Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Przynajmniej pewnie pójdziesz głosować, nie tak jak niektórzy od razu już rezygnują. A przecież to jest bardzo ważne glosowanie - w końcu wybieramy prezydenta.

Na marginesie - wg mnie lepiej jakby wygrał Kaczyński - nie ze względu na katastrofę, lecz dlatego że PO mogła by woda sodowa uderzyć do głowy(wtedy i premier, i prezydent byli by z PO)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzisz o tragedii w smolensku przypadek czy wszytsko było zaplanowane?

Nigga pliz... Dajmy spokój z kretyńskimi teoriami spiskowymi, bo są według mnie zbyt śmieszne, żeby w ogóle o nich rozmawiać.

Przynajmniej pewnie pójdziesz głosować, nie tak jak niektórzy od razu już rezygnują. A przecież to jest bardzo ważne glosowanie - w końcu wybieramy prezydenta.

Dlatego własnie uważam, że powinno się głosować. Poza tym kto nie głosuje, nie ma potem moralnego prawa narzekać na wyniki i na to, jak sprawuje swoją funkcję nowy prezydent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje PSP od bardzo dawna leży i się kurzy. Kupiłem je dzień po europejskiej premierze i z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to był kiepski wydatek. W ogóle używam PSP tak strasznie rzadko, że przy każdym uruchomieniu muszę podłączyć zasilacz i ustawić datę oraz godzinę. :) Jeśli chodzi o polecanie gier, to mogę się wypowiadać tylko o tych starszych - God of War: Chains of Olympus (chyba ostatnia, jaką nabyłem), Tekken: Dark Resurrection, GTA. Od długiego czasu w ogóle nie interesuję się PSP, bo nie bardzo jest powód, żeby się tą konsolą interesować (choć na pewno obadam God of War: Ghost of Sparta - jestem wielkim fanem tej serii). Uważam, że Sony całkowicie tę znakomitą platformę położyło i nic jej już nie wskrzesi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że były:

1.Co skłoniło Cię do gry na gitarze i stworzenie zespołu grającego akurat taki rodzaj muzyki?

2. Czy twój gust muzyczny był raczej outsiderowy względem twoich bliskich? Czy np. twój wujek słucha(ł) takiej muzyki lub rodzice i to miało znaczący wpływ na twoje upodobania muzyczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co skłoniło Cię do gry na gitarze i stworzenie zespołu grającego akurat taki rodzaj muzyki?

To chyba oczywiste, że chciałem grać taką muzykę, jakiej słuchałem. A do gry na gitarze zainspirowało mnie konkretnie Iron Maiden.

2. Czy twój gust muzyczny był raczej outsiderowy względem twoich bliskich? Czy np. twój wujek słucha(ł) takiej muzyki lub rodzice i to miało znaczący wpływ na twoje upodobania muzyczne?

Nikt z mojej bliższej lub dalszej rodziny nie słuchał takiej muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wczoraj wysłałem do Ciebie zaproszenie na playu, ale tylko i wyłącznie z tego powodu, że masz pod każdym swoim wpisem także swój login na PSN... no i "chwalisz się" trofeami, więc wywnioskowałem, że kwestia zaproszeń jest jak najbardziej otwarta. Pomyślałem, że dobrze byłoby mieć jakiegoś człowieka wewnątrz :) A czy inni redaktorzy, których jak piszesz masz w kontaktach, także wyznają tę zasadę co Ty, czy można spróbować do nich startować z zaproszeniem, bo poszukuje miłóśników samochodówek, a macie tam kilku na stanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy inni redaktorzy, których jak piszesz masz w kontaktach, także wyznają tę zasadę co Ty, czy można spróbować do nich startować z zaproszeniem, bo poszukuje miłóśników samochodówek, a macie tam kilku na stanie?

Nie wiem, czy przyjmuja zaproszenia - musialbys sprawdzic. Ale akurat jedynym fanem samochodowek, ktory ma PS3 jest Allor, a on ma konsolę niepodłączoną do netu.

CormaCu, czy głośniki Creative T20 II będą dobrym wyborem jeśli mnie nie stać na T40 II ?

Myślę, że tak. Allor ma zresztą T20 na biurku w pracy - możesz go zapytać o opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...