Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o filmie District 9 o ile go oczywiście oglądałeś. Ja osobiście sądzę że Peter znowu pokazał klasę. Jak oglądałem Władce pierścieni to czasem zapominałem że to tylko film i fikcja i to samo jest z district 9 najpierw nauczył wszystkich jak robić ogromne bitwy a teraz jak kręcić filmy akcji o kosmitach. ( oczywiście nie uważam żeby zmiażdżyło film obcy bo on nadal kobie w dupę pomimo upływu lat ale wiadomo obcy jest o tematyce horroru.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o filmie District 9 o ile go oczywiście oglądałeś. Ja osobiście sądzę że Peter znowu pokazał klasę.

Jackson byl tylko producentem, a nie rezyserem czy scenarzysta "Dystryktu 9", wiec nie jemu naleza sie brawa. Film mi sie bardzo podobal, ale mam wrazenie, ze za duzo chcieli tam napchac. IMO wyszloby lepiej bez mecha, z mniejszym naciskiem na akcje, zwlaszcza w koncowce. A ostatnia scena to w ogole jakas kpina. Dla kogo ona jest? Dla 12-letnich dziewczynek, zeby sobie poplakaly? Poza tym jest w tym filmie troche glupotek fabularnych - chocby to, gdzie sie znalazl ten modul, ktory odpadl od statku i niby zaginal bez wiesci. Ogolnie - bardzo dobry film, ktory mogl byc wedlug mnie jeszcze lepszy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że redakcja jest biedna, ledwo wystarcza na zapłacenie rachunków a tu mowa o służbowych kółkach ALE TEORETYCZNIE:

Przychodzi Boss i mówi : CormaC jesteś dobry... dobry w tym co robisz. A ,że nic nie robisz to dostaniesz 30,000tys. na autko to sobie przynajmniej pojeździsz.

I wtedy co byś wybrał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może i ja o coś zapytam:P jak była prezentacja tej ścigałki to mówili że w piątek można było pojeździć tym audi r8 czy coś takiego. Jechałeś? Jak wrażenia??

Tak, jechalem. Oczywiscie za kierownica siedzial kierowca testowy Audi, nie mozna bylo samemu tego potwora poprowadzic. Niestety zabawe zepsul mokry tor, ktory ograniczyl szalenstwa do 180 km/h na prostej - szybciej jezdzilem wlasnym samochodem. :) Ale faktem jest, ze przyspieszenie 3,9 do setki wciska w fotel. Ogolnie jednak nie powalila mnie ta przejazdzka, choc oczywiscie byla sympatyczna.

Wiem ,że redakcja jest biedna, ledwo wystarcza na zapłacenie rachunków a tu mowa o służbowych kółkach ALE TEORETYCZNIE:

Przychodzi Boss i mówi : CormaC jesteś dobry... dobry w tym co robisz. A ,że nic nie robisz to dostaniesz 30,000tys. na autko to sobie przynajmniej pojeździsz.

I wtedy co byś wybrał?

Nie wiem, co bym wybral. Nie wiem, co w ogole mozna kupic za taka kwote (jak rozumiem, mowa o nowkach - w koncu samochodu sluzbowego nie kupuje sie na Allegro), bo nie sledze cen samochodow. Przypuszczam jednak, ze nic, co byloby lepsze od mojego Coupe (moze jakies miejskie malenstwo z silnikiem o mocy kosiarki), wiec dziekuje za taka gratyfikacje. :) Wolalbym juz, zeby firma pokrywala moje rachunki za paliwo (to pozwoliloby mi jezdzic moim wlasnym wozem tak, jak powinno sie nim jezdzic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym juz, zeby firma pokrywala moje rachunki za paliwo (to pozwoliloby mi jezdzic moim wlasnym wozem tak, jak powinno sie nim jezdzic).

pirat...;D pytałem w temacie u huta ale coś się obija i nie odpisuje:P kiedy można was w redakcji odwiedzić? bo na pga jak z Tobą gadałem to mówiłeś żeby wcześniej zapytać;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow. Ale Ty masz wymagania.... :D

no to podnieśmy do 50,000tys ! Niech Boss straci ale pracownik szczęśliwy to...ten sam leniwy pracownik tylko ,że z samochodem ;)

więc w takiej sytuacji co?

