Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1.Który zespół z wielkiej czwórki thrashu cenisz najbardziej ?

Megadeth. To jedyny zespół z Wielkiej Czwórki, który lubię.

2.Co sądzisz o grungeu ?

Nie ma w tym gatunku absolutnie nic, co by do mnie przemawiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z ostatnich postów poleciłeś jednemu z forumowiczów przesłuchanie zespołu Gamma Ray. Rzeczywiście kawał dobrej muzyki! Bardzo mi się podoba i dziękuję za tą rekomendację w swoim imieniu. Zespół był mi wcześniej nie znany. W "ramach" metalu to słucham zazwyczaj Iron Maiden, a po ich ostatnim albumie mam raczej mieszane uczucia, lekko mówiąc.

Żeby nie odbiegać zbytnio od tematu to zadam ci pytanie ;) Nie myślałeś o pracy za granicą? Zarobki - jestem pewien - lepsze niż w naszym kraju, nowe wyzwania, doświadczenia. Sam pracuję w Polsce i moja pensja nie wywołuje u mnie zachwytu niestety ;/

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego zarówno na drodze członka zespołu kapeli metalowej jak i redaktora CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "ramach" metalu to słucham zazwyczaj Iron Maiden, a po ich ostatnim albumie mam raczej mieszane uczucia, lekko mówiąc.

U mnie takie wywołują od "Dance of Death" włącznie.

Nie myślałeś o pracy za granicą?

Nie.

Sam pracuję w Polsce i moja pensja nie wywołuje u mnie zachwytu niestety ;/

Ja na swoją nie narzekam i nie widzę powodu emigrować za kasą. Zwłaszcza że rok temu wprowadziłem się z dziewczyną do własnego mieszkania i mam w Polsce wszystko, czego mi potrzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Na jakie płyty najbardziej czekasz w 2011 ?

Póki co na nowy album Amon Amarth, który ukaże się pod koniec marca. No i mam nadzieję na nowe Megadeth. Zdaje się, że coś się już dzieje w tym temacie. A, no i wróble ćwierkają o nowej płycie Iced Earth. Wciąż mam nadzieję, że Jon Schaffer się ogarnie i nagra znowu dobry album.

2 Na Megadetha masz bilet na gc , płyte czy trybuny?

Nie mam jeszcze żadnego. Kumpel (i przy okazji menadżer mojego zespołu) powiedział, że może załatwić mi wejściówkę, więc czekam, co z tego wyjdzie.

3 Zansz i czy lubisz takie zespoły jak Southern Isolation , Crowbar , Suicidal Tendencies ?

Dwa ostatnie znam tylko z nazwy, o pierwszym nigdy nie słyszałem. A to oznacza najpewniej, że kapele te nie grają muzyki, która by mnie interesowała. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zdziwiony tym ,że nie wymieniłeś nowej płyty Trivium

A, fakt, zapomniałem o niej. Ale to dlatego, że chyba nie było żadnej informacji, że ukaże się jeszcze w tym roku. Tak czy inaczej bardzo na nią czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cormac !!! musze cie poinformwą że ... wyszedł gothic mutiplayer (treba mieć gothic 2 z dodatkiem noc kruka ) ! jest zajefajny !!! grałem !!! nie nabieram was . może zainstalujecie ( za free z neta) i zrobicie recenzje . o to dowód wejdź na gothic site i wejdź na gothic 2 noc kruka wtedy poszukaj wiadomości o multi z damdąd też multi pobrałem.

p .s swojego ulubionego z redaktorów bym nie okłamał ! :happy::wink:

Edytowano przez bosyski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, pytanka trzy ode mnie.

1. Jako, że masz do czynienia z gitarą na codzień :D. Gram trochę na akustyku, i zaczynam coraz bardziej zbierać chęci na zakup elektryka. Polecasz jakąś w miarę w dobrą gitarę elektryczną ze stałym mostkiem? Sam trochę krążę myślami wokół Corta X5 lub KX 5 Katany.

2. Jak grasz powerchordy? Interesuje mnie to, bo powoli się zabieram do ich ćwiczenia, ale nie wiem, który sposób będzie bardziej efektywny z perspektywy treningu, tj. próbować trafiać kostką tylko w wybrane struny, czy lewą ręką tłumić nieużywane struny?

3. Jaki album Megadeth poleciłbyś na początek komuś, kto chce poznać tę kapelę?

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jako, że masz do czynienia z gitarą na codzień :D. Gram trochę na akustyku, i zaczynam coraz bardziej zbierać chęci na zakup elektryka. Polecasz jakąś w miarę w dobrą gitarę elektryczną ze stałym mostkiem? Sam trochę krążę myślami wokół Corta X5 lub KX 5 Katany.

Myślę, że każda z tych gitar będzie dobrym wyborem. Możesz jeszcze rozejrzeć się za Washburnami.

2. Jak grasz powerchordy? Interesuje mnie to, bo powoli się zabieram do ich ćwiczenia, ale nie wiem, który sposób będzie bardziej efektywny z perspektywy treningu, tj. próbować trafiać kostką tylko w wybrane struny, czy lewą ręką tłumić nieużywane struny?

Uderzam tylko te struny, które powinienem uderzyć, ale przy okazji wytłumiam nieużywane, żeby się nie wzbudzały.

3. Jaki album Megadeth poleciłbyś na początek komuś, kto chce poznać tę kapelę?

Najlepszy, czyli "Rust in Peace".

Napalam się na ten album jak na Wiedźmina drugiego, tym bardziej, że EP-ka mi się bardzo podobała :wink:

EP-ka pod żadnym względem nie jest nawet bladym przedsmakiem albumu, który teraz nagrywamy. Była nagrywana na poły amatorsko, żeby zaoszczędzić na kasie. Album nagrywany jest za poważne pieniądze, w pełni profesjonalnie i tak też będzie brzmiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalam się na ten album jak na Wiedźmina drugiego, tym bardziej, że EP-ka mi się bardzo podobała :wink:

EP-ka pod żadnym względem nie jest nawet bladym przedsmakiem albumu, który teraz nagrywamy. Była nagrywana na poły amatorsko, żeby zaoszczędzić na kasie. Album nagrywany jest za poważne pieniądze, w pełni profesjonalnie i tak też będzie brzmiał.

A nagrywacie w końcu, tak nawiasem pytając, którąś piosenkę z EP-ki na nowo na Long playa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...