie a sama firma mowi ze byc moze i aktor podkładający głos powiedział w jednym z wywiadów ze niedługo zabiera sie do podłozenia głosu do 5 częsci.więc jak?bo ja juz sam w tych informacjach sie zamieszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się dolączę do pytań

1.Kupowałeś kiedyś wydawnictwo o grach Play ? Myślę ,że tak choćby zobaczyć co jest u nich a czego nie ma ale jak oceniasz ich gazetę w skali od 0 do 5

2.Myślisz ze MAFIA 2 jest w stanie stać się grą roku 2010 ?

3.Preferujesz zimne piwko czy drinki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kupowałeś kiedyś wydawnictwo o grach Play ? Myślę ,że tak choćby zobaczyć co jest u nich a czego nie ma ale jak oceniasz ich gazetę w skali od 0 do 5

Nie, nie kupowałem. Ale przeglądam czasem w redakcji. Oceniać oczywiście nie będę, bo po prostu mi nie wypada.

2.Myślisz ze MAFIA 2 jest w stanie stać się grą roku 2010 ?

W recenzji przeczytasz, co myślę o tej grze. :)

3.Preferujesz zimne piwko czy drinki?

Piwa nie pijam, bo go nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo zajmuje Wam rozstawianie\zwijanie sprzętu na koncertach? Po paru koncertach wiem ,że niektórym zajmuje to sporo czasu... a nogi bolą od stania... . Kto z Was się najbardziej wygłupia\popisuje na scenie?

Już nie będę przeszkadzał w robocie... :wink:

Edytowano przez kujawa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo zajmuje Wam rozstawianie\zwijanie sprzętu na koncertach?

Bardzo różnie. Zależy od tego, czy rozstawiamy sprzęt od zera (zwłaszcza dotyczy to perkusji), czy scena jest przestrzenna i można na niej szybko działać nie przeszkadzając sobie nawzajem itp.

Już nie będę przeszkadzał w robocie... :wink:

No nie przesadzajmy, że całe moje życie to praca. Jest już po 19...

Czy z powodu wieku w Redakcji wołają na ciebie młody, i zamiast po zimnego żywca chodzisz po gry

Jakiego wieku? 28 lat? :) Poza tym w redakcji są młodsi ode mnie, choćby wicenaczelny Qn'ik. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z tego że Wasza Ekscelencja raczyła zaszczycić skromne progi tego forum

Robię to już od ponad 7 lat, więc nie ma w tym nic dziwnego.

zapytam jeszcze: Co robisz po przyjściu z Redakcji do domu?

To zależy, czy mam coś do zrobienia. :)

1.Jak byś wygrał nagrodę ,że masz sobie wybrać miejsce obojętnie jakie żeby wybrać się na wakacje na okres 2 tygodni to gdzie by to było ?

Hmmm... Musiałbym się przede wszystkim zastanowić, czy chciałbym zwiedzać, czy się relaksować. W tym drugim przypadku mogłyby to być Karaiby albo California. W pierwszym - nie wiem. Może Chiny?

2.Czy recenzje Mafii 2 będzie mozna takze zobaczyć na stronie cda ?

Tak - autorstwa Huta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądajac kilkanaście wcześniejszych numerów, zauważyłem że wiele budżetówek CI jest recenzowane przez Ciebie. Sam chcesz recenzować te gry czy po prostu je dostajesz?

I jeszcze jedno pytanie odnośnie recenzji (tylko proszę się nie śmiać, nie znam się zbytnio na tym procesie) - czy aby zrecenzować jakąś grę potrzebujecie zgody producenta lub developera?

Jaką grę uważasz za najlepszego PC-towego exclusiva?

Jeśli chodzi o shootery to wolisz TPP czy FPP?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądajac kilkanaście wcześniejszych numerów, zauważyłem że wiele budżetówek CI jest recenzowane przez Ciebie. Sam chcesz recenzować te gry czy po prostu je dostajesz?

Nie mam nic przeciwko temu, żeby je recenzować.

I jeszcze jedno pytanie odnośnie recenzji (tylko proszę się nie śmiać, nie znam się zbytnio na tym procesie) - czy aby zrecenzować jakąś grę potrzebujecie zgody producenta lub developera?

