Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jaki pad wg Ciebie jest wygodniejszy (którym Ci się lepiej gra)? Ten od PS3 (Dualshock bodajże) czy od X360?

Pad od X360 jest o wiele lepszy.

Masz konto na naszej-klasie/zamierzasz założyć?

Mam. Jest sobie i tyle. Nie kręcą mnie portale społecznościowe, ocenianie fotek, zostawianie komentarzy i tego typu bzdury.

Na jakiej konsoli najczęściej grasz?

Na tej, którą mam -PS3.

Jaki utwór Pink Floydów najbardziej lubisz?

"High Hopes" chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych filmów Iron Maiden jaki Ci się najbardziej spodobał?

Grałeś w Brutal Legend? Jeśli tak, co sądzisz o tej grze? IMHO poza soundtrackiem nic genialnego :/

Jaka gra z tych, które dotychczas recenzowałeś, dała Ci najwięcej frajdy?

Edytowano przez Kamillosos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Wolisz Ozziego czy Dio (jako wokalistę :tongue: ) ?

Zestawianie Ozzy'ego z Dio to jak wypuszczanie 4-latki na ring z Wałujewem.

Ozzy jest tą 4-latką? IMO żaden z nich nie jest kiepski. Nie osiągnęliby takiej sławy i uznania bez talentu i specyficznego głosu.

Podoba ci się utwór Maidenów pt. Hallowed Be Thy Name? Chodzi mi o rytm, słowa itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konto na Xfire?

Nie.

Co myślisz o tym "utworze" Nightwisha?

Kawałka Nightwisha nawet nie chce mi się sprawdzać.

Co myślisz o piosenkach Beyonce, Katy Perry i reszty?

Nic, bo nie znam tych piosenek.

Jaką masz opinię o polskim rapie i jego fanach?

Nie chcę uogólniać.

Oglądasz komixxy lub demoty?

Od czasu do czasu.

Czy planujecie jakiś wspólny utwór z jakimś innym polskim zespołem?

Nie.

Czy bawiłeś się kiedyś w tworzenie własnych gier w małych programikach jak The Games Factory czy RPG Maker?

Nie. Swego czasu bawiłem się w prawdziwe programowanie, kiedy miałem kilkanaście lat.

Utwory z dwóch pierwszych płyt Iron Maiden wolisz w wykonaniu Di'Anno czy Dickinsona?

Różnie. Podoba mi się, jak Dickinson śpiewa te stare numery na żywo, ale jednak do tamtych Maidenów Di'Anno bardziej pasował.

Czy umieścicie w sieci jakiś utwór z nowej płyty w wersji studyjnej?

Na pewno tak. Dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić?

Z dotychczasowych filmów Iron Maiden jaki Ci się najbardziej spodobał?

Nie wiem.

Grałeś w Brutal Legend? Jeśli tak, co sądzisz o tej grze? IMHO poza soundtrackiem nic genialnego :/

Przeszedłem BL. Bardzo przyjemna gra, choć elementy RTS-owe momentami mnie denerwowały.

Jaka gra z tych, które dotychczas recenzowałeś, dała Ci najwięcej frajdy?

Nie wiem. Recenzuję gry od 12 lat, więc większości już nawet nie pamiętam. I nie robię sobie żadnych notatek, żeby po latach móc odpowiedzieć na takie pytanie. :)

Ozzy jest tą 4-latką?

A to można mieć jakieś wątpliwości? :)

IMO żaden z nich nie jest kiepski. Nie osiągnęliby takiej sławy i uznania bez talentu i specyficznego głosu.

Ja uważam, że Osbourne jest żenująco słabym wokalistą, który oprócz owego specyficznego głosu (który mi akurat działa na nerwy) i pajacowania nie ma do zaoferowania absolutnie nic.

Podoba ci się utwór Maidenów pt. Hallowed Be Thy Name? Chodzi mi o rytm, słowa itd.

