Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o zespole Disturbed ?

Nudne granie na jedno kopyto. Przesłuchałem jeden album i znalazłem tam jeden dobry numer ("Indestructible").

Od jakiego albumu polecasz rozpocząć przygodę z Iced Earth? :)

Zdecydowanie od "Something Wicked This Way Comes".

Co sądzisz o
? Pytam jako, że znasz oryginał.

Znakomite. Naprawdę chylę czoła przed dziewczyną. Byłbym skłonny zapłacić za jej płytę z coverami Amon Amarth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś, że swego czasu lubiłeś Pink Floyd. Wyczytałem też w Twojej wypowiedzi, że nie lubisz wyjącej typiary z Nightwish'a. Dlatego chciałem Cię zapytać o cover Pink Floyda, w wykonaniu Nightwish'a, ale bez wyjącej wokalistki.

Moim zdaniem całkiem nieźle to wyszło, podoba mi się wokal (z resztą, jak byłem młodszy to osłuchiwałem ten zespół i sądzę, że ten wokalista/basista (Marco Hietala) się trochę marnuje w tej kapeli, bo głos ma kapitalny, mógłby myślę osiągnąć więcej w innym, nieco lepszym zespole, choć tutaj w tym coverze imo pokazuje tylko część swoich umiejętności), a po za wokalem ciekawego `wyglądu` nadaje ostrzejsze brzmienie niż w oryginale. Choć co by nie mówić, nic nie zastąpi starego pierwotnego High Hopes. A co Ty sądzisz o tym wykonaniu :P?

Polecam posłuchać całości, żeby poznać `całość` covera. No chyba, że zaczną boleć uszy :D

Edytowano przez Gicha7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemność słyszeć ten kower na żywo w Chorzowie, na Mystic Festival. Uważam, że Hietala całkowicie go wtedy zarżnął - rzeczywiście zabolały uszy.

Wow. Poważnie, było tak źle? :O Uważam, że tutaj zaśpiewał nie najgorzej. No ale muszę uwierzyć na słowo. Ogólnie byłeś na całym ich koncercie wtedy w Chorzowie? Jeśli tak, to pozwól, ze zapytam o wrażenia. Z tego co mi wiadomo to byli w Polsce z tą nowa wokalistką, Anette Olzzen, której naprawde nie lubię, dużo bardziej wolałem styl śpiewania poprzedniczki. Z resztą od momentu kiedy Anette pojawiła się w tym zespole, praktycznie zaprzestałem ich słuchania. Więc jeśli byłeś na ich występie - jak wypadli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Poważnie, było tak źle? :O

Refren był bardziej ryczany niż śpiewany. Bardzo prostackie to było.

Ogólnie byłeś na całym ich koncercie wtedy w Chorzowie?

Tak. Nie chciało mi się przepychać przez tłum do wyjścia.

Jeśli tak, to pozwól, ze zapytam o wrażenia.

Patrz wyżej.

Z tego co mi wiadomo to byli w Polsce z tą nowa wokalistką, Anette Olzzen

To był 2005 rok, jeszcze z Turunen, czy jak tam było pannie Zawsze Chciałam Śpiewać W Operze, Ale Wylądowałam W Zespole, Który Przygrywa Mi Na Casio. :)

Więc jeśli byłeś na ich występie - jak wypadli?

Naprawdę chcesz, żebym oceniał występ zespołu, który działa mi na nerwy i który uważam za świetną propozycję dla zbuntowanych nastolatek, które mogą naszyć sobie ich logosa na plecaczku obok "łatek" Kultu, Nirvany i Metalliki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na koncercie Zakk'a Wylde'a w marcu? Nie pamiętam kiedy ostatnio odwiedzał nasz kraj, także miałem zamiar sam się tam pojawić...ale pech chciał, że akurat nie mogłem.

