Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy słuchałeś płyty No Prayer for The Dying - Iron Maiden?

Oczywiscie. Maidenow znam na wylot. :)

Czy uważasz że to jedna ze słabszych płyt Anglików {mi się ona bardzo podoba} i że kawałki na niej zamieszczone wydają się być "wypalone" ? Oraz że album ten ogólnie jest dość nierówny?

Uwazam, ze to jedna ze slabszych plyt Maidenow, ale sama w sobie nie jest zla. ma specyficzny klimat, jest surowa w calkiem fajny sposob. No i dla mnie prywatnie dowolny album z Dickinsonem jest lepszy niz cokolwiek, co Maideni nagrali z Blazem.

Jak podoba ci się i jak oceniasz soudtrack z Quake'a 2? Moim zdaniem idealnie pasuje do gry. Ja jak nie przepadam za takim rodzajem muzyki (preferuje inne style) to utwory sonic mayhem (z tego soudtrack'u) podobają mi się wszystkie.

Malo juz pamietam z tego soundtracku, a nie chce mi sie szukac, szczerze mowiac. Pamietam tyle, ze kiedys mi sie bardzo pdobal i sluchalem go rowniez w oderwaniu od gry.

(...)jednym z punktów programu była przejażdżka okładkowym samochodem Forzy 3 - Audi R8.

Był to jedyny w Polsce egzemplarz wersji V10 (...)

Całkiem mobilny ten egzemplarz. :cool:

http://img38.imageshack.us/img38/8433/dsc00196r.jpg

Zgadza sie, tablica rejestracyjna ta sama. Ta sama sztuka pojawi sie zreszta w najblizszym wydaniu polskiej wersji magazynu "Top Gear".

Słyszałem już w swoim napędzanym benzyną życiu

kilka supercarów, ale grzmot dziesiątki pochodzącej z tego R8 mogę porównać

tylko z Vettą ZR-1. Nawet w Gallardo, z którego notabene pochodzi nie grał takiej symfonii jak w połączeniu

z układem wydechowym Audi, choć dysponowało większą dramaturgią akustyczną. :icon_twisted:

Summa summarum - aż Ci zazdroszczę tej jazdy. :icon_mrgreen:

Ja Ci zazdroszcze mozliwosci posluchania na zywo fajnych wozow. A jesli chodzi o sama jazde, to bardzo zaluje, ze pogoda nie dopisala i kierowca musial sie pilnowac. Szybciej jezdzilem za kierownica swojego Hyundaia Coupe, niz jako pasazer R8 V10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiem do kogo dokładniej się mogę zwrócić, chciałabym w swoim imieniu podziękować całej redakcji CDA za DMC4. W życiu nie byłam tak szczęśliwa z żadnej dodanej przez was gry. Dziękuję wam bardzo mocno! Poza tym naprawdę świetny numer. Tak trzymać! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak to w "Pytaniach do..."

1. Kill 'Em All czy Master of Puppets? (plyty)

2. Dance of Death czy Fear of The Dark? (plyty)

3. Metallica czy Children of Bodom? (zespoly)

4. Podoba Ci sie

(Children of Bodom - In Your Face) ?

5. Grales w Divinity II? jesli tak to jaka ocene bys wystawil?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kill 'Em All czy Master of Puppets? (plyty)

Zadnej z tych plyt nie sluchalem w calosci od lat.

2. Dance of Death czy Fear of The Dark? (plyty)

Bez zadnych watpliwosci "Fear of the Dark".

3. Metallica czy Children of Bodom? (zespoly)

No jasne, ze Children of Bodom.

4. Podoba Ci sie
(Children of Bodom - In Your Face) ?

To jest niezly numer, ale jesli chodzi o Bodomow, to ostatnie dwie plyty nie umywaja sie do albumow "Hatebreeder", "Follow the Reaper" i "Hate Crew Deathroll".

5. Grales w Divinity II? jesli tak to jaka ocene bys wystawil?

Nie gralem.

Czy słuchaj może czegoś jeszcze za wyjątkiem metalu i różnych jego odmian, np. jakieś lekkiego rocka, albo zupełnie innego gatunku?

Zdarza mi sie posluchac hard rocka - Whitesnake (wokal Coverdale'a jest powalajacy), Guns'n'Roses, Hardcore Superstar, Billy Idol, ale nie za czesto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądały początki InDespair ?

