Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Tyle że kapela jest potężnie przereklamowana.

W końcu ktoś to napisał. ;)

Myślę, że nie ja pierwszy.

Lubisz Jimiego Hendrixa?

Nie.

Co zainspirował Ciebie do gry na gitarze?

Iron Maiden.

Swojego czasu pisałeś, że z polskich zespołów lubisz Chainsaw. Który z ich albumów najbardziej przypadł Ci do gustu?

Zdecydowanie ostatni - "Evilution".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie słuchasz Mety już w ogóle tylko dlatego, że uważasz ją za przereklamowaną czy może jednak wracasz do tych albumów, które lubisz?

I nie, nie jestem fanbojem Mety. Po prostu jestem ciekawski* - zresztą na pierwszy rzuta oka widać jaki jest mój ulubiony zespół.

I jak to jest, że ciągle wracasz do tej samej muzyki, a w przypadku ulubionych tytułów gier żal Ci na to czasu? Tzn, że muzyki głównie słuchasz, gdy jesteś czymś zajęty? Np. w aucie?

* :)

Krolowie trashu.

Now it's time for thrash! Yeah, it sounds like trash, but it isn't trash! MEGADETH!

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym co znaczy ze cos jest zupelnie nie twoja bajka?

To znaczy, że mi zupełnie nie pasuje.

Czyli nie słuchasz Mety już w ogóle tylko dlatego, że uważasz ją za przereklamowaną

Nie słucham jej, bo mi się nie podoba.

czy może jednak wracasz do tych albumów, które lubisz?

Nie, już do nich nie wracam od lat, bo jest masa dużo lepszej muzyki.

I jak to jest, że ciągle wracasz do tej samej muzyki, a w przypadku ulubionych tytułów gier żal Ci na to czasu?

Odsłuchanie płyty zajmuje "nieco" mniej czasu niż np. ponowne przejście KotOR-a.

Tzn, że muzyki głównie słuchasz, gdy jesteś czymś zajęty? Np. w aucie?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych zespołów z metalem nie ma NIC wspólnego. Z alternatywą według mnie zresztą również.

Małe sprostowanie :)

Tak,masz rację,mój błąd.

30 Second to Mars gra muzykę przede wszystkim rockową,jak i mieszaną:Hard rock,metal alternatywny,post grunge,rock progresywny.

Linkin Park natomiast wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową,a także spod gatunku:nu metal,

metal alternatywny,rock alternatywny oraz pop rock.

Temat uważam przeze mnie za zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 Second to Mars gra muzykę przede wszystkim rockową,jak i mieszaną:Hard rock,metal alternatywny,post grunge,rock progresywny.

Linkin Park natomiast wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową,a także spod gatunku:nu metal,

metal alternatywny,rock alternatywny oraz pop rock.

Wikipedię powinno się zabić... Ktoś tam nawypisuje przy kapeli 50 gatunków muzycznych (rozdrobnionych tak, że bardziej się nie da), a potem dowiaduję się, że powinienem lubić np. Limp Bizkit, bo przecież gdzieś tam wśród tych 50 gatunków pojawiło się wystrzelone z tyłka słowo "metal". :) W ogóle czy to aby nie sprzeczność, żeby klasyfikować zespół jednocześnie jako pop-rock i "metal jakiś tam"? :)

Cieszysz się z wygranej Barcy? Komu bardziej kibicowałeś?

Barca mnie nie obchodzi. Generalnie nie kibicuję nikomu w Lidze Mistrzów. Lubię oglądać dobre mecze, ale nie jestem fanem żadnego klubu.

Ile bedzie Twoich Recenzji w najnowszym CDA???

2, o ile dobrze pamiętam.

Co sądzisz o zespole "Illusion" i ogólnej twórczości Tomasza Lipnickiego ?

Nic. Wiem tyle, że mnie taka muzyka nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem parę krótkich (około 40-50s) "utworków". Są to solówki grane do podkładów, bez wokalu, basu i perkusji, bo niestety nie mam do nich dostępu. Czy znalazłyś 5 minutek aby przesłuchać i kolejne 2 minutki żeby napisać mi co o tym sądzisz? Jestem ciekawy co prawdziwy muzyk sądzi o moich nagraniach więc byłbym wdzięczny :).

Czy myślisz/myślałeś nad zakupem nowej/innej/dodatkowej gitary? Jak tak to masz upatrzony jakiś konkretny model, albo masz konkretne wymagania jakie ma spełnic nowe wiosło? Czy jest w twoim BC Richu coś co ci przeszkadza, denerwuje, albo co chciałbyś zmienić (poza mostkiem :P)?