I wybierasz się jeszcze gdzieś po za planowanym Sonisphere? Jak wiadomo będzie jeszcze kilka festiwali, m.in. ostatni koncert Judas Priest (pożegnalna trasa), Megadeth i Slayer bodajże w Łodzi, Disturbed w Warszawie i Ozzy..w sumie nie pamiętam nawet gdzie.

W sumie nie widziałem jeszcze pytania o opinie o - moim zdaniem - jednym z lepszych wokalistów heavy metalowych - Dio. Żałuję, że odszedł zanim mogłem go usłyszeć na żywo.

No i pytanie - jakie masz zdanie o dwóch zespołach - Judas Priest i Pantera :>?

I co do postu wyżej - faktycznie już nie chce znać wrażeń z tamtego festiwalu ^^ Z resztą w międzyczasie poszperałem na temat tamtego festiwalu i faktycznie ludzie się skarżą, że Hietala kilka razy wokalnie nie dał rady. A szkoda, bo zawsze go ceniłem, na materiałach, które oglądałem wypadał dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Co myślisz o płycie "Powerslave"?

2 Czy podczas słuchania muzyki zdarza Ci się 'wczuwać' w piosenkę czyli powiedzmy zrobić spontaniczny headbanging, śpiewać tekst lub coś w tym stylu ;) Czy może raczej słuchasz na spokojnie?

3 Jaki album BLS mógłbyś polecić na zapoznanie się z zespołem? Z ich twórczości jak na razie słyszałem tylko raczej spokojne kawałki typu "In This River" , "My Lost Heaven" czy "Rust" i chciałbym coś nowego obsłuchać, ale niezbyt wiem od czego zacząć.

4 Słyszałeś może kiedyś ten kawałek? http://www.youtube.com/watch?v=aksgS0E_Bx0 Co o nim myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na koncercie Zakk'a Wylde'a w marcu?

Niestety nie załapałem się na bilety. :/

I wybierasz się jeszcze gdzieś po za planowanym Sonisphere?

W najbliższych planach mam Megadeth w Łodzi.

W sumie nie widziałem jeszcze pytania o opinie o - moim zdaniem - jednym z lepszych wokalistów heavy metalowych - Dio.

Fenomenalny wokalista, ale nigdy nie interesowała mnie jego twórczość z żadnym z zespołów.

No i pytanie - jakie masz zdanie o dwóch zespołach - Judas Priest i Pantera :>?

Pantery nie lubię, Judasów znam dosyć wybiórczo.

1 Co myślisz o płycie "Powerslave"?

Nie należy do moich ulubionych albumów Maidenów, ale oczywiście jest tam kilka fajnych numerów.

2 Czy podczas słuchania muzyki zdarza Ci się 'wczuwać' w piosenkę czyli powiedzmy zrobić spontaniczny headbanging, śpiewać tekst lub coś w tym stylu ;) Czy może raczej słuchasz na spokojnie?

Czasem sobie podśpiewuję.

3 Jaki album BLS mógłbyś polecić na zapoznanie się z zespołem?

Myślę, że najnowszy album ("Order of the Black") byłby odpowiedni.

4 Słyszałeś może kiedyś ten kawałek? http://www.youtube.com/watch?v=aksgS0E_Bx0 Co o nim myślisz?

Znam to. Fajna rzecz.

Grałeś może kiedyś na Gitarze o kształcie Flying-V?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudne granie na jedno kopyto. Przesłuchałem jeden album i znalazłem tam jeden dobry numer ("Indestructible")
.

Cóż, to przesłuchałeś ich zdecydowanie najsłabszy album. Spróbuj z "Ten Thousand Fists", gdzie nie ma takiego wrażenia jednostajności. Nie wiem, czy się przekonasz, ale dla mnie jest całkiem dobry.

