Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Znasz/podoba ci się zespół Fueled By Fire? Nic nowego w sumie nie wnoszą, ale grają ciekawie, przynajmniej dla mnie.

Takiego thrashu - prostego i wrzaskliwego - nie lubię.

Jak podoba Ci się zespół Bloodbath? Zbyt ostre granie czy okazja do "czepania łupieżu"?

Death metalu nie słucham (z jednym wyjątkiem od reguły - Amon Amarth).

Czy zdarza się tak, że czasem jakiś film porusza w Tobie jakąś czułą strunę czy traktujesz filmy tylko jako formę rozrywki, która nijak ma się do Twoich uczuć?

Raczej to pierwsze.

Lubisz epickie opowieści w stylu Bravehearta, Szeregowca Ryana, Ostatniego Bastionu lub Gladiatora czy uważasz, że za dużo w nich patosu?

Lubię, ale wybiórczo. Nie przepadam za Wzruszającymi Filmami O Dzielnych Amerykańskich Żołnierzach Umierających W Imię Milionów, Gdy W Tle Powiewa Amerykańska Flaga. Zdecydowanie wolę filmy historyczne/kostiumowe jak "Braveheart" lub "Gladiator".

Będzie w następnym numerze recenzja WWE Raw v Smackdown i nowego symulatora farmy?

Nic nie wiem o tym, żeby miały być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijaąc jakieś dziecięce wzruszenia na "Królu lwie" i innych filmach Disneya, nie przypominam sobie takiej sytuacji. Nie twierdze, że nie mogła mieć miejsca, ale generalnie nie jestem przesadnie uczuciowy i nie wzruszam się z byle powodu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem się przez cały temat, ale nie znalazłem jeszcze tych pytań:

1. Słyszałeś już o nowym albumie Megadeth? Myślisz, że będzie progresywny czy regresywny w stosunku do Endgame?

2.Jak myślisz, Broderick jest lepszy od Friedmana? Jeżeli nie, to dlaczego?

3.Jak myślisz, czemu Final Frontier odniósł tak duży sukces komercyjny, chodź brzmienie ma podobne do "A Mattter of life and death"

4.Myślisz, że Maideni albo Megadeth zawitają jeszcze do Polski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słyszałeś już o nowym albumie Megadeth?

Wiem tyle, że ich bębniarz w jakimś wywiadzie bąknął, że pewnie będą coś nagrywać w przyszłym roku.

Myślisz, że będzie progresywny czy regresywny w stosunku do Endgame?

Szczerze mówiąc, nie bardzo wiem, co masz na myśli z tą progresywnością i regresywnością. Myślę, że będzie stylistycznie zbliżony do "Endgame". Wątpię, żeby Mustainowi odbiło tak jak Maidenom i zaczął szukać jakichś nowych brzmień.

2.Jak myślisz, Broderick jest lepszy od Friedmana? Jeżeli nie, to dlaczego?

Nie jest. Tzn. pewnie jest lepszy technicznie, ale Friedman jest niesamowicie charakterystycznym gitarzystą, jego granie da się rozpoznać od razu, a tego nie zastąpią żadne umiejętności. U Brodericka brakuje mi właśnie wyrazistości.

3.Jak myślisz, czemu Final Frontier odniósł tak duży sukces komercyjny, chodź brzmienie ma podobne do "A Mattter of life and death"

Nie wiem. Trudno mi zrozumieć zachwyty nad tą płytą.

4.Myślisz, że Maideni albo Megadeth zawitają jeszcze do Polski?

Myślę, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Asasyna?

A gdzie tam. :) Nie będę płacił za granie kolejny raz w to samo. Jeśli w redakcji pojawi się wersja na PS3, to może kiedyś się zainteresuję, ale póki co mam FIFĘ, Castlevanię i Darksidersów.

Twój typ na Piłkarza Roku 2010?

Żaden. Nie interesuję się piłką nożną na tyle, żeby śledzić, co się dzieje w różnych ligach. Moje zainteresowanie ogranicza się do oglądania meczów polskiej reprezentacji, Lecha w pucharach oraz do najciekawszych meczów Ligi Mistrzów. No i sprawdzam regularnie, jak w lidze (nie) radzi sobie Śląsk.

Przyjął bys zaproszenie na rozegraniu meczu prze siec w Fife 11(PS3)????