PS> Dużo kosztuje Cie paliwo miesięcznie do swojego?

Edytowano przez NightPlayer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co jako fan Gothica uważasz o Risenie? Moim zdaniem gra jest strasznie źle zbalansowana,niedorobiona i nudna.Zamiast się cieszyć klimatem,cały czas wciskam f9 i wyrywam sobie włosy z głowy głośno przeklinając! Trochę im to nie wyszło niestety :/ W sumie tak to mam od 3 aktu,nie wiem czy starczy mi sił na 4 akt.

2. Ucieszyłeś się z tego że zobaczyłeś swój nick u jednej postaci w obozie Dona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym juz, zeby firma pokrywala moje rachunki za paliwo (to pozwoliloby mi jezdzic moim wlasnym wozem tak, jak powinno sie nim jezdzic).

pirat...;D

Nie zauwazylem, zeby w kodeksie ruchu drogowego bylo podane, jak gwaltownie mozna przyspieszac. Tak na marginesie - prawo jazdy mam od 8 czy tam 9 lat, a mandat na koncie tylko jeden.

pytałem w temacie u huta ale coś się obija i nie odpisuje:P

Hut byl jeszcze dzisiaj na PGA, wiec nic dziwnego, ze nie odpisywal.

kiedy można was w redakcji odwiedzić? bo na pga jak z Tobą gadałem to mówiłeś żeby wcześniej zapytać;]

Najblizszy tydzien odpada. Proponuje kolejny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow. Ale Ty masz wymagania.... :D

no to podnieśmy do 50,000tys !

50000 tys.? To w sumie 50 mln wychodzi. :P

Niech Boss straci ale pracownik szczęśliwy to...ten sam leniwy pracownik tylko ,że z samochodem ;)

więc w takiej sytuacji co?

Dżizas, ale sie uczepiles... :) Powiem wprost - nie znam cen samochodow, bo mnie te ceny nie interesuja. A zwlaszcza nie interesuja mnie ceny w salonach. Jesli chodzi o samochody, mam na dodatek takie upodobania, ze rowniez za 50 tys. trudno byloby kupic nowy woz, ktory sprawialby mi radosc, a nie tylko dowozil do pracy. Dlatego zakupu samochodu w salonie w ogole nie biore pod uwage.

PS> Dużo kosztuje Cie paliwo miesięcznie do swojego?

Sporawo. Po miescie pali - przy raczej spokojnej jezdzie - 11-12 litrow na setke.

1. Co jako fan Gothica uważasz o Risenie? Moim zdaniem gra jest strasznie źle zbalansowana,niedorobiona i nudna.Zamiast się cieszyć klimatem,cały czas wciskam f9 i wyrywam sobie włosy z głowy głośno przeklinając! Trochę im to nie wyszło niestety :/ W sumie tak to mam od 3 aktu,nie wiem czy starczy mi sił na 4 akt.

Moja opinie o Risenie przeczytasz w najblizszym numerze CDA. :)

2. Ucieszyłeś się z tego że zobaczyłeś swój nick u jednej postaci w obozie Dona?

A co w tym jest takie niesamowitego? Cormac to po prostu imie celtyckiego pochodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym juz, zeby firma pokrywala moje rachunki za paliwo (to pozwoliloby mi jezdzic moim wlasnym wozem tak, jak powinno sie nim jezdzic).

Po polskich drogach? Szybkim, sportowym samochodem? Pfff... Chyba nie w tym życiu... :dry:

A że się tak spytam: uważasz, że opłaca się kupować szybki samochód, żeby jeździć nim powoli, bo dużo pali? To jak jak moda na terenówki - ludzie kupują takie samochody, po czym 3/4 z nich nawet nie wyjedzie w teren, a wiele również z garaży/spod bloku. Bo wóz jest dla lansu, a stoi, bo dużo pali.

