Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy podobają ci się gry "Pirani" i co sądzisz o kontynuacji Risena??

Już mnie do tych gier nie ciągnie tak jak kiedyś (pierwszą i drugą część Gothica kończyłem po 2 razy), a na Risena 2 zbytnio nie czekam. Po prostu mam dosyć Gothików i wyrobów gothicopodobnych.

Grales juz w Trine 2?

Nie, ale planuję zagrać.

1. W jakim wieku zacząłeś grać na gitarze?

16 lat.

2. Co na początku najtrudniej ci wychodziło?

Wszystko. Przecież jak bierzesz do ręki swój pierwszy instrument, to nie potrafisz zupełnie nic.

3. Posiadasz jakieś gitarowe autorytety?

Owszem, np. Jona Schaffera, Zakka Wylde'a i Dave'a Mustaine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: pierwszy raz słyszałem Maidenów na kolonii w 1992 roku. Akurat wyszła płyta "Far of the Dark", starsi goście tego w kółko słuchali i pamiętam, że bardzo podobał mi się numer tytułowy. Potem o sprawie zapomniałem i usłyszałem ten kawałek znowu w pierwszej klasie liceum, przypomniał mi się i potem już poszło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki gatunek gier najbardziej lubisz recenzować? Bo z tego co ja zauważyłem to najczęściej recenzujesz RPG.

Źle zauważyłeś. :) Ostatni erpeg, którego robiłem, to Risen. Erpegi akurat recenzuję rzadko i przyznam, że niezbyt chętnie.

co sądzisz o tym kawałku zespołu bathorego http://www.youtube.com/watch?v=W2ET8ghJaBE...feature=related

Posłuchałem ze 2 minuty, potem jakichś fragmentów ze środka i dałem sobie spokój. Nie lubię takiej nadętej muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos recki Risen, to była bardzo fajna ( z tego co sam zauważyłem rpg to raczej gem & allor, przynajmniej kiedyś), a ty sam to raczej różne gry akcji :) Takie moje pytanie do Ciebie- Jaka była twoja pierwsza gra? Może nie chodzi o literalnie pierwszą, ale taką z lat młodości, którą pamiętasz najlepiej i która w jakiś sposób wpłynęła na twoje życie, bardziej niż tylko zapewniając satysfakcję z gry. Kiedy też zainteresowałeś się grami i w jaki sposób "wkręciłeś" się do tej branży oraz do tego Szacownego czasopisma? ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się na tegoroczny Metalfest?

Bardzo poważnie to rozważam, bo jest tam kilka zespołów, które chętnie znowu zobaczę na żywo (Megadeth, Kreator, W.A.S.P.). Ale przede wszystkim mam nadzieję, że pojadę tam ze swoim zespołem grać - zobaczymy, jak pójdzie głosowanie na stronie festiwalu.

Tak a propos recki Risen, to była bardzo fajna

Dzięki.

Takie moje pytanie do Ciebie- Jaka była twoja pierwsza gra?

Z tego co pamiętam, to Prince of Persia z 1989.

Kiedy też zainteresowałeś się grami i w jaki sposób "wkręciłeś" się do tej branży oraz do tego Szacownego czasopisma? ;)

Gram już od ponad 20 lat. Do pierwszego pisma zacząłem natomiast pisać w wieku 16 lat. Nazywało się I/O i miało redakcję we Wrocławiu. Współtworzyłem je przez ok. 3 lata, a kiedy zostało zamknięte, skontaktowałem się z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC mam parę pytań do ciebie mam nadzieję, że będziesz w stanie odpowiedzieć na nie ale obiecuję, że nie będą trudne :)

Ps: nie czytałem za dużo tego tematu, więc nie które pytania mogą się powtórzyć za co z góry przepraszam :)

1. Na jakiej gitarze grasz aktualnie?

2. Nie wiem czy to nie zbyt osobiste pytanie ale jak coś to przepraszam, ile mniej więcej wydajesz na gry w miesiącu/rocznie?

3. Gdzie je wszystkie trzymasz?

4. Najlepsza gra w historii według ciebie to jest?

5. Jaką grę polecasz przy kupnie PS3 na start? ;-) (wiem, że każdy lubi w co innego grać i jest wiele czynników ale możesz się postarać i podać taką jaką ty byś kupił)

6. Grałeś w nowego Batmana Arkham City i co o nim sądzisz?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na jakiej gitarze grasz aktualnie?

BC Rich Mockingbird NJ z przystawkami Seymour Duncan Livewire LW-MUST.

2. Nie wiem czy to nie zbyt osobiste pytanie ale jak coś to przepraszam, ile mniej więcej wydajesz na gry w miesiącu/rocznie?

Bardzo mało, bo generalnie nie muszę kupować gier. Na PS3 kupiłem dotąd tylko 3.

3. Gdzie je wszystkie trzymasz?

Na półkach.

4. Najlepsza gra w historii według ciebie to jest?

Nie mam pojęcia. Nie zastanawiam się nad tym, bo po co? :)

5. Jaką grę polecasz przy kupnie PS3 na start? ;-)

Zakładam, że obracamy się w temacie gier niedostępnych na PC? Red Dead Redemption jest ze wszech miar godna polecenia.

6. Grałeś w nowego Batmana Arkham City i co o nim sądzisz?

Tak, skończyłem nowego Batmana jakiś czas temu. Fantastyczna gra - szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wierzysz jeszcze (świadomie bądź podświadomie), że zostaniesz gwiazdą rocka ? Rzucisz CDA, bo będziesz miał tyle kapuchy, że starczy na willę z basenem, Ferrari i mulatki które będą ci donosiły drinki do basenu? U know - Sex Drugs & Rock`n`Roll? A jeżeli nie wierzysz to czy chciałbyś prowadzić życie gwiazdy rocka ? I ostatnie : Czy wolisz stać na scenie czy pod sceną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...