Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

mam racjonalistyczne spojrzenie na swiat i w moim swiatopogladzie nie ma miejsca na zadne moce nadprzyrodzone

Hehe... np. miłość to tylko chemia mózgu wszakże... ale to chyba kiepska zagajka do dziewczyny na imprezie :) Nie jestem przekonany do tego że warto wszystko życiu racjonalizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozy troszkę przesadzasz sam jestem racjonalistą ale nie wiem jak trzeba by być drętwym żeby chodzić i mówić "To nie możliwe bo to na pewno jest tak" sam miłość traktuje jak miłość wiem że to chemia ale nie będę się skupiał nad tym bez przesady cieszmy się że jest :):P sorki że się wtrąciłem w twój temat CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bo mam racjonalistyczne spojrzenie na swiat i w moim swiatopogladzie nie ma miejsca na zadne moce nadprzyrodzone)

Ale nie zaprzeczysz, że takie moce w ogole nie istnieja. Przeciez ten swiat jest i tak bardziej skomplikowany niz nam sie wydaje.

Wiesz skoro ktoś mówi ze w jego światopoglądzie nie ma miejsca na żadne moce nadprzyrodzone to znaczy że twierdzi że ich nie ma a po drugie pojęcie moce nadprzyrodzone może być względne bo dla ludzi tysiące lat temu mocą nadprzyrodzoną był by prąd a dla nas jest to normalna rzecz. Mocom nadprzyrodzoną był ogień dzisiaj nie dziwi nas nawet słoń na rowerze w spódniczce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sądzisz że Konami najnowszym Pes-em znowu pokazało jak powinno się kopać piłkę na komputerze ?

Zdanie na ten temat wyrobie sobie po zagraniu w pelna wersje gry.

I czytałeś biblie szatana i jak tak to co o niej sądzisz? :)

Nie czytalem i nie czuje potrzeby.

(bo mam racjonalistyczne spojrzenie na swiat i w moim swiatopogladzie nie ma miejsca na zadne moce nadprzyrodzone)

Ale nie zaprzeczysz, że takie moce w ogole nie istnieja. Przeciez ten swiat jest i tak bardziej skomplikowany niz nam sie wydaje.

Chyba dosc jasno napisalem, ze nie wierze w zadne moce nadprzyrodzone.

Skro o tej religii tyle, to zapytam cię o zdanie- co myślisz o reinkarnacji? Moi rodzice w to wierzą [też nie uznają boga], a ja nie do końca...

Zupelnie mnie nie interesuje, co jest po smierci. Pewnie nie ma niczego i tyle.

Podobało się " Po zachodzie słońca" ?

Z braku czasu jeszcze nie przeczytalem wszystkich opowiadan, ale jestem rozczarowany i nie wydaje mi sie, zeby ostatnia 1/3 zmienila moja opinie. Obawiam sie, ze King sie skonczyl. "Komorka" byla baaaardzo slaba, te opowiadania tez nie sa za dobre.

Gdzie moje wytrzasnac No Escape?

Wystawiamy co jakis czas aukcje na Allegro. Wlasciwie to powinny byc non stop, ale nasz gitarzysta sie czasem zagapi z wystawieniem. :) Nasze kawalki sa tez dostepne w formacie mp3 w serwisie Megatotal (www.megatotal.pl/InDespair).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam sprzet, na ktorym gramy, kazdy z nas wlozyl tyle kasy, ze watpie, zeby to sie zwrocilo kiedykolwiek. :) Do tego nagranie i wydanie EP-ki to bylo 3-4 tys. (nie pamietam dokladnych kwot). Plyta, ktora bedziemy nagrywac za rok tez bedzie nas kosztowal kilkanascie tysiecy. Jak widac granie muzyki to bardzo drogie hobby. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trash i heavy piszesz. "Rada starszych" mocniejszego brzmienia uważa Lemmy'ego za Ojca Chrzestnego tegoż, czyli ogólnie pojętego "solidnego szarpnięcia struny" z mniej lub bardziej (z naciskiem na mniej) składną liryką/przekazem. Skoro Lemmy, to Motorhead. Nie pytam czy trawisz tę bandę, tylko do jakiego garunku zaliczyłbyś ich "szarpanine". Tp klasyka*, mówią że to apogeum rock & rolla. Jak dla mnie to bełkot wycieńczonych organizmów dinozaurów lat 60 - tych. To Motorhead dał życie pierwszemu prawdziwemu trash'owi i rzucił krzesiwa do rąk młodych gniewnych, by rozniecili płomień tego gatunku.

