Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Zadzwonił byś do Blizzarda

Tak, przez telefon satelitarny, prosto na biurko Mike Morhaime'a. Potem podaję swój pseudonim operacyjny, a Morhaime wysyła do mnie agenta z walizeczką.

Lubisz rozwiązywać krzyżówki ?

Znam ciekawsze zajęcia.

Lubisz zbierać grzyby ?

Czy naprawdę nie da się wymyślić ciekawszego pytania? Ciekawszego dla Ciebie, dla mnie i dla pozostałych forumowiczów?

Umiesz ułożyć Kostkę Rubika ?

Po co ją układać?

Lepiej kupić Tekkena 6 czy RDR (twoim zdaniem ofkoz) ?

To zależy, czy wolisz Tekkena, czy RDR-a. :)

Czy to prawda że jeden pełniak za dużo zajmował i musieliście szybko ułożyć nową listę gier na cover ???

Była taka sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o Metallice?

Pisałem już tu wielokrotnie, że uważam ich za przereklamowaną kapelkę, która nie nagrała nic wartościowego od 24 lat.

2. Skąd wzięło się twoje zainteresowanie figurkami?

Znikąd. :) Po prostu przygarniam na biurko figurki, które trafiają do redakcji. Nie żeby to było moje hobby. Lubię te figurki i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś obowiązek posiadania konta na Xfire jak enki? :) Powód jest jeden, ale w zupełności wystarczający: nie jest mi potrzebne. Np. dlatego, że prywatnie, w domu, nie gram na PC. A gdybym grał, i tak nie miałbym konta na Xfire, bo... po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie (odcinek bądź seria) skończyłeś oglądać Zagubionych?

Skąd założenie, że skończyłem? :)

Pisałeś kiedyś, że Lost zdebilniał, a jego poziom czołaga(ł) się tuż przy ziemi (osobiście straciłem już zdolność obiektywnej oceny serialu po słabawym trzecim sezonie :tongue: ) - stąd ten wniosek. Zwłaszcza że jeśli nie dla fabuły czy akcji, to nie ma poza muzyką wielu powodów, by go oglądać. Świetnie ongiś zdjęcia już tak piękne nie są, a efekty specjalne - niegdyś znakomite - chwilami są wręcz żałosne. Widać, że producenci coraz mniej łożą na jego realizację, przez co cała otoczka wysokobudżetowej produkcji mocno szwankuje. (Piszę w czasie teraźniejszym, bo choć serial się już skończył, oglądam go w polskiej telewizji i kilka odcinków jeszcze mi zostało.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie większość metalu to kicz, z większością muzyki Cormaca wpychaną swego czasu na CD włącznie. Niech lepiej zostanie przy pisaniu - to mu wychodzi już co najmniej b. dobrze. A teraz pytanko - co sądzisz o muzyce zespołu BTO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś kiedyś, że Lost zdebilniał, a jego poziom czołaga(ł) się tuż przy ziemi (osobiście straciłem już zdolność obiektywnej oceny serialu po słabawym trzecim sezonie :tongue: ) - stąd ten wniosek.

Wiesz, pozostaje siła rozpędu i przeświadczenie, że skoro już tyle się obejrzało, to można doczołgać się do ostatniego odcinka. :) To samo miałem z "Prison Breakiem".

Lubisz jeździć na motorze?A jeżeli tak to masz jakiegoś "dwukołowca"?

Nie wiem. Podobnie jak nie wiem, czy lubię grać w golfa, latać sterowcem czy rzucać dyskiem - nigdy tego nie robiłem.

A według mnie większość metalu to kicz, z większością muzyki Cormaca wpychaną swego czasu na CD włącznie.

To ja miałem COKOLWIEK wspólnego z muzyką zamieszczaną na płytach CDA (bo zakładam, że o nie ci chodzi, kiedy piszesz o "CD")? Kurczę, to jest naprawdę duży news, bo wcześniej nic o tym nie wiedziałem. Możesz podać źródło? No i dzięki, że podzieliłeś się przemyśleniami - te podparte nieznajomością faktów zazwyczaj są bardzo cenne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo pamiętam, co myślałem (albo jakie wrażenia odniosłem) podczas pierwszej wizyty w redakcji 9 lat temu. Wszedłem, powiedziałem pani sekretarce, że jestem umówiony z Mac Abrą (przy czym użyłem raczej nazwiska, niż ksywki), poproszono mnie, abym poczekał. Mac Abra przyszedł, pogadaliśmy, ustaliliśmy, że nawiązujemy współpracę, ale na etat w najbliższym czasie nie mam co liczyć (faktycznie - czekałem ok. 6 lat) i wyszedłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś kiedyś, że Lost zdebilniał, a jego poziom czołaga(ł) się tuż przy ziemi (osobiście straciłem już zdolność obiektywnej oceny serialu po słabawym trzecim sezonie :tongue: ) - stąd ten wniosek.

Wiesz, pozostaje siła rozpędu i przeświadczenie, że skoro już tyle się obejrzało, to można doczołgać się do ostatniego odcinka. :) To samo miałem z "Prison Breakiem".

I dalej masz o nim takie samo zdanie? Czy też może jest jeszcze gorzej? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej masz o nim takie samo zdanie? Czy też może jest jeszcze gorzej? :laugh:

Ale o czym? o PB, czy o Lost?

Czy znasz muzykę Bucketheada? Jeśli tak, co o niej sądzisz?

Ksywkę kojarzę, ale jakoś nigdy nie zagłębiłem się w temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...