Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Pierwsza sprawa "potter"(jakby się pewnie wypowiedział Snape w książce)

Star Wars to 6 części

Druga sprawa

Na końcu zdania pytającego dajesz pytajnik czyli ten znaczek: "?"

CormaC czemu na twoim blogu nie ma żadnych nowych wpisów od sierpnia? Znudziło cię pisanie na blogu??

Edytowano przez Marix240
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, ale sie zapytam... :) Postanowiłem sie pobawić, i zainstalowałem nieoficjalną wersję directx 10 na mojego xp. Niby wszystko ok(nic sie nie różni od 9c) ale niektóre gry przy starcie sie zacinają i nie da sie ich nijak włączyć. Jest jakiś inny sposób na naprawe, niz formatowanie?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną??

Nie ogladalem i nie czuje za bardzo potrzeby.

Czy słuchasz/słuchałeś TSA?

TSA nigdy mnie nie krecilo.

lubisz film star wars

Starą trylogię bardzo.

CormaC czemu na twoim blogu nie ma żadnych nowych wpisów od sierpnia? Znudziło cię pisanie na blogu??

Nie zamierzam pisac nic na sile, z przymusu. Jesli wrócą ochota i wolny czas, to cos znowu napiszę. Ale póki co mam na głowie m.in. wykończenie i urządzenie mieszkania. Blog poczeka.

Głupia sprawa, ale sie zapytam... :) Postanowiłem sie pobawić, i zainstalowałem nieoficjalną wersję directx 10 na mojego xp. Niby wszystko ok(nic sie nie różni od 9c) ale niektóre gry przy starcie sie zacinają i nie da sie ich nijak włączyć. Jest jakiś inny sposób na naprawe, niz formatowanie? :)

Poszukaj w necie jakiejs informacji/programu do usuwania Directa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie miałbyś większych trudności w zagraniu czegoś takiego (kostkowanie 32 sekunda)

Uczylem sie grac na gitarze m.in. powtarzajac gęste, szybkie kostkowanie Jona Schaffera z Iced Earth, wiec ten fragment Disposable Heroes jest dla mnie prosty. Ale zeby nie wyjsc na sciemniacza, nagralem pare taktow tego patentu: kliknij TUTAJ. :)

W jakie gry grasz?

W rozne. Jesli chcesz konkretniejszej odpowiedzi, musisz sprecyzowac pytanie. Chodzi Ci o gatunki, w ktore grywam? O tytuly gier, w ktore gram teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczylem sie grac na gitarze m.in. powtarzajac gęste, szybkie kostkowanie Jona Schaffera z Iced Earth, wiec ten fragment Disposable Heroes jest dla mnie prosty. Ale zeby nie wyjsc na sciemniacza, nagralem pare taktow tego patentu

no nieźle, ale przypadkiem strojenie ci się nie pomyliło ? :tongue:

a tu masz (mniej więcej) to samo w wydaniu braciszka (tylko 2 latka na elektryku) :

http://arturooo.webd.pl/myupload/metdishkostkowanie.mp3

i jak :icon_lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle, ale przypadkiem strojenie ci się nie pomyliło ? :tongue:

1) Wioslo (z floydem, wiec przestrajanie sie jest upierdliwe) mam ustawione do stroju D, bo tak gram w zespole, 2) co za roznica? To tylko kilka taktow.

a tu masz (mniej więcej) to samo w wydaniu braciszka (tylko 2 latka na elektryku) :

http://arturooo.webd.pl/myupload/metdishkostkowanie.mp3

i jak :icon_lol:

Moze jestem zmeczony, ale mam wrazenie, ze rytmicznie nie jest to dokladnie ten sam patent (ósemka zamiast ostatnich dwoch szesnastek w takcie?). Albo nie jest grany rowno i plynnie.

Masz jakąś ulubioną książkę?

Wlasciwie nie.

A jaki jest twój ulubiony pisarz?

Stephen King, Andrzej Sapkowski (o istnieniu "Żmii" zapominamy :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...