Edytowano przez Bombaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz jakies szanse dzisiaj LECHOWI??

Jak tak to jakie?

Chciałbym wierzyć, że stać ich na remis. Zobaczymy.

Nagrałem parę krótkich (około 40-50s) "utworków". Są to solówki grane do podkładów, bez wokalu, basu i perkusji, bo niestety nie mam do nich dostępu. Czy znalazłyś 5 minutek aby przesłuchać i kolejne 2 minutki żeby napisać mi co o tym sądzisz? Jestem ciekawy co prawdziwy muzyk sądzi o moich nagraniach więc byłbym wdzięczny :).

Znajdę czas. Ale nie jestem "prawdziwym muzykiem".

Czy myślisz/myślałeś nad zakupem nowej/innej/dodatkowej gitary? Jak tak to masz upatrzony jakiś konkretny model, albo masz konkretne wymagania jakie ma spełnic nowe wiosło?

Swojego czasu myślałem poważnie o drugiej gitarze - niedrogiej, ze stałym mostkiem. Miałaby służyć do grania w domu (łatwe przestrajanie) i jako zapasowe wiosło na koncerty. Celowałem w modele Virgo i Virgin BC Richa, nawet zdecydowanie licytowałem egzemplarz na Allegro, ale przegrałem z jakimś skryptem do snajpowania. Obecnie nie bardzo mam pieniądze na takie fanaberie jak druga gitara. :)

Czy jest w twoim BC Richu coś co ci przeszkadza, denerwuje, albo co chciałbyś zmienić (poza mostkiem :P)?

Nie zmieniłbym w tej gitarze absolutnie nic, również mostka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie w tym temacie pisałeś, że nie lubisz death metalu - czym w takim razie uzasadnisz to, że wielokrotnie pisałeś o Ascendancy jako o najlepszym albumie Trivium (który przy okazji, o ile się nie mylę, jest jedną z Twoich ulubionych kapel)? Nie chcę wyjść na ignoranta, ale jeśli miałbym szufladkować tę płytę, to jak dla mnie jest to death metal z heavy metalowymi wstawkami. Ale przyznaję, fajny zespół i fajna płyta. Czasem wchodzę do tego tematu i często wymieniana jest tutaj ta kapela. Z ciekawości zapuściłem z Youtube na chybił-trafił kawałek "A Gunshot to the Head of Trepidation" i mnie wciągnęło. :) Dzięki.

PS: Czy na jutro na On/Off mogę liczyć na Twój autograf? Jeśli nie odpowiesz w ciągu paru godzin to mam nadzieję, że tak, bo jesteś z redakcją w Warszawie :)

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o nowym kawałku Megadeth 'Sudden Death'?

Bardzo fajny numer.

Wielokrotnie w tym temacie pisałeś, że nie lubisz death metalu - czym w takim razie uzasadnisz to, że wielokrotnie pisałeś o Ascendancy jako o najlepszym albumie Trivium (który przy okazji, o ile się nie mylę, jest jedną z Twoich ulubionych kapel)? Nie chcę wyjść na ignoranta, ale jeśli miałbym szufladkować tę płytę, to jak dla mnie jest to death metal z heavy metalowymi wstawkami.

Gdzie się tam doszukałeś death metalu? Pod względem instrumentalnym najbliżej tej płycie do heavy. A wokal jest screamowany, a growlowany.

PS: Czy na jutro na On/Off mogę liczyć na Twój autograf? Jeśli nie odpowiesz w ciągu paru godzin to mam nadzieję, że tak, bo jesteś z redakcją w Warszawie :)

Nie pojechałem na ON/OFF.

Co sądzisz o Aces High Iron Maiden w wykonaniu Children of Bodom?

Raczej słabe.

Kiedy w ogóle zacząłeś słuchać Metalu?

Jakoś na początku liceum, czyli ze 12 lat temu.

Co myślisz o zespole Manowar?

Kicz i obciach. Ale Adams jest bardzo dobrym wokalistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Shawnie Droverze? Według mnie z płyty na płytę gra coraz gorzej, na United Abominations jakiś poziom prezentował, chociaż szału nie było, ale na Endgame gra o wiele za prosto.

Wiesz co, mnie nigdy bębny w Megadeth specjalnie nie interesowały, więc nawet nie zwracam na nie zbytnio uwagi.

Chcialem sie ciebie zapytac Comrac.Jak wy sie wyrabiacie do nastepnych numerow CD-Action?Czy jest to dla was ciezkie czy takie srednie?

"Takie średnie". :) Kwestia wprawy i przyzwyczajenia. No i poza tym nie możemy się nie wyrobić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...