Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Słuchałeś Disturbed ?

Słyszałem kilka kawałków + cała najnowszą płytę (o ile dotrwałem do końca - nie jestem pewien). Dla mnie to jest monotonne granie pozbawione jaj.

Co sądzisz o Queensryche?

Z trudem przebiłem się przez "Operation Mindcrime" i na tym zakończyłem znajomość z tym zespołem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz/lubisz zespół Them Crooked Vultures ?

Znam tylko z nazwy.

Zadałem to pytanie ponieważ tworzą ją muzycy z min. Led Zeppelin, Nirvany i Kyuss.

Czyli nikt, kto by mnie obchodził. :)

Czy nie będzie plagiatem, jeśli zapożyczę sobie twój avatar i będę używał go na innym forum ?

Ja tej grafiki sam nie rysowałem, więc bierz śmiało. Ja tylko ją zmniejszylem, wyciąłem i wstawiłem na przezroczystą warstwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jaskra95 :

W nieco innym stylu niż Exodus, ale możesz też zerknąć na 4 kawałki z nowego albumu Annihilatora :

http://www.annihilatormetal.com/index.php?page=198

Do Cormaca:

Jak oceniasz ten nowy album Exodusa, jak również Annihilatora podlinkowany wyżej ?

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w gry z serii Hitman? Jeżeli tak,to podobały Ci się?

Grałem w Contracts, ale to nie dla mnie - generalnie nie lubię skradanek, zabaw w podchody, przebieranie się itp. Po prostu mnie to nudzi. Wyjątkiem są Riddicki, które mają bardzo istotne elementy skradankowe, ale to jednak inny typ gry niż Hitman.

Jak oceniasz ten nowy album Exodusa

Entuzjazm mi opadł. Poza "Downfall" żaden numer mi nie zapadł w pamięć.

jak również Annihilatora podlinkowany wyżej ?

Przesłuchałem prawie cały pierwszy numer z nowej płyty - nudny początek (ponad 2 minuty), potem też nic ciekawego. Proste, mało oryginalne riffy, niewyróżniający się wokal, dosyć bezbarwna solówka, ogólna monotonia. Annihilator mnie nigdy nie kręcił i już się do niego nie przekonam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę podobieństw. Szczerze mówiąc, trudno mi ustalić, skąd Ci się wzięło takie wrażenie. :) No chyba że chodzi o rytmikę - silnie kojarzone z Maidenami "patatajki" (ósemka, dwie szesnastki), ale to jest patent charakterystyczny dla heavy metalu generalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie okolo 50 sek. w Trooperze, a w No Escape leci od poczatku. Wlasnie o te swietna rytmike chodzi. Z tym ze w Trooperze jest o polowe lzejsza i wolniejsza. :happy: Niemniej takie skojarzenie powstalo w podswiadomosci i juz raczej zawsze bede kojarzyl In Despair z Maidenami. :wink:

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nie pasuje do pytania. Pytanie brzmiało "Czym jest ukryty kod w nowym CDA?", natomiast Twoja odpowiedź "oczywiście, że to wiem. ". Więc pytam ponownie mając nadzieję na precyzyjną odpowiedź (mając na myśli jej rzeczowość). Co ukrywa się za kodem? (Tylko nie pisz, że CDA :tongue: )

Edytowano przez kubenciusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...