Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

o widzę że pogrywasz w UFC i zdawało mi się że to ty pisałeś recke MMA

Owszem, ja ją pisałem.

która gra bardziej przypadła ci do gustu? i dla czego?

Raczej EA Sports MMA - ze względu na bardzo przyjemny system sterowania. Mam nadzieję, że pomimo słabawych wyników sprzedaży seria się utrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałeś mecz? Spodziewałes się, ze Arsenal zdoła się jeszcze podnieść?

Oglądałem całą pierwszą połowę i ostatni kwadrans drugiej, więc widziałem najważniejsze momenty. Arsenal te dwie bramki wyciągnął trochę znikąd, ale cóż - Barcelona strzeliła o jedną mniej i przegrała.

Grasz w FM'a 2011?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w najbliższym numerze mogę się spodziewać większej ilości twoich tekstów?

Zależy co rozumiesz przez "większą ilość". Powinienem mieć kilka stron.

2. Myślisz, że za trzy tygodnie Arsenalowi uda się zremisować, czy raczej, że Barca rozniesie Arsenal na strzępy?

Nie mam pojęcia, ale życzę Arsenalowi jak najlepiej.

Lubisz czytać biografię zespołów muzycznych lub innych osobistości ??

Do tej pory czytałem tylko "Run to the Hills", a na półce na swoją kolej czeka autobiografia Dave'a Mustaine'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że grałeś w Uncharted 2. Wszyscy mówili ze to najlepiej wyglądająca gra, nie tylko na PS3 ale w ogole. Bo sam wczoraj ją widziałem na żywo i gra pod tym względem cierpi na wszystkie przypadłości konsol. Tekstury takie sobie, światła takie sobie, AA nie dostrzegłem(znowu), woda wcale nie jest zachwycająca. O nawiazaniu jakiegokolwiek kontaktu z Crysisem nie ma mowy.

I stąd moje pytanie czy podzielasz zachwyty nad grafiką tejże produkcji?

Zamierzasz zagrać w Diablo III na PC czy PS3?

Ile (czasowo) zajmuje Ci napisanie recenzji? Czy zawsze konczysz grę, nawet gdy jest mega rozbudowana i długa zanim ją napiszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w felietonach opisywałeś swoja przychodnię...

Nadal do niej chodzisz jak jesteś chory, czy zmieniłeś?

Zdążyłem się już przeprowadzić. Zresztą nie byłem u lekarza od bardzo dawna. Przeprowadziłem się rok temu i od tego czasu nawet nie czułem potrzeby przeniesienia się do nowej przychodni.

Jak się zmienia overdrive'y w gitarynce?

Nie bardzo rozumiem pytanie. Overdrive to rodzaj brzmienia uzyskiwany za pomocą wzmacniacza lub odpowiedniego efektu wpiętego między gitarę i wzmacniacz.

Pisałeś że grałeś w Uncharted 2. Wszyscy mówili ze to najlepiej wyglądająca gra, nie tylko na PS3 ale w ogole. Bo sam wczoraj ją widziałem na żywo i gra pod tym względem cierpi na wszystkie przypadłości konsol. Tekstury takie sobie, światła takie sobie, AA nie dostrzegłem(znowu), woda wcale nie jest zachwycająca. O nawiazaniu jakiegokolwiek kontaktu z Crysisem nie ma mowy.

I stąd moje pytanie czy podzielasz zachwyty nad grafiką tejże produkcji?

Owszem, podzielam. Swoją drogą nie rozumiem zupełnie tego fetyszyzowania przez zatwardziałych pecetowców antyaliasingu. Naprawdę siedziałeś pół metra od telewizora i wpatrywałeś się w krawędzie? Nie o to chyba chodzi w graniu na konsoli...

Zamierzasz zagrać w Diablo III na PC czy PS3?

Zdecyduję, kiedy będzie wiadomo odpowiednio dużo n temat wersji konsolowej.

Ile (czasowo) zajmuje Ci napisanie recenzji?

Tyle ile trzeba i ani chwili więcej.

A ile zajmuje przeczytanie książki? Albo ile trwa spacer? Rozumiesz, do czego zmierzam? :)

Czy zawsze konczysz grę, nawet gdy jest mega rozbudowana i długa zanim ją napiszesz?

