Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Nie. Mam alergie na chlopaczkow w obcislych spodniach, spiewajacych falsecikiem pioseneczki o smokach.

Iron Maiden różni się od tej definicji tylko tym, że nie śpiewa o smokach.

Od jakiej definicji? Poza tym nie sugerujesz chyba, ze Rhapsody of Fire gra tak samo jak Maideni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w FPS-a pod tytułem Ed Hunter?

Gralem. To nie jest FPS, tylko prostacki "celowniczek" (on-rail shooter), w ktorym kontrolujesz tylko celownik, a postac porusza sie sama. Gra slaba, ale wspominam ją milo, bo robiac recenzje dla mojego poprzedniego pisma (I/O), przeprowadzilem przy okazji krotki wywiad z tworcami, a oni przyslali mi odbitke zdjecia zrobionego po zejsciu sie Maidenow z Dickinsonem i Smithem (takie dosyc znane - chlopaki z piwami na tle jasnoszarej sciany). Stoi sobie teraz oszklone na polce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka prostych pytan: :)

1.Czy kibicujesz? Komu? (pewnie slask wroclaw ale tak dla pewnosci zapytam)

Interesuje sie tym, co sie dzieje w Slasku Wroclaw, sprawdzam wyniki meczow, zerkam, jakie transfery robia, przejrze wywiad z Tarasiewiczem itp. Nie powiem jednak, zebym bym jakims zapalonym kibicem. Tym niemniej mocno trzymam kciuki za powodzenie Slaska z nowym sponsorem.

2.Co sadzisz o kibicach i oprawach Widzewa?

Nic. :)

3.Czy byles kiedys na meczu jakiegos klubu z ekstraklasy?

Bylem na meczu Slask-Legia w koncowce ostatniego sezonu. Niestety z miejsc VIP-owskich, ktore mielismy wlasciwie na poziomie murawy, tuz przed krata, niewiele bylo widac. :) Tym niemniej bylo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde trudno było mi wymyślić coś sensownego więc napisze coś troszkę:) mniej sensownego.

To jest obowiazek napisanania czegokolwiek?

Czy lubisz moze zespół Linkin Park

Odpowiedz ta sama, co poprzednim razem. I jeszcze wczesniejszym. I jeszcze wczesniejszym. I jeszcze wczesniejszym. I jeszcze wczesniejszym.

( wiem ze to nie podchodzi pod metal ale wedlug np. wikipedi podchodzi :) )

Jakos nigdy nie interesowalo mnie, co rozne balwany pisza o zespolach na Wikipedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania

1 jaki jest twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski?

Manchester United.

2 W skali 1-10 oceń muzykę techno

Po co? Przeciez wiadomo, ze jej nie trawie.

Nie denerwuje cie czasem konieczność odpowiadania na pytania typu: " Jak bardzo się napinasz robiąc ehm "?

Nie bardziej niz koniecznosc odpowiadania na regularne pytania z serii "nie denerwuje cie odpowiadanie na glupie pytania?".

Mam pytanie - skąd wzięła się twoja ksywa?

Ze zbioru opowiadan Roberta E. Howarda "Tygrysy morza".

Kim chciałeś zostać w przyszłości będąc dzieckiem (oprócz bycia redaktorem w CD-A:D)

Zalezy do jakiego wieku rozciagnac dziecinstwo. Tak czy inaczej CDA pojawilo sie, kiedy mialem juz 14 lat. Tak po prawdzie to nie myslalem o przyszlej pracy do momentu, kiedy doszedlem - pod wplywem takich pism jak Secret Service i Top Secret - do wniosku, ze chcialbym pracowac w magazynie o grach. A moze i chcialem kims zostac, tyle ze nie pamietam. Na bank nie byly to jakies standardowe jazdy typu strazak/pilot/policjant.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala impreza byla tak denna, ze zeby bolaly. Niby festiwal metalowy, a przez caly dzien zagraly tylko 2 zespoly z tego gatunku (Horrorscope i Testament) - reszta to jakas debilna okołohardcore'owa sieczka, podpadajaca niekiedy pod kabaret (Dillinger Escape Plan). I oczywiscie gwiazda wieczoru zostala fatalnie naglosniona - za glosno i nieselektywnie. Co nie zmienia faktu, ze Testament wciagnal nosem wszystkich tych krzykaczy i blaznow, ktorzy grali przed nimi. Przypuszczam, ze kiedy Chuck Billy ryknal, to "wokalistom" Dillingerow, Meshuggow, Hatespherow i Frontside'ow puscily zwieracze. Propos Frontside'u - spodziewalem sie, ze czlowiek, ktory zaspiewal na kilku plytach i masie koncertow nie bedzie falszowal w bardzo prostych spiewanych refrenach. Coz, mylilem sie, bo walil oblesne falsze. Generalnie caloscia bylem zawiedziony, choc pociesza mnie fakt, ze zobaczylem Testament na zywo. Gdybym nie pojechal, pewnie bym zalowal. Tylko milo byloby, gdyby Testament dociagnal chocby do 1,5 godziny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy słuchasz czegoś poza metalem?

Od czasu do czasu jakiegos hard/glam/sleaze rocka a'la lata 80 (np. Hardcore Superstar).

2. Prawdopodobnie pytanie już padło, jaką masz gitarę?

Prawdopodobnie padlo juz kilkanascie razy. Caly moj sprzet masz wypisany na dotyczacej mnie podstronie www.indespair.pl.

3. Wolisz Fendera, Gibsona czy jeszcze inną firmę?

Ani Fendera, ani Gibsona, bo kojarza mi sie glownie z dziadami w kapeluszu i ze slomka w zebach, przygrywajacymi smetne bluesiki (zwlaszcza Fender). Mysle, ze pozostane wierny firmie B.C. Rich.

Na jakim poziomie trudności grasz w Guitar Hero?

Nie gram w Guitar Hero. Odkladam gry z tej serii po zrecenzowaniu. Nie widze sensu w udawaniu grania na gitarze, jesli moge podlaczyc sobie prawdziwe wioslo i naprawde zagrac Maidenow, Metallike czy Slayera. Poza tym zaden wirtualny koncert na stadionie nie da tyle adrenaliny, co wyjscie na scene w knajpie dla kilkudziesieciu osob. Nie wspominajac juz o takim przezyciu, jak otwarcie koncertu w pelnym Eskulapie - moj zespol mial szczescie supportowac Sabaton w Poznaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...