Raczej nie. W ogóle umawianie się ze mną na grę o konkretnej godzinie to kiepski pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz obejrzeć dobry film czy zagrać w dobrą grę? :)

Uważasz, że ekranizacje książek to coś dobrego czy może wręcz odwrotnie, że m.in. zabijają wyobraźnię i czytelnictwo?

Napisałeś kiedyś jakieś opowiadanie lub może myślałeś o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz obejrzeć dobry film czy zagrać w dobrą grę? :)

Na granie poświęcam więcej czasu niż na oglądanie filmów (pełnometrażowych), ale wynika to głównie z faktu, że mało który film mnie interesuje.

Uważasz, że ekranizacje książek to coś dobrego czy może wręcz odwrotnie, że m.in. zabijają wyobraźnię i czytelnictwo?

Jak ktoś ma wstręt do książek, to i tak nie będzie ich czytał. A dobra ekranizacja nie jest zła. :)

Napisałeś kiedyś jakieś opowiadanie lub może myślałeś o tym?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ksiazki raczej kupujesz czy wypozyczasz?

Raczej kupuję. Dzisiaj np. odebrałem z Empiku najnowszą autobiografię Dave'a Mustaine'a z Megadeth i jestem tym faktem mocno podjarany. :)

2. Najlepsze ksiazki Kinga wedlug ciebie to...?

"Cmętarz zwieżąt" i cykl "Mroczna wieża".

3. Twoi ulubieni pisarze to?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=658547

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, kupiłeś Darksiders :)

Nie kupiłem. Dostałem. Na swoje szczęście bardzo rzadko muszę kupować gry.

Jak pierwsze wrażenia?

Jeszcze nie grałem. Najpierw wziąłem się za Castlevanię, a nie lubię grać równolegle w dwie gry, w których istotna jest fabuła (zwłaszcza z tak zbliżoną rozgrywką).

A jak oceniasz Castlevanię (obydwa tytuły mają bardzo podobne oceny w sieci)?

Oceniam póki co na 8/10, ale dopiero zaczynam trzeci rozdział.

Przyjął byś praktykanta-recenzenta?

Nie bardzo rozumiem pytanie. Ja w redakcji praktykantami się nie zajmuję. No i nie powierzamy praktykantom recenzji, bo to zbyt odpowiedzialne zajęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasami nie żałujesz, że paręnaście tysięcy ludzi (Twoich fanów) widziało Twoją twarz itp; i czy nie wolałbyś np mieć życia skromnego, nikt oprócz sąsiadów, dziewczyny, kumpli i rodziny cię nie zna, pracować w zwykłej firmie ? Jeśli to uraża Ciebie to nie odpowiadaj z ciekawości tylko pytam bo dla mnie ciężko by było zaakcepotowac taką sytuacje jak twoja, że duużo osób wie skąd Jesteś jak się nazywasz itp (Z góry przepraszam jeśli już ktoś takie lub podobne pytanie Tobie zadał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasami nie żałujesz, że paręnaście tysięcy ludzi (Twoich fanów) widziało Twoją twarz itp;

Nie. Nic to w moim życiu nie zmienia.

i czy nie wolałbyś np mieć życia skromnego, nikt oprócz sąsiadów, dziewczyny, kumpli i rodziny cię nie zna, pracować w zwykłej firmie ? Jeśli to uraża Ciebie to nie odpowiadaj z ciekawości tylko pytam bo dla mnie ciężko by było zaakcepotowac taką sytuacje jak twoja, że duużo osób wie skąd Jesteś jak się nazywasz itp (Z góry przepraszam jeśli już ktoś takie lub podobne pytanie Tobie zadał).

Ale co to tak naprawdę zmienia, że sporo ludzi mnie zna? Nikt mnie nie zaczepia na zakupach, nikt nie przychodzi pod mój balkon. Prowadzę całkowicie normalne życie. To nie jest ten typ i kaliber popularności, z jakim muszą się zmagać tzw. celebryci.

Proste i łatwe. Umiesz żonglować?

Nie.

Jak myślisz, czy Metallica była by w stanie jeszcze wydać kolejny album thrash metalowy, klimatami zbliżonymi do "Master Of Puppets"?

Nie. Według nich "Death Magnetic" był "powrotem do korzeni", więc o czym my tu w ogóle mówimy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...