Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Słuchałeś już "44 Minutes" i "Endgame"? Co o nich sądzisz?

"Endgame" mi sie nie podoba. "44 Minutes" mna nie wstrzasnelo, ale na pierwszy rzut ucha podoba mi sie bardziej.

1. Który album Slayer'a polecił byś na początek? Tak na zapoznanie z zespołem.

Nie lubie Slayera.

2. Czy posiadasz całą dyskografię Trivium?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam kolejne pytania do ciebie, mianowicie:

1. Czy jeżeli kupisz jakiś album, jakiegoś zespołu a ten ci się nie spodoba - to odkładasz go na półkę żeby kurz zbierał czy raczej starasz się go sprzedać komuś innemu?

2. Czy słuchałeś utworu pt. "To Live is To Die"? - Jeżeli tak to co o nim sądzisz? Chodzi mi raczej motywy muzyczne { czy ci się one podobają? } a nie o wykonanie i wykonawca :)

3. Czy słuchałeś płyty "The System Has Failed"? Jeżeli tak to które kawałki ci się z niej podobają?

4. Czy grałeś w Gothic 3 na patchu 1.71 ?

Edytowano przez biomen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Ciebie tutaj bo nie wiem co robić. Od jakiegoś roku zauważyłem, że podoba mi sie brzmienie gitary elektrycznej i bardzo chciałbym się nauczyć grać, ale nie mogę chodzić na żadne dodatkowe lekcje poza szkołą bo już jestem zapisany do szkoły prywatnej na język angielski, a od lutego do klubu MMA więc ta opcja odpada. Dało by się samemu w domu nauczyć podstaw? Jeśli tak to od czego zacząć? Mógłbyś podrzucić jakieś linki do stron o takiej tematyce (nauka, podstawy)? Jaką gitarę kupić? (ważne żeby była tania, ale żeby nie był to największy szajs).

Od razu mówię, że odpada gitara akustyczna bo nie cierpię jej brzmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj...niepodoba mi sie jak obraziłeś Saints Row 2 w styczniowej recenzji.Z ta konwersja nie jest źle.Ja kupilem Pc'eta na komunie 2 lata temu.2,6 GHZ 1 GB ram geforce 8600gtx.Saints row 2 chodzi mi na najwyższych detalach...Ustawiałeś za wysoką rozdzielczość!Mialeś 3 razy lepszy komp wiec ci by poszła bez zacinania(zresztą ja na płynność nie narzekam)Mam monitor SyncMaster 940 n samsunga.Powiedz teraz co o co ci wtedy chodziło bo nie moge zrozumieć. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jeżeli kupisz jakiś album, jakiegoś zespołu a ten ci się nie spodoba - to odkładasz go na półkę żeby kurz zbierał czy raczej starasz się go sprzedać komuś innemu?

Jezeli juz cos kupuje, to mam 99% pewnosci, ze mi sie spodoba.

2. Czy słuchałeś utworu pt. "To Live is To Die"? - Jeżeli tak to co o nim sądzisz? Chodzi mi raczej motywy muzyczne { czy ci się one podobają? } a nie o wykonanie i wykonawca :)

Pewnie kiedys go slyszalem. Tak czy inaczej Black Sabbath mnie nie interesuje.

3. Czy słuchałeś płyty "The System Has Failed"? Jeżeli tak to które kawałki ci się z niej podobają?

"Die Dead Enough" i "Kick The Chair".

4. Czy grałeś w Gothic 3 na patchu 1.71 ?

Nie. Nie mam czasu wracac do starych gier.

Sluchales, a moze sluchasz czasami Franka Zappy?

Nie.

http://demotywatory.pl/100324/Perkusista-roku-2008

Zobaczylem dzis tego demota i dalo mi do myslenia :) Ty go znasz???

Nie interesuje mnie muzyka, ktora gra. Niech sobie bedzie nawet najszybszy we wszechswiecie - jesli tlucze blasty, nie bede go sluchal.

hej CormaC jak dużą przyjemność sprawia ci praca w CDA

Bardzo dużą.

Czyżby twój ukochany Football Manager ci obrzydł?

Nie mam juz tyle wolnego czasu, zeby w niego grac. I tak po prawdzie to nie mam tez ochoty kwitnac dlugimi godzinami przed komputerem.

jak było z twoim graniem? czy to była pasja od dzieciństwa czy po prostu musiałeś znaleźć pracę i poszedłeś do szkoły muzycznej?