Nie.

Jaką grę uważasz za najlepszego PC-towego exclusiva?

Hmmm... Trudne pytanie. Chyba serię Football Manager. :) Ale weź pod uwagę fakt, że nie gram ani w przygodówki, ani w RTS-y/strategie/gry ekonomiczne, ani w symulatory, ani w MMO. Czyli generalnie trzymam się z dala od gatunków tradycyjnie kojarzonych z PC.

Jeśli chodzi o shootery to wolisz TPP czy FPP?

Wolę dobre gry. :) Jeżeli gra jest dobra, to nie robi mi różnicy, z jakiej perspektywy pokazana jest akcja. Pomijam oczywiście taką podstawową rzecz jak dopasowanie kamery do specyfiki rozgrywki.

Grasz/grałeś w Counter Strike'a ?

Dawno temu. Na moim poprzednim osiedlu założyliśmy sieć lokalną z wyjściem na internet, żeby mieć normalny dostęp do netu. Przez pierwszych kilka miesięcy intensywnie graliśmy po sieci lokalnej w CS-a.

Co sądzisz o Black Label Society ?

Generalnie nie jest to w 100% "moja" muzyka, ale uwielbiam Zakka Wylde'a i to decyduje o tym, że BLS słucham bardzo często.

Ile numerów CDA posiadasz na własność (tzn czy masz stosik pism w domu ? :tongue: )

Wszystkie od 13/2001, czyli od czasu, gdy rozpocząłem współpracę z CDA. Dostajemy egzemplarze autorskie każdego wydania.

Umiesz growlować ? :D

Niestety nie, a przydałoby się to w InDespair.

W jaki sposób i kiedy poznałeś pierwsze kawałki metalowe ?

Na kolonii na początku lat 90. To mógł być rok premiery albumu "Fear of the Dark" Maidenów (1992), bo starsi chłopacy puszczali tę płytę w kółko.

Czytujesz Kinga ?

Tak. W tej chwili na przykład kończę "Pod kopułą". Czytałem zdecydowaną większość jego książek.

Która body dublerka Lary Croft jest wg ciebie najładniejsza ?? ;p

Nie pamiętam ich wszystkich, ale wskazałbym chyba Karimę Adebibe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Twoimi odpowiedziami mam jeszcze dwa pytania:

- Którą książkę Kinga uważasz za najlepszą ? (czytałem Carrie, właśnie kończę Miasteczko Salem i bardzo mi się podobają obie te lektury)

- Którą płytę BLS byś mi polecił na dobry początek znajomości z tym bandem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Twoimi odpowiedziami mam jeszcze dwa pytania:

- Którą książkę Kinga uważasz za najlepszą ?

"Lśnienie", "Smętarz dla zwierzaków", cykl "Mroczna wieża".

Którą płytę BLS byś mi polecił na dobry początek znajomości z tym bandem ?

"Blessed Hellride" na przykład. Albo najnowszą - "Order of the Black".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że ją wskażesz w końcu widziałes ją na własne oczy ;p

Nie tylko ją. Dziewczynę, która ją zastąpiła tez spotkałem na targach. Na żywo wyglądała o wiele lepiej niż na fotkach i filmiku promocyjnym.

Ile czasu trwała twoja najdłuższa seria w FM 2010 ?

Nie pamiętam. W FM 2010 grałem akurat stosunkowo niedużo. To już nie te czasy, kiedy grałem w Championship Managery/Football Managery po 20 sezonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego CM lubisz najbardziej?

Ja osobiście 2008.

Kiedy piszę o Championship Managerze, mam na myśli serię braci Collyer, która w 2005 roku zmieniła tytuł na Football Manager i przeszła do SEGI. Ostatni CM stworzony przez Collyerów to Season 03/04. Championship Managery produkowane potem dla Eidosa przez Beautiful Game Studios (od CM5) były nędznymi popłuczynami. Nie wiem, jak to wygląda obecnie, np. w edycji 2010, ale nie ruszam gier z serii CM od tamtej dennej "piątki". Wystarczy mi Football Manager - kiedy po niego sięgam, mam pewność, że dostaję znakomitą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...