Tak, ten numer jest znakomity pod każdym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która wersja 'Mechanix' bardziej ci sie podoba: Metalliki czy Megadethu?

Wersji z demówki "No Life 'till Leather" nie znam. Jeśli chodzi o porównanie "The Mechanix" w wykonaniu Megadeth z "The Four Horsemen", to ten drugi utwór wypada lepiej.

Co myślisz o 'Peace Sells... But Who's Buying?' ?

O albumie, czy o utworze? Zresztą mniejsza z tym - oba sa bardzo dobre.

A jeśli chodzi o Osbourne: Może i nie jest wybitny, ale utwory takie jak Paranoid czy Iron Man brzmiałyby o wiele gorzej z głosem Dio.

Dlaczego "brzmiałyby"? On śpiewał te utwory na żywo, więc każdy sam może sobie ocenić, kto wykonywał je lepiej.

Tak czy inaczej: ja nie mam szacunku dla naćpanego błazna, który robi ze swojego życia prywatnego - raka żony, problemów emocjonalnych dzieciaków i swojego uzależnienia od dragów i wódy - reality show dla MTV. Kiedyś może Ozzy coś sobą reprezentował, ale od czasu, kiedy stał się zdziadziałą maszynką do zarabiania kasy (do czego walnie przyczyniła się jego żona), mam go za szmatę, a nie za artystę. I porównywanie go z Dio uważam za nietakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo - co sądzisz o Dio?

Miał niezwykły głos. Tyle że nigdy mnie przesadnie nie pociągało to, co grał. :)

I czy mógłbyś mi polecić jakieś piosenki zespołu Miecz Wikinga?

Całą płytę "Grona gniewu" mogę polecić. Szkoda, że na profilu MySpace kapeli (teraz nazywa się ona Harpia) nie ma żadnych kawałków z tej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem. Nie podoba mi się - ponad połowa albumu to jakieś nędzne smęty. Ja rozumiem, że śmierć Reva mogła ich przybić, ale zdaje się, że materiał na płytę mieli już zanim się to stało. Chciałem dostać fajny, rockandrollowy album, taki jak poprzedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do tematu Maidenów - zapewne przesłuchałeś już 2 udostępnione przez nich kawałki z The Final Frontier. Co o nich sądzisz? ;) ( Osobiście uważam, że niestety, ale chłopaki się wyczerpali, a szkoda :( )

Moim zdaniem skończyli się po "Fear of the Dark", A "Brave New World" to tylko krótki nawrót formy spowodowany zapałem wywołanym przez powrót Dickinsona i Smitha. Dwa nowe numery są marne. Da się ich słuchać, ale to wciąż to samo nudnawe pitolenie, co na dwóch poprzednich albumach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie wprowadzicie do ActionTV jakieś zmiany typu wywiady, recenzje w których będziecie mówić ?

I zadam jeszcze głupie pytanie :sweat: Czemu strona CDA to nadal strona BETA ? :D

To pytania nie do mnie, bo ja się już nie zajmuję naszą stroną WWW. Teraz jest w rękach Huta.

Jesteś już w redakcji? Przed czasem? Hohoho :D

Jest coś dziwnego w tym, że poważnie traktuje się swoje obowiązki? Poza tym dojazd do pracy komunikacją miejską mam taki, że jestem w pracy o 7:45.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto drastycznie podniosło ceny abonamentów parkingowych w centrum i rozszerzyło płatne strefy, więc po ok. 3 latach parkowania przy samym Rynku przesiadłem się na MPK. Wielka zaleta jest taka, że dzięki temu oszczędzam z 500-600 złotych miesięcznie, bo nie muszę też co chwilę tankować swojego smoka. Nie ukrywam jednak, że tęsknię za wygodą dojeżdżania wozem, bo komunikacją miejską normalnie jeżdżę z jedną przesiadką, a obecnie - ze względu na remont torowiska i zmiany tras - z dwiema. Wolę nie myśleć, co będzie zimą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...