Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co myślisz o płycie Queen'ów Innuendo?

Nie pamiętam wszystkich kawałków z tego albumu, ale te, które kojarzę ("Innuendo", "I'm Going Slightly Mad", These Are the Days of Our Lives", "The Show Must Go On") sa znakomite. Przy okazji - polecam świetny kower "The Show Must Go On" w wykonaniu Metalium.

Co myślisz o filmie The Wall?

Oglądałem go dawno temu. Z tego co pamiętam, to podobał mi się, przy czym wtedy byłem wielkim fanem Pink Floydów (albumu "The Wall" w szczególności).

Czy byś nakręcił film,podobnie jak Beatels'i lub Pink Floyd'zi?

Nie bardzo rozumiem, o co pytasz. :)

A znasz np taki zespół GENESIS

Jasne.

I czy kompletnie cie nie interesuje tego typu muzyka czy czasem jak leci to nie masz nic przeciwko.

Nie mam nic przeciwko. Genesis ma kilka fajnych numerów (choćby "Land of Confusion" i "Jesus He Knows Me") i taka muzyka mi nie przeszkadza. Tyle że w domu sam bym takiej nie włączył.

A gdyby tak nie dało się znaleźć pirata w sieci?

To oczywiście w dużej mierze rozwiązałoby problem, ale obawiam się, że jest to nierealne.

Wystarczyłoby żeby zablokować w wyszukiwarkach wyniki które są inne niż oficjalna strona gry/producenta/dystrybutora, strony fanów i fora które są modowane i uznane za wolne od linków w postach ,do treści niezgodnych z prawem.

Obawiam się, że większość piratów szukających gry nie szuka jej przez Google'a, tylko od razu wchodzi na ulubioną stronę z torrentami. Oczywiście znane są przypadki walki z takimi stronami - procesy, zamykanie takich serwisów - ale jest ich dużo i na miejsce zlikwidowanych powstaną nowe. To nie jest taka łatwa sprawa. A nawet jeśli możliwe jest prowadzenie skutecznej walki ze stronami oferującymi torrenty, piraci znajdą inny sposób rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

Gdyby za wydane setki milionów developerzy wspólnie z Google zatrudnili sporą grupę ludzi która by zajęła się blokowaniem i czyszczeniem internetu z piratów, to piractwo internetowe zastałoby zdławione w kilka miesięcy.

Nie podzielam Twojego optymizmu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jest to miejsce na pochwały. Ale brawo CormaC za świetną lekcję historii o zabezpieczeniach. Uwielbiam takie historyczne artykuły. Wcześniej Smuggler & Tiges świetnie się spisali zamieszczając artykuł Business Wars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zainteresowałeś się w końcu Rock Band Network o którym mówiłem?

2. Czy jako, że kupiłeś PS3: zamierzasz udostępnić swoje PSNID (jak enki swój login XFire), czy zamierzasz trzymać go w tajemnicy oprócz grupki znajomych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jest to miejsce na pochwały. Ale brawo CormaC za świetną lekcję historii o zabezpieczeniach.

Dzięki za miłe słowa. Ten artykuł kosztował mnie sporo czasu i wysiłku, więc tym bardziej miło jest usłyszeć pochwałę.

1. Czy zainteresowałeś się w końcu Rock Band Network o którym mówiłem?

Coś tam chyba sprawdzałem. :)

2. Czy jako, że kupiłeś PS3: zamierzasz udostępnić swoje PSNID (jak enki swój login XFire), czy zamierzasz trzymać go w tajemnicy oprócz grupki znajomych?

Nie mam nic przeciwko temu, żeby ludzie znali moj login i pewnie go udostępnię - może wstawię sobie do sygnaturki identyfikator z PSN. Tyle że nie będę raczej akceptował zaproszeń - nie chcę, żeby ludzie, którzy faktycznie mnie obchodzą, zginęli mi na liście przyjaciół wśród obcych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FPS-ów na PS3 póki co zaliczyłem tylko Killzone'a 2 i sterowało mi się bardzo źle, ale oczywiście im dłużej w niego grałem, tym bardziej się przyzwyczajałem. Po klawiaturze i myszcze pad jest oczywiście bardzo niewygodny i nieintuicyjny.,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce pytać. :D. Ja chce pogratulować Twojego talentu. Nie, nie mówię o śpiewaniu czy tam graniu na gitarze. Chodzi mi o Twoją wytrwałość jak i także Twoje zorganizowanie. Z tego co widzę masz czas na forum jak i na zespół. Jesteś po prostu inteligentnym i wszelako uzdolnionym (zawodowe pisanie recenzji itp.) człowiekiem ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy słyszałeś coś o zespole Foo Fighters ? Słuchałeś kiedyś ich piosenek ?