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dziękuję, jedna płyta mi wystarczy. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Donegan był w stanie grać coś innego niż te szarpane, monotonne riffy, a wokalista śpiewać inaczej. Nie moja bajka po prostu. Poza tym słyszałem/widziałem teledyski do utworów z różnych płyt i miałem wrażenie, że to ciągle ten sam utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie byś chciał? Ja bym sobie zagrał w Las Vegas na przykład ^^

Las Vegas już się pojawiło w GTA jako Las Venturas z GTA:SA.

Kontynuacje jakich gier chciałbyś niedługo ujrzeć ( mogą być te co wyjdą, albo te co Ci do głowy wpadną)

Na pewno będę grał w nowego Batmana, Mass Effect 3 i GTA V. Z rzeczy niezapowiedzianych chętnie ujrzałbym kolejnego Riddicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w piękną, słoneczną sobotę - przynajmniej w Krakowie :wink:

Pare pytanek:

1. Po wydaniu 3.części ME - mam nadzieję że będzie jeszcze np: prequel - zrobienie RTS-a w uniwersum ME byłoby wg Ciebie sensowne? Coś w stylu Halo Wars?

2. Wolisz Gwiezdne Wojny czy Star Treka ?

3. Wspominałeś, że myślisz o zakupie motocykla. Coś konkretnego? Cruiser, "ścigacz" :wink: czy może motocykl crossowy?

4. Grałeś z InDespair w Krakowie? Jeśli tak, to pamiętasz w jakim klubie lub knajpie?

5. Myślałeś o kupnie Ipoda/Iphone'a?

Z góry dzięki za odp.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w piękną, słoneczną sobotę - przynajmniej w Krakowie :wink:

Zazdroszczę. We Wrocławiu jest dosyć ponuro.

1. Po wydaniu 3.części ME - mam nadzieję że będzie jeszcze np: prequel - zrobienie RTS-a w uniwersum ME byłoby wg Ciebie sensowne? Coś w stylu Halo Wars?

Nie grałem w Halo Wars. Ale RTS w uniwersum ME oczywiście miałby sens. Ciekaw jestem w ogóle, co EA pocznie z makrą, kiedy trologia zostanie zamknięta.

2. Wolisz Gwiezdne Wojny czy Star Treka ?

Star Treka nie lubię, natomiast Gwiezdne Wojny bardzo.

3. Wspominałeś, że myślisz o zakupie motocykla. Coś konkretnego? Cruiser, "ścigacz" :wink: czy może motocykl crossowy?

Crossowe klimaty nie kręcą mnie w ogóle, a ścigacze kojarzą mi się z głośnymi, niebezpiecznymi burakami.

4. Grałeś z InDespair w Krakowie? Jeśli tak, to pamiętasz w jakim klubie lub knajpie?

Nie grałem.

5. Myślałeś o kupnie Ipoda/Iphone'a?

Nie. Mam alergię na Crapple'a. Nie widzę sensu zwłaszcza w zakupie iPoda (poza touchem może) - to drogi w stosunku do konkurencji sprzęt z tragicznym oprogramowaniem w postaci iTunesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. Grywasz czasem ze swoim zespołem we Wrocławiu i jego okolicach?, może byś przyjechał do Żar i zapuścił jakiś killer riff :happy:.

2. Odkryłeś w Batmanie Arham Asylum wszystkie zagadki Ridlerra?. Mi się udało 239/240 o ile dobrze pamiętam, bo jednej na pewno nie odkryłem, zaś samo podążanie za nimi dało mi dużo frajdy.

3. Grałeś w serię Warhammer 40k?.

4. Co sądzisz o ostatnio wydanym MoHu?. Moim zdaniem jest niedorobiony jak ja.

5. Lubisz ogniste pizzy... Ja od wczoraj przechodzę na bagietki, po tym jak płakałem przy jedzeniu i płakałem jak... wiadomo o co chodzi.

6. Grałeś w Bulletstorma?, moim zdaniem genialny Polski FPS!.

7. Co sądzisz o tym zwiastunie Dragon Age? -

I to puścili raz w telewizji... och pick!. :happy:. Trochę przesadzony.