Nie, nie zawsze. Nie mam takiego obowiązku. Mam się o grze dowiedzieć tyle, żeby nie mieć wątpliwości, że napiszę rzetelny artykuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak małych testach głośników nie ma sensu bawić się w wyszukane procedury. Włączam na głośnikach różną muzykę, kręcę gałami i słyszę, czy głośniki są dobre, czy nie. I tak nie miałbym dość miejsca, żeby napisać o czymś więcej niż wygląd, jakość wykonania i to, jak grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sorry, ja się w ogóle nie znam na gitarach i chciałem się dowiedzieć jak się zmienia brzmienie gitary. (ktoś mi powiedział, że taka zmiana to overdrive)

2. Słuchałeś Slaves of Fear (nowy song z Surtur Rising)? Jeżeli tak, to co o nim sądzisz?

3. Czy podczas pisania recenzji umilasz sobie czas muzyką, czy potrzebujesz największego skupienia i ciszy?

4. Jaką czekoladę najbardziej lubisz? (o ile lubisz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sorry, ja się w ogóle nie znam na gitarach i chciałem się dowiedzieć jak się zmienia brzmienie gitary. (ktoś mi powiedział, że taka zmiana to overdrive)

Chodzi Ci o brzmienie czyste (czyli w uproszczeniu akustyczne) i przesterowane (czyli takie, które słychać w utworach metalowych/rockowych - brzmienia typu distortion i overdrive). Zazwyczaj wzmacniacze umożliwiają przełączanie rodzaju brzmienia. Są też efekty, które wpięte między gitarę a wzmacniacz przesterowują brzmienie czyste (bo z gitary wychodzi właśnie brzmienie czyste).

2. Słuchałeś Slaves of Fear (nowy song z Surtur Rising)? Jeżeli tak, to co o nim sądzisz?

Podoba mi się.

3. Czy podczas pisania recenzji umilasz sobie czas muzyką, czy potrzebujesz największego skupienia i ciszy?

Wiadomo, że w ciszy i skupieniu pracuje się lepiej.

4. Jaką czekoladę najbardziej lubisz? (o ile lubisz)

Mleczną z bakaliami/orzechami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oglądałeś na YT wywiad z Johanem Heggiem o nowej płycie? Puszczają tam refreny piosenek z SR i będzie genialnie. "Destroyer of The Universe" rozwala.

2. Martwisz się o swoją emeryturę?

3. Dużo musiałeś się uczyć na studiach?

4. Nie wydaje ci się, że Slaves of Fear jest taki jakby "rapowany"?

Edytowano przez tervaskanto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oglądałeś na YT wywiad z Johanem Heggiem o nowej płycie? Puszczają tam refreny piosenek z SR i będzie genialnie. "Destroyer of The Universe" rozwala.

Oglądałem. Już wcześniej byłem przekonany, że album będzie znakomity.

2. Martwisz się o swoją emeryturę?

Mam 28 lat i nieco pilniejsze sprawy na głowie. :)

3. Dużo musiałeś się uczyć na studiach?

Zależy kiedy. Generalnie nie było przesady.

4. Nie wydaje ci się, że Slaves of Fear jest taki jakby "rapowany"?

Nie wydaje mi się.

1. Czy podoba ci się film Pulp Fiction?

Pewnie.

2. Skąd się wziął twój pseudonim?

Ze zbioru opowiadań "Tygrysy morza" Roberta E. Howarda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ktore radio lubisz bardziej:RMF FM czy RADIO ZET?

2.Czy kiedykolwiek widziałes program AlleGra(magazyn o grach<prowadzi go marcin sonta))na TV4 lub inny program (tez na TV4)tylko nie pamietam jego tytułu(wiem ze prowadził go tez Marcin Sońta i jakis drugi)był on(ten program) zanim powstał program Alegra ?

3.Czy w nr urodzinowym bedzie duzo recenzji twojego autorstwa?

4.Czy znasz moze jakies kanały w Polsce ktore poswiecone sa tematami gier?(Wiem ze w USA maja takie kanały,niewiem jak w Polsce:)

5.Czy nr urodzinowy bedzie obszerniejszy niz zwykle:)Chyba to nie tajemnica:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ktore radio lubisz bardziej:RMF FM czy RADIO ZET?

Nie słucham żadnego radia.

2.Czy kiedykolwiek widziałes program AlleGra(magazyn o grach<prowadzi go marcin sonta))na TV4 lub inny program (tez na TV4)tylko nie pamietam jego tytułu(wiem ze prowadził go tez Marcin Sońta i jakis drugi)był on(ten program) zanim powstał program Alegra ?

Jedynym programem telewizyjnym o grach, jaki oglądałem, był Escape nadawany kilkanaście lat temu.

3.Czy w nr urodzinowym bedzie duzo recenzji twojego autorstwa?

Okaże się.

4.Czy znasz moze jakies kanały w Polsce ktore poswiecone sa tematami gier?

Hyper.

5.Czy nr urodzinowy bedzie obszerniejszy niz zwykle:)Chyba to nie tajemnica:)

Dowiesz się we właściwym czasie.

Słuchasz Antyradia?

Patrz wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...