Tak jak wszystkich mlodych kapel - poszukiwania wlasciwych ludzi do zespolu (problem byl glownie z wokalem), komponowanie kawalkow, proby, szukanie jakiegos spojnego stylu (porownaj np. utwory "Nie widzial nikt" i "Virus" - troche rozne bajki, nie? :) Plyta, ktora nagramy w przyszlym roku bedzie juz spojna stylistycznie), kompletowanie sprzetu, ktory nada sie na koncerty i do studia. No i walka z brakami w umiejetnosciach. :)

Warto zagrać w Assassin's Creed 2? :)

W aktualnym CDA jest moja dosyc obszerna recenzja tej gry. W skrocie - warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ci znowu ;) Fajne że recenzowałeś Black River - Black'n'Roll, bardzo mi się podoba! A teraz do rzeczy...

1) Myślisz że za 5/6 lat będziecie szukali redaktorów? XD

2) Wyjawisz co teraz recenzujesz?

3) Zapodasz jeszcze jakąś fajną płytę rock'n'roll'ową?

Taki mały pakiecik ;D Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Myślisz że za 5/6 lat będziecie szukali redaktorów? XD

Nie wiem.

2) Wyjawisz co teraz recenzujesz?

Nie.

3) Zapodasz jeszcze jakąś fajną płytę rock'n'roll'ową?

Obadaj album "Hardcore Superstar" zespolu Hardcore Superstar.

Yo CormaC, mam sprawe. Pewnie masz w domu jakies plakaty zespolow (jak nie, to mozesz juz w sumie przestac czytac dalej), wiec ciekawi mnie gdzie takowe mozna zakupic. Na allegro nie znalazlem fajnych, na rockmetalshopie rowniez. Zapodasz jakas strona, czy cos?

Mam teraz na scianie tylko jeden - promujacy album "Awatar" zespolu Turbo (z dedykacja i autogrfami). Dostalem go od zespolu. W szafie lezy jeszcze kilka innych, m.in. duzy poster z okladka "Brave New World" Maidenow (dostalem w sklepie plytowym, bo podsluchalem, ze beda go zdejmowac), inny promujacy "Screem For Me Brazil" Dickinsona (podobna sytuacja), Trivium z podpisami (kupilem na koncercie i dorwalem zespol przy autobusie), wielki koncertowy afisz W.A.S.P. i jeszcze cos (jakies plakaty z pism i takie tam). Nie znam zadnego sklepu, ktory sie w tym specjalizuje, ale MUSI byc taki. Ale do nowego mieszkania chcialbym kupic jakies kozackie zdjecie Zakka Wylde'a w duzym formacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Tolerujesz niewielką ilość zespołów, nie dziwię się temu - większość powiela pomysły innych, aby wolną ręką także stać się 'fajnym' itd.

Wiele zespołów w ogóle nie lubisz.

Pytanie me - czy Tobie naprawdę podoba się muzyka, którą tworzycie?

W stosunku do kogoś, kto dość skrajnie i stanowczo ocenia zespoły domyślam się, że muzyka Waszego zespołu powinna być dla Ciebie średniakiem. W końcu nie można przyznać, że wprowadzacie coś nowego a nie powielacie rozwiązań znanych od lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zespołów w ogóle nie lubisz.

Jak kazdy.

Pytanie me - czy Tobie naprawdę podoba się muzyka, którą tworzycie?

Tak. Nie gralbym w zespole, ktorego muzyka mi sie nie podoba. Po drugie - mam baaardzo duzy udzial w komponowaniu, wiec sila rzeczy gramy w stylistyce, ktora mi odpowiada. Dosyc dziwne pytanie w kontekscie faktu, ze nie jestesmy zespolem komercyjnym, zeby mozna bylo mnie posadzac o granie dla kasy czegos, co mi sie nie podoba. :)

W końcu nie można przyznać, że wprowadzacie coś nowego a nie powielacie rozwiązań znanych od lat.

A gdzies pisalem, ze wymagam od zespolow nowatorskosci? Nie. Ja napisalem wprost przeciwnie - ze nowatorskosc mam generalnie gdzies (a nawet nieprzychylnie na nia patrze). Ja slucham glownie klasycznego metalu - heavy, thrashu, czyli gatunkow dosyc hermetycznych. Jesli kapela wirtuozersko wykonuje klasyczny metal a'la Judas Priest, Iron Maiden czy Testament, to nie obchodzi mnie, ze jest do nich prownywana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cormac.

Możesz mi odpowiedzieć na pytanie: Na czym grasz?

Tutaj masz wypisany caly sprzet, jakiego uzywam w zespole: http://www.indespair.pl/pl/zespol.php?who=corm

oraz czy w domu grasz na czymś innym?

Gitara ta sama, reszta inna.

Oglądasz czasem horrory/thrillery?

Tak.

Oglądałeś serię Obcy, lub chociaż jedną część?

Ogladalem wszystkie czesci, pierwsze trzy po kilka razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...