Jasne, że znam Foo Fighters, ale nie jest to muzyka, która właczyłbym z wyboru w domu.

Czy nie sądzisz że w tym utworze przesadzili z powtórzeniami tytułowego tekstu ?

Nie razi mnie to. Dla przykładu w "Seventh Son of a Seventh Son" Maidenów refren też jest powtórzonym kilkakrotnie tytułem. "When the Eagle Cries" nie podoba mi się dlatego, że jest łzawą, nadętą, patriotyczną balladą. Nie przemawia do mnie taki amerykański bogoojczyźniany kicz. No i generalnie nie lubię i nie słucham tego, co Iced Earth nagrało z Ripperem na wokalu.

Jak ci się podoba ich pierwszy album ?

Bardzo lubię kilka kawałków z tego albumu ("When the Night Falls" to w ogóle mój ulubiony ich numer), ale wole je jednak w wykonaniu Barlowa, a nie Adamsa.

Chodzi mi o Twoją wytrwałość jak i także Twoje zorganizowanie.

No, z tym zorganizowaniem to bywa różnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kilka kawałków z tego albumu ("When the Night Falls" to w ogóle mój ulubiony ich numer), ale wole je jednak w wykonaniu Barlowa, a nie Adamsa.

Ja raczej odwrotnie, przykładowo Colors momentami Barlow zaśpiewał kiepsko, ogołnie to dobry wokalista, ale Adam był bardziej oldskullowy i zabawny z tymi wysokimi krzykami, ale imho i tak chyba najlepszy był Greely, tylko szkoda że tak krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiesz o tym jak i cała Polska odkąd demot wszedł na główną o tym że Iron Maiden zagrali na weselu. Odrazu pomyślałem że chyba bym w tym momencie zapomniał o ślubie jak by mi Iron Maiden grał na weselu a później nie wierzył w to co się stało. A ty jak byś najprawdopodobniej zareagował ?

Nie jestem fanem Wilków ale akurat sądzę że piosenką "Son of the blue sky" dali pokaz dobrego rocka a ty co sądzisz?

Edytowano przez steiner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiesz o tym jak i cała Polska odkąd demot wszedł na główną o tym że Iron Maiden zagrali na weselu.

Wiem, ale nie z demota. :)

Odrazu pomyślałem że chyba bym w tym momencie zapomniał o ślubie jak by mi Iron Maiden grał na weselu a później nie wierzył w to co się stało. A ty jak byś najprawdopodobniej zareagował ?

Nie wiem. To zbyt surrealistyczna sytuacja.

Nie jestem fanem Wilków ale akurat sądzę że piosenką "Son of the blue sky" dali pokaz dobrego rocka a ty co sądzisz?

Dla mnie ten utwór to nic specjalnego. Uważam, że jest masa lepszych rockowych i metalowych ballad, w dodatku o wiele lepiej zaśpiewanych.

Siema. Czy któryś z redaktorów nie lubi naszej gry "Wiedźmin"?

Wiesz, nikt nie chodzi po redakcji i nie mówi "ale słaby ten Wiedźmin, nie lubię go", ale nie wszyscy są tą grą zachwyceni.

Ja za nią szaleję i gorąco czekam na dwójkę. Już zbieram kasę i mam nadzieję że kupię edycję kolekcjonerską. Nie wiecie co będzie wchodziło w jej skład?

Tego to zapewne nie wie jeszcze sam wydawca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kreatora trawisz ?

Generalnie tak. Mam zresztą kolekcjonerską edycję płyty "Enemy of God" - rewelacyjny album.

Slyszales plyte Exodus - Tempo of the damned?

Owszem, ale Exodus niespecjalnie do mnie przemawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...