Co Ty na to Kormacze?

* Więc każdy prawdziwy Gitarowy Pirat winien wiedzieć, że należy to do kategorii tego, "Co Gitarowi Piraci lubią najbardziej" (przyp. ja, czyli...noł komment).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto prowadził gdy jechaliście?

Hut.

Jakimi autami jechaliście?

Oplem Vectrą Huta.

Kto jest najlepszym kierowcą w redakcji?

To trzeba byloby ocenic na torze. Bo jak inaczej to sprawdzic?

aaa jak tak sam oceniasz krótko targi PGA?

Wedlug mnie przez to rozdrobnienie na kilka mniejszych hal bylo gorzej niz rok temu.

Przede wszystkim trash i heavy piszesz.

"Trash" to po angielsku smieci. Nie slucham smieci. :) To jest thrash.

"Rada starszych" mocniejszego brzmienia uważa Lemmy'ego za Ojca Chrzestnego tegoż, czyli ogólnie pojętego "solidnego szarpnięcia struny" z mniej lub bardziej (z naciskiem na mniej) składną liryką/przekazem. Skoro Lemmy, to Motorhead. Nie pytam czy trawisz tę bandę, tylko do jakiego garunku zaliczyłbyś ich "szarpanine". Tp klasyka*, mówią że to apogeum rock & rolla. Jak dla mnie to bełkot wycieńczonych organizmów dinozaurów lat 60 - tych. To Motorhead dał życie pierwszemu prawdziwemu trash'owi i rzucił krzesiwa do rąk młodych gniewnych, by rozniecili płomień tego gatunku.

Ja za Motorhead nie przepadam, w zwiazku z czym nie rozmyslam nad tym, do jakiego gatunku bym ich zaliczyl. Jesli uznac, ze sa protoplastami thrashu, to raczej ideologicznie, na takiej zasadzie, na jakiej Venom są protoplastami black metalu, choc wedlug obecnych "standardow" nikt nie powiedzialby, ze grali black metal.

Co Ty na to Kormacze?

Nie wydaje mi sie, zeby tak brzmiala moja ksywka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie przez to rozdrobnienie na kilka mniejszych hal bylo gorzej niz rok temu.

A według mnie dobrze było że scena główna była oddzielona. Rok temu Intel Arena i scena główna się zagłuszały ;) Ale ogólnie mniej gierców było do popykania

BTW szkoda że Cię nie było dzisiaj, chciałem jeszcze w dwóch miejscach zdobyć Twój autograf, ale trzeba się będzie zadowolić jednym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo jazdy?

Tak.

Jeżeli tak to za którym razem zdałeś?

Dokladnie nie pamietam, bo zdawalem 8 czy 9 lat temu. Pamietam, ze sie z tym troche meczylem i strzelalbym, ze zdalem za jakims 3 czy 4 podejsciem.

Jak ocenisz furę Huta? :D

Dobry samochod, ale nie kupilbym takiego, bo: 1) nie lubie kombi, 2) nie lubie marki Opel, 3) moj obecny woz podoba mi sie, a za kilka lat mam nadzieje kupic Forda Mustanga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym więc jeździsz teraz?

Hyundai Coupe, rocznik 2000, silnik 1.6, 114 koni. Taki jak TUTAJ, tyle ze czerwony i troche obnizony. No i zamiast dosyc paskudnych fabrycznych felg mam kółka TSR Pomona 16". Zastanawialem sie przez chwile nad 17", ale stwierdzilem, ze opona 205/35 to juz lekka przeginka na dziurawych polskich drogach i morderczych kraweznikach :)

interesujesz się trochę motoryzacją?

Troche tak.

co jesteś w stanie zrobić samodzielnie w swojej furze w razie awarii??

Na szczescie nie musialem tego jeszcze sprawdzac, choc mam ten woz od ponad 2 lat.

kto ma najlepszy/najdroższy samochód w redakcji?

Nie interesuje mnie, ile jest wart cudzy samochod. Obstawialbym, ze najmocniejsza jest Acura naszego grafika Grześka - zdaje sie, ze ma 200 KM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...