Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1. Wykonujesz jakieś ćwiczenia na gitarze codziennie? Jeśli tak to mógłbyś jakieś polecić? Ile ogólnie dziennie czasu spędzasz przy gitarze?

2. Co sądzisz o zespole Monstrum? Nagrywają teraz trzecią płytę.

3. Słyszałeś nową płytę Gamma Ray?

4. Słyszałeś płytę W.Hoffmanna pt."Drzewa"? Jest świetna :) Pełno wpadających w ucho melodii i solówek.

5. Mógłbyś wskazać moment od którego "Strażnik Światła" robi się nudny i słaby? Bo według mnie cały jest super.

6. Masz całą dyskografię Turbo? Które płyty lubisz najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wykonujesz jakieś ćwiczenia na gitarze codziennie? Jeśli tak to mógłbyś jakieś polecić? Ile ogólnie dziennie czasu spędzasz przy gitarze?

Nie cwicze codziennie. Od jakiegos czasu z roznych wzgledow gram na gitarze niemal wyłącznie na próbach i koncertach. Obiecuję sobie po przeprowadzce (czyli od marca) znów wziąć się za ćwiczenie - zobaczymy, co z tego będzie.

2. Co sądzisz o zespole Monstrum? Nagrywają teraz trzecią płytę.

Grają sprawnie, ale nigdy mnie ich muzyka nie porywała.

3. Słyszałeś nową płytę Gamma Ray?

Tak. Od czasu "New World Order" nie nagrali nic, co by mnie naprawde zachwycilo. Dla mnie wpadli juz w tryb wyrobnictwa.

4. Słyszałeś płytę W.Hoffmanna pt."Drzewa"? Jest świetna :) Pełno wpadających w ucho melodii i solówek.

Mam egzemplarz z autografem. I bylem na koncercie Wojtka Hoffmanna.

5. Mógłbyś wskazać moment od którego "Strażnik Światła" robi się nudny i słaby? Bo według mnie cały jest super.

Ja nie czuje potrzeby, zeby sluchac tej plyty dalej niz do kawalka "Na skrzydłach nut" włącznie. Tak po prawdzie, to w ogole nie czuje juz potrzeby sluchania tego albumu, jesli moge wlaczyc np. nowego Overkilla.

6. Masz całą dyskografię Turbo? Które płyty lubisz najbardziej?

Nie interesuje mnie zupelnie okres miedzy odejsciem Kupczyka i reaktywacja Turbo z nim na wokalu. Najbardziej lubie trzy pierwsze albumy - mam je na półce razem z "Awatarem" i "Tożsamością".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim gatunkiem byś nazwał album St. Anger metalliki,

Bo ja wiem... Nu-metal?

zakładam że Ci się on w ogóle nie podoba, możesz uzasadnić 'dlaczemu' ?

Hmmm... Moze dlatego, ze to chłam? :) Bardzo slabe kompozycje, zupelnie nie pasujące do charakteru zespołu (o ile można jeszcze w ogole mowic o jakims charakterze w przypadku Metalliki), a do tego takie brzmienie werbla, ze szkliwo na zębach pęka.

Mam pytanie . Czy napoleon total war już wyszedł?

Nie możesz sprawdzić w necie, np. w jakimkolwiek sklepie internetowym? Szczyt lenistwa...

Z góry dzięki

Nie ma za co. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

Masz jakąś wadę wzroku? Na zdjęciach nie nosiłeś okularów, a utrzymanie dobrego wzroku w takiej pracy (nie wiem ile czasu w redakcji spędzasz przed komputerem, ale na pewno większość ;) ) wydaje się niemożliwe. A może nosisz soczewki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCu, a od ilu lat będzie wstęp na koncert InDespair w Katowicach? Od 18, czy młodsi też mogą?

Nie wiem. My tego koncertu nie organizujemy. Jezeli bedzie jakies ograniczeie wiekowe, to narzucone przez klub.

Masz jakąś wadę wzroku?

Tak.

Jak długo potrzyma InDespair :pytajnik:

Do 12 kwietnia 2013 roku.

Będziemy grać dopóki będzie nam się chciało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej gitarze i wzmacniaczu gra gitarzysta w Twojej kapeli?

Liste jego sprzętu masz tutaj: http://www.indespair.pl/pl/zespol.php?who=ser

I czy planujecie wydawnictwo LP ?

Tak. Mamy swietne studio zarezerwowane na pazdziernik.

I jak moźesz napisz co sądzisz o Behemocie Ave \m/

To samo, co o calym black metalu - nie moge tego sluchac. Ani patrzec bez parskania na pomalowanych gostkow.

I co się ku... stało z kapelą źony Elda Enter Chaos !!!

Nie mam pojecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz kapele Suicide Silence grają se kolesie Deathcore...

Nie slucham takiej muzyki.

Czekam na nową płytę z zapartym tchem...

No ja bym jednak radził zacząć oddychać, bo nagrywamy dopiero w październiku, a nie wiem, kiedy trafi do sprzedaży. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie grałbym ze swoim zespołem muzyki, której sam nie słucham. Iron Maiden, stary Helloween, Trivium, W.A.S.P., Children of Bodom, Megadeth, Iced Earth, Halford, Dickinson, Black Label Society, Testament - to tak na szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moźe znasz kapele LOST HORIZON?

Kiedys slyszalem ich jakas plyte.

I szacun za Iced Earth

To m.in. na ich kawalkach uczylem sie grac na gitarze.

A Testament to sobie posłucham bo nie znam :P

Zrob sobie przysluge i przesluchaj ich najnowszy album - "The Formation of Damnation".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego albumu, to jak oceniasz wyczyny Paula Bostapha na niej ?

oraz co sądzisz ogólnie o tym perkusiście ?

Co uważasz o nowej (z przed roku) płycie Hammerfalla ?

słuchając tej (i nie tylko tej) płyty mam wrażenie że potrafią utwór zacząć od przyjemnego riffu, aby potem wszedł wokal i przez większość utworu była dosyć nudząca spiewanka z prostymi riffami. Poza tym są dosyć wtórni (głównie w konstrukcji utworów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz jakąś (tam... :) ) wadę wzroku, to jaką?

Dużą.

I czemu nie nosisz okularów?

Noszę. Tylko czasem zakładam soczewki.

Co do tego albumu, to jak oceniasz wyczyny Paula Bostapha na niej ?

Bardzo fajnie bębni.

Co uważasz o nowej (z przed roku) płycie Hammerfalla ?

Nie obchodzi mnie Hammerfall - nie słucham ich płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...