Mnie taka argumentacja nie przekonuje... Jak jest w Twoim przypadku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku bylo tak, ze kiedy szukalem dla siebie wozu i przegladalem Allegro pod katem samochodow, na ktore mnie stac, wsrod masy nudnych, beznadziejnych focusów, opli, volkswagenow itp. zauwazylem Hyundaia Coupe i stwierdzilem, ze musze miec taki woz. Nie przejmowalem sie tym, ile pali. Po prostu stwierdzilem, ze jesli kupie Coupetkę, za kazdym razem, kiedy bede do niej podchodzil, bede myslal "mam fajny samochod", a nie "mam forda focusa". :)

Podobnie jest z Mustangiem - jesli uda mi sie go kupic, bedzie duzo palil, ubezpieczenie bedzie drogie, czesci beda trudno dostepne, a naprawy beda kosztowaly sporo, ale bede mial samochod, ktory bedzie mi dawal radosc. Bo tak podchodze do samochodow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie włosy, bródka/broda (zwał jak zwał) - to zapewne relatywnie stałe elementy Twojego image. A bokobrody kiedyś nosił? Nie mam na myśli takich małych "pizdryków", chodzi mi o coś ala' "Cesarz Franciszek", albo choć nieśmiertelny Rosomak. Pytam, ponieważ mam wielką słabość do "pekaesów", modelowania zarostu na paszczence, a niestety niewielu facetów bawi się w te klocki. Za to ja pasjami.

Ps. Jak przeczytałem com napisał, to brzmi toto trochę ped**sko. Cóż, nie trzeba być ani "kochającym inaczy" ni metro, by w brodzie dziergać. Skoro już natura obdażyła, to czemu nie korzystać hehe.

Ps.2. Nadrabiam zaległość z poprzedniego posta, pierwszego mego w historii portalu tego, tj. pozdrawiam Cię Cormac, winszując dobrej pracy, jaką wykonujesz w CDA. Kiedyś sądziłem, że będziesz "duchowym" spadkobiercą po ELD'zie, aleś wyrobił swój własny styl. Stwierdzam to subiektywnie, jako czytelnik z 9-cio letnim stażem.

Prawie pół życia z CDA, klękajcie narody...(ale Kozaków Wam nigdy nie wybaczę :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem dla siebie wozu i przegladalem Allegro pod katem samochodow,

Czyli co? kupiłeś samochód na Allegro? Prosim o wybaczenie, ale ja jakoś nie ufam takim aukcjom, gdzie się sprzedaje grubsze (i droższe) rzeczy.

Mój rekord to chyba 2 stówy, ale nie pamiętam za co. poważniejsze rzeczy zawsze wolę osobiście "pomacać" (:tongue:) przed kupnem.

A w sprawie Allegro: Zrobili Cię kiedyś - brzydko mówiąc - w jajo? Znaczy że dostałeś nie to co zamawiasz etc. itd. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie włosy, bródka/broda (zwał jak zwał) - to zapewne relatywnie stałe elementy Twojego image.

Mam krotkie wlosy akurat.

A bokobrody kiedyś nosił? Nie mam na myśli takich małych "pizdryków", chodzi mi o coś ala' "Cesarz Franciszek", albo choć nieśmiertelny Rosomak. Pytam, ponieważ mam wielką słabość do "pekaesów", modelowania zarostu na paszczence, a niestety niewielu facetów bawi się w te klocki. Za to ja pasjami.

Mam bokobrody, ale raczej nie takie jak Puszkin. :)

Czyli co? kupiłeś samochód na Allegro?

Nie. Tam tylko sie rozgladalem.

A w sprawie Allegro: Zrobili Cię kiedyś - brzydko mówiąc - w jajo? Znaczy że dostałeś nie to co zamawiasz etc. itd. :rolleyes:

Bylo tylko malo przyjemne spiecie ze sklepem, ktory nie grzeszyl refleksem (trzeba bylo ich ponaglac, zanim laskawie wyslali towar) i nie bardzo wiedzial, co sprzedaje (dostalem gre z francuskim pudelkiem i instrukcja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam nastrój po wspaniałych meczach polskiej reprezantacji w nogę? :)

A jaki moze byc nastroj po takiej żenadzie?

Gdyby od ciebie zalezal wybor trenera to kogos bys wybral?

Nie wiem. Inna sprawa, ze zmiana trenera wedlug mnie niewiele pomoze. Obecne pokolenie reprezentantow chyba po prostu trzeba przeczekac, majac nadzieje, ze cos wyrosnie z pilkarzy grajacych w mlodziezowkach i trenujacych w zagranicznych szkolkach pilkarskich i klubach. O ile PZPN nie zignoruje mlodziezy poza granicami kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...