Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Kurka, następnym krokiem miało być założenie tu uberprokatolickiego bloga w celu sprawdzenia (dla informacji własnej i z ciekawości), ilu kretynów będzie zapalczywie wojować (wojowało?) z prezentowanymi tam - skądinąd bezsensownymi - poglądami, a ilu gorąco je aprobować.

Eeeee, pójście na łatwiznę. Wiadomo, że religia to jeden z tych tematów, które przyciągają stada wojujących oszołomów z "obu stron barykady".

Twój blog, jako redakcyjny, miał zdecydowanie ułatwiony start.

Jasne, że tak. Tyle tylko, że szybko mi się znudził. Znam ciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu niż wypisywanie głupot i robienie animowanych GIF-ów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to mi chodzi - żeby to miało ręce i nogi, trzeba by było się postarać, a dla takiego wydurniania się nie mam ochoty tracić czasu. Tyle że może przy okazji sprowadzanie pewnych kwestii totalnie ad absurdum pokazałoby co poniektórym, że w rzeczywistości są one tylko trochę mniej absurdalne. Być może śmieszna jest taka chęć nawracania, ale jak widzę ludzi, którzy całkiem poważnie wierzą w głupoty, to mnie aż skręca. I trochę mi ich szkoda.

Choć, jak znam życie, to oni zaczęliby takiego fanatyka nawracać, twierdząc, że po prostu źle zrozumiał Biblię. Bo generalnie małą przywiązuje się wagę do tego co mówią ludzie ewidentnie głupi i miałcy.

Edytowano przez De_Luxe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Guns N`Roses?

Gitarzyście slash-u?

I czy jak wielu uważasz że scena kiedy slash gra solówkę w teledysku do piosenki November Rain przed kościołem na pustyni jest zabójcza.

Wcześniej tam kiedyś wysłałem ci linka z bassowego ulicznym gitarzystą mówiłeś że niezły jest a mam z ciekawości pytanie jako że nie mam je komu zadać znasz może lepszego bądź równie dobrego gitarzystę bassowego?

Edytowano przez steiner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Guns N`Roses?

Fajna kapelka, której mogę sobie posłuchac "w tle", no może od czasu do czasu włączyć sobie składankę.

Gitarzyście slash-u?

Gra fajnie, ale nie jest to stylistyka, której słucham na codzień. No i ten jego Velvet Revolver to nie jest najlepszy zespół pod słońcem. Nowej płyty solowej nie słuchałem w całości. Słyszałem chyba ze dwa kawałki (na pewno ten z Shadowsem na wokalu) i niespecjalnie mnie przekonały.

I czy jak wielu uważasz że scena kiedy slash gra solówkę w teledysku do piosenki November Rain przed kościołem na pustyni jest zabójcza.

Scena jak scena. :)

Wcześniej tam kiedyś wysłałem ci linka z bassowego ulicznym gitarzystą mówiłeś że niezły jest a mam z ciekawości pytanie jako że nie mam je komu zadać znasz może lepszego bądź równie dobrego gitarzystę bassowego?

Ja nie słucham solowych basistów, bo mnie takie granie nie interesuje.

Czytałeś trylogię husycką AS-a ? Jeśli tak, co o niej myślisz ?

Czytałem. Uważam, że pierwszy tom jest znakomity, potem im dalej, tym gorzej, a końcówka jest tragicznie słaba (jakby zaimprowizowana na szybko, bo trzeba już było kończyć powieść).

Skoro o książkach mowa to ja też mam pytanie. Czy czytałeś "Wiedźmina" ? Jeśli tak to czy podobała ci się Saga ? Co sądzisz o tym zakończeniu ? Ja uważam, że było fajne.

Saga jest znakomita, uważam jednak, że Sapkowski dużo lepiej radzi sobie z opowiadaniami niż powieściami. Zakończenie Sagi było moim zdaniem takie sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio, że recenzjonujesz znacznie mniej gier w CDA niż w poprzednich latach. Biorąc pod uwagę fakt, że najbardziej lubie właśnie Twoje recki, chciałem spytać, dlaczego?

PS Mam Waszą płytę "No Escape". Naprawdę super, fajnie gracie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś książkę "Bohaterowie umierają" ?

Nie.

1. Co sądzisz o:

Joe Satriani

Steve Vai

Acid Drinkers

Pantera

Slayer

Zbiorcza odpowiedź - nuda. :)

2. Ulubiona książka Kinga?

Cykl "Mroczna wieża".

Jest cień szansy na Wasz koncert w Białymstoku?

W tej chwili niestety nie.

a lubi Pan grać w gry MMO?

Nie grywam w MMO.

Zauważyłem ostatnio, że recenzjonujesz znacznie mniej gier w CDA niż w poprzednich latach. Biorąc pod uwagę fakt, że najbardziej lubie właśnie Twoje recki, chciałem spytać, dlaczego?

A tak jakoś wychodzi. Może po prostu gier do recenzji przychodzi mniej.

PS Mam Waszą płytę "No Escape". Naprawdę super, fajnie gracie :happy:

Dzięks.

Co o tym twierdzisz -

Nie moje klimaty.

A o tym(tak na odtrutkę) -

Queen lubię. Mercury to największy głos w historii rocka.

Czy to co trzyma Syd(ten w skórzanej) w rękach to gitara? (
)

To jest gitara basowa.

A co twierdzisz o kawałku powyżej? ( lepsza jakość -
)

No nie jest to coś, co bym włączył w domu. Pink Floydów lubię wybiórczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszałeś o największym szataniście w historii black metalu - Varg Vikernes-ie? http://pl.wikipedia.org/wiki/Varg_Vikernes - jego historia

Co o nim twierdzisz?

A co można twierdzić poza tym, że koleś jest psychopatą?

Cormac skoro Boże Ciało jest w czwartek a to dzien wolny to kiedy beda przecieki .zawsze były w wtorek,srode,czwartek?

Ja się przeciekami nie zajmuję, ale myślę, że Ghost zorganizuje wszystko tak, żeby było dobrze. :)

Często wspominałeś,że pierwsze 3 albumy Metalliki ci się podobają.

Na tle innych płyt Metalliki. Ale to nie znaczy, że słucham tych albumów. :)

Jeżeli tak,to jakie utwory z owych albumów najbardziej trafiły w Twój gust? :)

"Hit the Lights", "The Four Horsemen", "No Remorse", "For Whom the Bell Tolls", "Creeping Death" (ulubiony), "Master of Puppets" (ale wolę wersję Trivium), "Disposable Heroes".

Co myślisz o Trivium?

To jeden z moich ulubionych zespołów - mam na półce wszystkie ich albumy + 3-utworowy singiel "Anthem (We Are The Fire)".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie tym razem dłuższą serię pytań (przygotuj piwo i orzeszki).

1. Jak zacząłeś z muzyką? Mam na myśli zespół i myśl o zajmowaniu się graniem na poważne.

2. Ulubiony zespół/kawałek?

3. Jesteś katolikiem?

4. Skąd avatar?

5. Odpowiedziałeś, że za mmo nie przepadasz. Ale może w jakieś grywasz?

6. Masz zamiar założyć konto na xfire?

7. Grasz na czyms poza PieCem?

8. Lubisz jRocka?

Koniec. dziękuję za uwagę. Miało byc więcej, ale pewnie byś się zanudził, dam kiedy indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...