Edytowano przez Psychol55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTunes jest tragiczny jeśli nie potrafi się z niego korzystać. Posiadając wiele urządzeń firmy Apple, aplikacja iTunes jest niezastąpiona, gdyż każde urządzenie synchronizujesz w tym programie, masz dostęp do AppStore, podcastów, filmów, muzyki (zresztą genialnie skatalogowanej i posegregowanej) , radio, audiobooków, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grywasz czasem ze swoim zespołem we Wrocławiu i jego okolicach?

Zdarza się.

może byś przyjechał do Żar i zapuścił jakiś killer riff :happy:.

Zobaczymy, może kiedyś.

2. Odkryłeś w Batmanie Arham Asylum wszystkie zagadki Ridlerra?.

Nie. Nie mam ciśnienia na maksowanie gier.

3. Grałeś w serię Warhammer 40k?.

Nie. Nie grywam w strategie/RTS-y.

4

. Co sądzisz o ostatnio wydanym MoHu?

Gra do przejścia i zapomnienia. Nic specjalnego.

5. Lubisz ogniste pizzy...

Nie lubię przesadnie ostrego jedzenia.

6. Grałeś w Bulletstorma?, moim zdaniem genialny Polski FPS!.

Tak, przeszedłem na PS3. Bardzo dobra gra.

7. Co sądzisz o tym zwiastunie Dragon Age? - [url=
]

Cóż, dla mnie podnoszenie brutalności gry do rangi zalety wartej odrębnego zwiastuna jest dziwaczne. Zwłaszcza jeśli chodzi o RPG-a.

iTunes jest tragiczny jeśli nie potrafi się z niego korzystać.

Tak, tak, oczywiście. Jeśli podłączając odtwarzacz do kompa, muszę kombinować, co zrobić, żeby zgrać muzykę (bo nie da się jej po prostu skopiować na urządzenie przenośne - po co ułatwiać życie nabywcy, który zapłacił za sprzęt więcej, niż jest wart), to znaczy, że oprogramowanie zostało zrobione źle.

Posiadając wiele urządzeń firmy Apple, aplikacja iTunes jest niezastąpiona, gdyż każde urządzenie synchronizujesz w tym programie, masz dostęp do AppStore, podcastów, filmów, muzyki (zresztą genialnie skatalogowanej i posegregowanej) , radio, audiobooków, itd.

To fantastycznie, że jako posiadacz wielu urządzeń Crapple'a odkryłeś zalety sr*jTunesów. :) Tyle że nie masz wyjścia - musisz tego programu używać, bo Crapple nie ma zwyczaju dawać użytkownikom alternatywy w jakichkolwiek kwestiach, nie? Ja przerzucam muzykę na swój odtwarzacz szybciej, niż iTunes się włącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w gry z serii Assassins Creed?Podobały ci się?

Jedynkę przeszedłem prywatnie, konsolową dwójkę recenzowałem. Bardzo dobre gry.

Miałeś okazję czytać AC:Renesans?

Nie i nie zamierzam mieć takiej okazji, bo szkoda mi czasu na śmieci pisane przez rzemieślników na zamówienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki straszny śmieć to nie jest, ale o gustach się nie dyskutuje.A skoro o książkach mowa-co aktualnie czytasz?Mam nadzieję, że nie męczysz się dalej z It.

EDIT:A co z AC:Brotherhood?

Edytowano przez Ketro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki straszny śmieć to nie jest, ale o gustach się nie dyskutuje.A skoro o książkach mowa-co aktualnie czytasz?Mam nadzieję, że nie męczysz się dalej z It.

Nie, w tej chwili czytam autobiografię Dave'a Mustaine'a.

EDIT:A co z AC:Brotherhood?

Nie grałem, nie mam ciśnienia. Jeśli kiedyś sama wpadnie mi w rękę, to pewnie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...