Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A pozyczone tez masz? jak masz to jakie?

Leży u mnie kilka gier redakcyjnych, m.in. Episodes From Liberty City i Battlefield: Bad Company 2. Zresztą jak klikniesz na kartę z trofeami w mojej sygnaturce, to zobaczysz, w co grałem na PS3 do tej pory.

Jakie wrażenia po Shank'u?

Dowiesz się w najbliższym CDA. Powiem tyle, że w weekend przeszedłem tę grę drugi raz, tym razem prywatnie, na własnej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem ten dział i wyszło mi na myśl jedno pytanie.

Nie denerwują cie ludzie którzy zamiast napisać wszystkie pytania w jednym poście robią z tego 50 postów i przy okazji nabijają sobie posty?

Podziwiam cię, że wytrzymujesz "napaści" takich rządnych odpowiedzi( czy też postów) fanów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzowałeś coś jeszcze oprócz Mafii i Shank w tym numerze?

Nie.

Grywasz w pełniaki które dajecie na DVD?

Nie. Zresztą od momentu, jak kupiłem pół roku temu PS3, nie gram już prywatnie na PC.

Masz zamiar zagrac w Rainbow Six/Hitman?

Nie. Hitman w ogóle nigdy mnie nie interesował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, przypomniało mi się coś.

Ile lat grasz na gitarze?

W jakim wieku zacząłeś swoją grę?

Jaki masz wzmacniacz/gitarę i jaki sprzęt miałeś gdy rozpoczynałeś swoją przygodę z gitarą?

Jesteś samoukiem czy pobierałeś jakieś gry na tym instrumencie?

Czy planujecie koszulki związane z InDespair?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

PS. Do użytkownika "starwars15": nie spamuj już tyle....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat grasz na gitarze?

Będzie ze 12.

W jakim wieku zacząłeś swoją grę?

Miałem 16 lat chyba.

Jaki masz wzmacniacz/gitarę i jaki sprzęt miałeś gdy rozpoczynałeś swoją przygodę z gitarą?

Kiedy zaczynałem, miałem fatalną, rozłażącą się gitarę akustyczną. Potem kupiłem kiepskiego, taniego elektryka wraz z 10W wzmacniaczem marki Squier i przesterem Boss MT-2. Dwóch ostatnich urządzeń zresztą wciąż używam w domu. Potem była już gitara, której używam obecnie - BC Rich Mockingbird NJ (obecnie z przystawkami wymienionymi z fabrycznych na zestaw Seymour Duncan LiveWire Dave Mustaine). Na potrzeby prób z zespołem kupiłem sobie potem kombo Hughes & Kettner Attax 100 (dwa głośniki Celestion Greenback). Obecnie służy on jako wzmacniacz zapasowy i podstawka pod wzmacniacz Peavey Triple XXX z dwugłośnikowa kolumną Mesa Rectifier. W pedalboardzie mam kostkę Boss Digital Reverb/Delay (w pętli), overdrive MXR ZW-44 (jako dopałka przed wzmacniaczem), equalizer MXR KFK-1 (w pętli, na solówki) i stroik Ibanez LU-20.

Jesteś samoukiem czy pobierałeś jakieś gry na tym instrumencie?

Jestem samoukiem. Lekcji wziąłem tylko kilka i nie u profesjonalnego nauczyciela.

Czy planujecie koszulki związane z InDespair?

Co jakiś czas o tym rozmawiamy, ale wciąż dochodzimy do wniosku, że jeszcze nie jest to moment, w którym miałoby to sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od numeru 10/2010 będę dostawał CD-Action w prenumeracie.Czy to prawda,że pismo w prenumeracie nie jest opakowane folią?W takim razie dostanę gazetę i płytę oddzielnie,czy płyta będzie włożona do środka pisma?

Edytowano przez Ketro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...