Ale o czym Ty do mnie w ogole piszesz? :) Ani nie uczylem sie w szkole muzycznej, ani muzyka nie ma nic wspolnego z moja praca.

Piszę do Ciebie tutaj bo nie wiem co robić. Od jakiegoś roku zauważyłem, że podoba mi sie brzmienie gitary elektrycznej i bardzo chciałbym się nauczyć grać, ale nie mogę chodzić na żadne dodatkowe lekcje poza szkołą bo już jestem zapisany do szkoły prywatnej na język angielski, a od lutego do klubu MMA więc ta opcja odpada. Dało by się samemu w domu nauczyć podstaw?

Pewnie, ze tak.

Jeśli tak to od czego zacząć?

Ja zaczalem od grania z tabulatur prostszych fragmentow kawalkow, ktore mi sie podobaly.

Mógłbyś podrzucić jakieś linki do stron o takiej tematyce (nauka, podstawy)?

Nie znam zadnych takich stron, wiec bedziesz musial poszukac sam.

Jaką gitarę kupić? (ważne żeby była tania, ale żeby nie był to największy szajs).

Rozejrzyj sie za tanimi modelami firm Washburn, Cort, Epiphone.

Słuchaj...niepodoba mi sie jak obraziłeś Saints Row 2 w styczniowej recenzji.

O nie! Tylko nie to. Na marginesie: jesli nie jestes Czechem, powinienes pisac "nie" z czasownikami osobno.

Z ta konwersja nie jest źle.

Nie wiem jak jest teraz, bo moze pojawily sie jakies patche, ktore optymalizuja wydajnosc silnika gry.

Ustawiałeś za wysoką rozdzielczość!

Gra dzialala o wiele gorzej, niz inne gry w tej samej rozdzielczosci.

Powiedz teraz co o co ci wtedy chodziło bo nie moge zrozumieć. :cool:

Wiec czytaj recenzje tak dlugo, az zrozumiesz. :)

Cormac , czy lubisz Motorhead/Manowar ?

Nie.

Jakiego akustyka do 300 PLN polecasz dla laika ?

Nie orientuje sie w gitarach akustycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty (chyba) w redakcji piszesz testy slychawek i czy to prawda ze te slychawki "do uszow" psuja slucha te "zakladane na uszy" nie? ( nigdy nie wiedzialem jak to nazwac ale mam nadzeje ze wiesz o co kama)

Jak mnie bola uszy wewnatrz to moze byc wina dziadowego taniego sprzetu??? taki wlasnie mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty (chyba) w redakcji piszesz testy slychawek

Nie, Allor je pisze. Na mnie przerzucil glosniki, bo sluchawki sa o wiele mniej uciazliwe w testowaniu.

i czy to prawda ze te slychawki "do uszow" psuja slucha te "zakladane na uszy" nie? ( nigdy nie wiedzialem jak to nazwac ale mam nadzeje ze wiesz o co kama)

Kazde sluchawki moga uszkodzic sluch, jesli rozkreca sie muzyke zbyt glosno. Ale z tego co wiem, sluchawki douszne sa dla uszu bardziej szkodliwe, niz nauszne.

Jak mnie bola uszy wewnatrz to moze byc wina dziadowego taniego sprzetu??? taki wlasnie mam

Zalezy jaki to bol. Albo masz niewygodne sluchawki douszne i bol spowodowany jest przez zwykly ucisk/otarcia, albo masz o wiele wiekszy problem i powinienes jak najszybciej isc do lekarza, bo zajechales sobie uszy, sluchajac za glosno muzyki. Zalezy od tego, jak gleboko jest to "wewnatrz". Sluch niestety latwo uszkodzic.

Czy zestaw Ibanez ARX140 + Marshall MG10 bylby dobry dla poczatkujacego ?

Mysle, ze bedzie OK. Ale w miare mozliwosci zamiast MG10 rozwaz wzmacniacz Roland Cube 15X. Wejdz sobie najlepiej na YouTube i poogladaj prezentacje roznych wzmacniaczy, zeby wybrac ten, ktorego brzmienie bedzie Ci najbardziej pasowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...